| Product number: | DK-K16730V0A200260207CJ |
| Manufacturer Product Number: | BAT54AW |
| Manufacturer : | CJ |
| Series : | CJ-Schottky Diodes |
| Product Type : | Schottky Diodes |
| Voltage(VR) : | 30V |
| Current (IO) : | 200mA |
| Forward Voltage(VF) : | 1V |
| Power dissipation(Pd) : | 200mW |
| Packge : | SOT-323 |
| Description: | Schottky Diodes ,BAT54AW ,VR:30V ,IO:200mA ,VF:1V ,PD:200mW ,SOT-323 |
| Attribute Name | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer | CJ |
| Product Series | CJ-Schottky Diodes |
| Product Type | Schottky Diodes |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
| File Type | File Name |
|---|
Lead time: Estimated delivery date 2026-05-31

RB480K
Schottky Diodes ,RB480K ,VR:40V ,IO:100mA ,VF:0.6V ,PD:150mW ,SOT-353
$0.000000 More

BAV23A
Schottky Diodes ,BAV23A ,VR:250V ,IO:100mA ,VF:1.25V ,PD:350mW ,SOT-23
$0.000000 More

BAS70-05T
Schottky Diodes ,BAS70-05T ,VR:70V ,IO:70mA ,VF:1V ,PD:150mW ,SOT-523
$0.000000 More

MBRX0520
Schottky Diodes ,MBRX0520 ,VR:20V ,IO:500mA ,VF:0.45V ,PD:250mW ,SOD-323
$0.000000 More

BAT54W
Schottky Diodes ,BAT54W ,VR:30V ,- ,VF:1V ,PD:250mW ,SOD-123
$0.000000 More

BAV23C
Schottky Diodes ,BAV23C ,VR:250V ,IO:100mA ,VF:1.25V ,PD:350mW ,SOT-23
$0.000000 More

MBR0560
Schottky Diodes ,MBR0560 ,VR:60V ,IO:500mA ,VF:0.7V ,PD:410mW ,SOD-123
$0.000000 More

B5817W
Schottky Diodes ,B5817W ,VR:20V ,IO:1000mA ,VF:0.75V ,PD:450mW ,SOD-123
$0.000000 More

BAS70-06T
Schottky Diodes ,BAS70-06T ,VR:70V ,IO:70mA ,VF:1V ,PD:150mW ,SOT-523
$0.000000 More

B5817WS
Schottky Diodes ,B5817WS ,VR:20V ,IO:1000mA ,VF:0.75V ,PD:200mW ,SOD-323
$0.000000 More

BAS70DW-06
Schottky Diodes ,BAS70DW-06 ,VR:70V ,IO:70mA ,VF:1V ,PD:200mW ,SOT-363
$0.000000 More

BAR43A
Schottky Diodes ,BAR43A ,VR:30V ,IO:200mA ,VF:1V ,PD:200mW ,SOT-23
$0.000000 More

RB751CS-40
Schottky Diodes ,RB751CS-40 ,VR:40V ,IO:30mA ,VF:0.37V ,PD:100mW ,SOD-923
$0.000000 More

B5818LW
Schottky Diodes ,B5818LW ,VR:30V ,IO:1000mA ,VF:0.95V ,PD:350mW ,SOD-123
$0.000000 More

RB501V-40
Schottky Diodes ,RB501V-40 ,VR:40V ,IO:100mA ,VF:0.55V ,PD:200mW ,SOD-323
$0.000000 More

BAT54SDW
Schottky Diodes ,BAT54SDW ,VR:30V ,IO:200mA ,VF:1V ,PD:200mW ,SOT-363
$0.000000 More

MBRX0530
Schottky Diodes ,MBRX0530 ,VR:30V ,IO:500mA ,VF:0.55V ,PD:250mW ,SOD-323
$0.000000 More

RB521G-30
Schottky Diodes ,RB521G-30 ,VR:30V ,IO:100mA ,VF:0.35V ,PD:100mW ,SOD-723
$0.000000 More

SD103AWS
Schottky Diodes ,SD103AWS ,VR:40V ,- ,VF:0.6V ,PD:200mW ,SOD-323
$0.000000 More

B5819LW
Schottky Diodes ,B5819LW ,VR:40V ,IO:1000mA ,VF:1.1V ,PD:350mW ,SOD-123
$0.000000 More
No account,Create an account
Already a member,Sign in