| Product number: | DK-K17030V0A200260209CJ |
| Manufacturer Product Number: | BAT54CDW |
| Manufacturer : | CJ |
| Series : | CJ-Schottky Diodes |
| Product Type : | Schottky Diodes |
| Voltage(VR) : | 30V |
| Current (IO) : | 200mA |
| Forward Voltage(VF) : | 1V |
| Power dissipation(Pd) : | 200mW |
| Packge : | SOT-363 |
| Description: | Schottky Diodes ,BAT54CDW ,VR:30V ,IO:200mA ,VF:1V ,PD:200mW ,SOT-363 |
| Attribute Name | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer | CJ |
| Product Series | CJ-Schottky Diodes |
| Product Type | Schottky Diodes |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |

BAT54ADW
Schottky Diodes ,BAT54ADW ,VR:30V ,IO:200mA ,VF:1V ,PD:200mW ,SOT-363
$0.000000 More

BAT54BRW
Schottky Diodes ,BAT54BRW ,VR:30V ,IO:200mA ,VF:1V ,PD:200mW ,SOT-363
$0.000000 More

BAT54TW
Schottky Diodes ,BAT54TW ,VR:30V ,IO:200mA ,VF:1V ,PD:200mW ,SOT-363
$0.000000 More

BAT54SDW
Schottky Diodes ,BAT54SDW ,VR:30V ,IO:200mA ,VF:1V ,PD:200mW ,SOT-363
$0.000000 More

BAT54DW
Schottky Diodes ,BAT54DW ,VR:30V ,IO:200mA ,VF:1V ,PD:200mW ,SOT-363
$0.000000 More

BAT54JW
Schottky Diodes ,BAT54JW ,VR:30V ,IO:200mA ,VF:1V ,PD:200mW ,SOT-363
$0.000000 More
| File Type | File Name |
|---|
Lead time: Estimated delivery date 2026-05-31

MMBD301
Schottky Diodes ,MMBD301 ,VR:30V ,IO:50mA ,VF:0.6V ,PD:200mW ,SOT-23
$0.000000 More

BAT54SW
Schottky Diodes ,BAT54SW ,VR:30V ,IO:200mA ,VF:1V ,PD:200mW ,SOT-323
$0.000000 More

MBRX0560
Schottky Diodes ,MBRX0560 ,VR:60V ,IO:500mA ,VF:0.7V ,PD:250mW ,SOD-323
$0.000000 More

BAV23S
Schottky Diodes ,BAV23S ,VR:250V ,IO:100mA ,VF:1.25V ,PD:350mW ,SOT-23
$0.000000 More

MBRX0520
Schottky Diodes ,MBRX0520 ,VR:20V ,IO:500mA ,VF:0.45V ,PD:250mW ,SOD-323
$0.000000 More

BAS40W
Schottky Diodes ,BAS40W ,VR:40V ,IO:200mA ,VF:1V ,PD:150mW ,SOT-323
$0.000000 More

BAV23A
Schottky Diodes ,BAV23A ,VR:250V ,IO:100mA ,VF:1.25V ,PD:350mW ,SOT-23
$0.000000 More

BAT54ST
Schottky Diodes ,BAT54ST ,VR:30V ,IO:200mA ,VF:1V ,PD:150mW ,SOT-523
$0.000000 More

BAS70DW-06
Schottky Diodes ,BAS70DW-06 ,VR:70V ,IO:70mA ,VF:1V ,PD:200mW ,SOT-363
$0.000000 More

RB461F
Schottky Diodes ,RB461F ,VR:20V ,IO:700mA ,VF:0.49V ,PD:150mW ,SOT-323
$0.000000 More

RB160M-60
Schottky Diodes ,RB160M-60 ,VR:60V ,IO:1000mA ,VF:0.58V ,PD:350mW ,SOD-123
$0.000000 More

BAS70WS
Schottky Diodes ,BAS70WS ,VR:70V ,- ,VF:1V ,PD:200mW ,SOD-323
$0.000000 More

BAS70DW-04
Schottky Diodes ,BAS70DW-04 ,VR:70V ,IO:70mA ,VF:1V ,PD:200mW ,SOT-363
$0.000000 More

BAT54WS
Schottky Diodes ,BAT54WS ,VR:30V ,IO:100mA ,VF:1V ,PD:200mW ,SOD-323
$0.000000 More

RB521G-30
Schottky Diodes ,RB521G-30 ,VR:30V ,IO:100mA ,VF:0.35V ,PD:100mW ,SOD-723
$0.000000 More

BAT46W
Schottky Diodes ,BAT46W ,VR:100V ,IO:150mA ,VF:1V ,PD:500mW ,SOD-123
$0.000000 More

B0530W
Schottky Diodes ,B0530W ,VR:30V ,IO:500mA ,VF:0.43V ,PD:410mW ,SOD-123
$0.000000 More

BAS70W-06
Schottky Diodes ,BAS70W-06 ,VR:70V ,IO:70mA ,VF:1V ,PD:200mW ,SOT-323
$0.000000 More

BAS70TW
Schottky Diodes ,BAS70TW ,VR:70V ,IO:70mA ,VF:1V ,PD:200mW ,SOT-363
$0.000000 More

BAS70-05
Schottky Diodes ,BAS70-05 ,VR:70V ,IO:70mA ,VF:1V ,PD:200mW ,SOT-23
$0.000000 More
No account,Create an account
Already a member,Sign in