| Product number: | DK-K11320V01A00200604CJ |
| Manufacturer Product Number: | B5817LW |
| Manufacturer : | CJ |
| Series : | CJ-Schottky Diodes |
| Product Type : | Schottky Diodes |
| Voltage(VR) : | 20V |
| Current (IO) : | 1000mA |
| Forward Voltage(VF) : | 0.8V |
| Power dissipation(Pd) : | 350mW |
| Packge : | SOD-123 |
| Description: | Schottky Diodes ,B5817LW ,VR:20V ,IO:1000mA ,VF:0.8V ,PD:350mW ,SOD-123 |
| Attribute Name | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer | CJ |
| Product Series | CJ-Schottky Diodes |
| Product Type | Schottky Diodes |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
| File Type | File Name |
|---|
Lead time: Estimated delivery date 2026-05-31

SD106WS
Schottky Diodes ,SD106WS ,VR:30V ,IO:200mA ,VF:0.55V ,PD:250mW ,SOD-323
$0.000000 More

RB751G-40
Schottky Diodes ,RB751G-40 ,VR:40V ,IO:30mA ,VF:0.37V ,PD:150mW ,SOD-723
$0.000000 More

RB400D
Schottky Diodes ,RB400D ,VR:40V ,IO:500mA ,VF:0.5V ,PD:250mW ,SOT-23
$0.000000 More

DK400LED02
Schottky Diodes ,DK400LED02 ,VR:80V ,IO:100mA ,VF:1.2V ,PD:100mW ,WBFBP-02C
$0.000000 More

BAT54AW
Schottky Diodes ,BAT54AW ,VR:30V ,IO:200mA ,VF:1V ,PD:200mW ,SOT-323
$0.000000 More

BAT54W
Schottky Diodes ,BAT54W ,VR:30V ,- ,VF:1V ,PD:250mW ,SOD-123
$0.000000 More

B0540W
Schottky Diodes ,B0540W ,VR:40V ,IO:500mA ,VF:0.62V ,PD:410mW ,SOD-123
$0.000000 More

DS520-30EAA02
Schottky Diodes ,DS520-30EAA02 ,VR:30V ,IO:100mA ,VF:0.46V ,PD:100mW , MLDFN0.6*0.3-2L-A
$0.000000 More

SD107WS
Schottky Diodes ,SD107WS ,VR:30V ,- ,VF:0.8V ,PD:250mW ,SOD-323
$0.000000 More

B5817W
Schottky Diodes ,B5817W ,VR:20V ,IO:1000mA ,VF:0.75V ,PD:450mW ,SOD-123
$0.000000 More

BAS70-04
Schottky Diodes ,BAS70-04 ,VR:70V ,IO:70mA ,VF:1V ,PD:200mW ,SOT-23
$0.000000 More

BAS40W-06
Schottky Diodes ,BAS40W-06 ,VR:40V ,IO:200mA ,VF:1V ,PD:150mW ,SOT-323
$0.000000 More

BAR43A
Schottky Diodes ,BAR43A ,VR:30V ,IO:200mA ,VF:1V ,PD:200mW ,SOT-23
$0.000000 More

BAT54X
Schottky Diodes ,BAT54X ,VR:30V ,IO:200mA ,VF:1V ,PD:150mW ,SOD-523
$0.000000 More

BAT54A
Schottky Diodes ,BAT54A ,VR:30V ,IO:200mA ,VF:1V ,PD:200mW ,SOT-23
$0.000000 More

SD101CWS
Schottky Diodes ,SD101CWS ,VR:40V ,- ,VF:0.9V ,PD:200mW ,SOD-323
$0.000000 More

BAS40W-04
Schottky Diodes ,BAS40W-04 ,VR:40V ,IO:200mA ,VF:1V ,PD:150mW ,SOT-323
$0.000000 More

RB461F
Schottky Diodes ,RB461F ,VR:20V ,IO:700mA ,VF:0.49V ,PD:150mW ,SOT-323
$0.000000 More

BAT54SDW
Schottky Diodes ,BAT54SDW ,VR:30V ,IO:200mA ,VF:1V ,PD:200mW ,SOT-363
$0.000000 More

BAR43
Schottky Diodes ,BAR43 ,VR:30V ,IO:200mA ,VF:1V ,PD:200mW ,SOT-23
$0.000000 More
No account,Create an account
Already a member,Sign in