| Product number: | DK-K12430V0A200260202CJ |
| Manufacturer Product Number: | BAR43C |
| Manufacturer : | CJ |
| Series : | CJ-Schottky Diodes |
| Product Type : | Schottky Diodes |
| Voltage(VR) : | 30V |
| Current (IO) : | 200mA |
| Forward Voltage(VF) : | 1V |
| Power dissipation(Pd) : | 200mW |
| Packge : | SOT-23 |
| Description: | Schottky Diodes ,BAR43C ,VR:30V ,IO:200mA ,VF:1V ,PD:200mW ,SOT-23 |
| Attribute Name | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer | CJ |
| Product Series | CJ-Schottky Diodes |
| Product Type | Schottky Diodes |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |

BAT54
Schottky Diodes ,BAT54C ,VR:30V ,IO:200mA ,VF:1V ,PD:200mW ,SOT-23,KL1
$0.004792 More

BAT54A
Schottky Diodes ,BAT54C ,VR:30V ,IO:200mA ,VF:1V ,PD:200mW ,SOT-23,KL2
$0.004792 More

BAT54S
Schottky Diodes ,BAT54C ,VR:30V ,IO:200mA ,VF:1V ,PD:200mW ,SOT-23,KL4
$0.004792 More

BAT54C
Schottky Diodes ,BAT54C ,VR:30V ,IO:200mA ,VF:1V ,PD:200mW ,SOT-23,KL3
$0.004792 More

BAR43S
Schottky Diodes ,BAR43S ,VR:30V ,IO:200mA ,VF:1V ,PD:200mW ,SOT-23
$0.000000 More

BAT54S
Schottky Diodes ,BAT54S ,VR:30V ,IO:200mA ,VF:1V ,PD:200mW ,SOT-23
$0.000000 More

BAR43A
Schottky Diodes ,BAR43A ,VR:30V ,IO:200mA ,VF:1V ,PD:200mW ,SOT-23
$0.000000 More

BAT54
Schottky Diodes ,BAT54 ,VR:30V ,IO:200mA ,VF:1V ,PD:200mW ,SOT-23
$0.000000 More

BAT54A
Schottky Diodes ,BAT54A ,VR:30V ,IO:200mA ,VF:1V ,PD:200mW ,SOT-23
$0.000000 More

BAT54C
Schottky Diodes ,BAT54C ,VR:30V ,IO:200mA ,VF:1V ,PD:200mW ,SOT-23
$0.000000 More
| File Type | File Name |
|---|---|
| Data Sheet | BAR43_SOT-23 |
Lead time: Estimated delivery date 2026-05-31

BAT54V
Schottky Diodes ,BAT54V ,VR:30V ,IO:200mA ,VF:1V ,PD:150mW ,SOT-563
$0.000000 More

BAS70DW-05
Schottky Diodes ,BAS70DW-05 ,VR:70V ,IO:70mA ,VF:1V ,PD:200mW ,SOT-363
$0.000000 More

RB521S-30
Schottky Diodes ,RB521S-30 ,VR:30V ,IO:200mA ,VF:0.5V ,PD:150mW ,SOD-523
$0.000000 More

BAT54DW
Schottky Diodes ,BAT54DW ,VR:30V ,IO:200mA ,VF:1V ,PD:200mW ,SOT-363
$0.000000 More

BAT54CW
Schottky Diodes ,BAT54CW ,VR:30V ,IO:200mA ,VF:1V ,PD:200mW ,SOT-323
$0.000000 More

RB521G-30
Schottky Diodes ,RB521G-30 ,VR:30V ,IO:100mA ,VF:0.35V ,PD:100mW ,SOD-723
$0.000000 More

BAT60B
Schottky Diodes ,BAT60B ,VR:10V ,- ,VF:0.6V ,PD:350mW ,SOD-323
$0.000000 More

B5819WS
Schottky Diodes ,B5819WS ,VR:40V ,IO:1000mA ,VF:0.9V ,PD:200mW ,SOD-323
$0.014767 More

CMPSH-3C
Schottky Diodes ,CMPSH-3C ,VR:30V ,IO:100mA ,VF:1V ,PD:350mW ,SOT-23
$0.000000 More

BAS40-04T
Schottky Diodes ,BAS40-04T ,VR:40V ,IO:200mA ,VF:1V ,PD:150mW ,SOT-523
$0.000000 More

RB160M-90
Schottky Diodes ,RB160M-90 ,VR:90V ,IO:1000mA ,VF:0.73V ,PD:250mW ,SOD-123
$0.000000 More

BAT64-04
Schottky Diodes ,BAT64-04 ,VR:40V ,IO:250mA ,VF:0.75V ,PD:250mW ,SOT-23
$0.000000 More

RB521CS-30
Schottky Diodes ,RB521CS-30 ,VR:30V ,IO:100mA ,VF:0.5V ,PD:100mW ,SOD-923
$0.000000 More

B0530WS
Schottky Diodes ,B0530WS ,VR:30V ,IO:500mA ,VF:0.45V ,PD:200mW ,SOD-323
$0.000000 More

SD101AW
Schottky Diodes ,SD101AW ,VR:60V ,- ,VF:1V ,PD:400mW ,SOD-123
$0.000000 More

RB160M-60
Schottky Diodes ,RB160M-60 ,VR:60V ,IO:1000mA ,VF:0.58V ,PD:350mW ,SOD-123
$0.000000 More

SD103AW
Schottky Diodes ,SD103AW ,VR:40V ,- ,VF:0.6V ,PD:400mW ,SOD-123
$0.000000 More

RB520S-30
Schottky Diodes ,RB520S-30 ,VR:30V ,IO:200mA ,VF:0.6V ,PD:150mW ,SOD-523
$0.009397 More

RB751CS-40
Schottky Diodes ,RB751CS-40 ,VR:40V ,IO:30mA ,VF:0.37V ,PD:100mW ,SOD-923
$0.000000 More

BAS40T
Schottky Diodes ,BAS40T ,VR:40V ,IO:200mA ,VF:1V ,PD:150mW ,SOT-523
$0.000000 More
No account,Create an account
Already a member,Sign in