| Product number: | DK-K19630V0A100260602CJ |
| Manufacturer Product Number: | CMPSH-3A |
| Manufacturer : | CJ |
| Series : | CJ-Schottky Diodes |
| Product Type : | Schottky Diodes |
| Voltage(VR) : | 30V |
| Current (IO) : | 100mA |
| Forward Voltage(VF) : | 1V |
| Power dissipation(Pd) : | 350mW |
| Packge : | SOT-23 |
| Description: | Schottky Diodes ,CMPSH-3A ,VR:30V ,IO:100mA ,VF:1V ,PD:350mW ,SOT-23 |
| Attribute Name | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer | CJ |
| Product Series | CJ-Schottky Diodes |
| Product Type | Schottky Diodes |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
| File Type | File Name |
|---|
Lead time: Estimated delivery date 2026-05-31

MBR0560
Schottky Diodes ,MBR0560 ,VR:60V ,IO:500mA ,VF:0.7V ,PD:410mW ,SOD-123
$0.000000 More

CMPSH-3S
Schottky Diodes ,CMPSH-3S ,VR:30V ,IO:100mA ,VF:1V ,PD:350mW ,SOT-23
$0.000000 More

RB160M-30
Schottky Diodes ,RB160M-30 ,VR:30V ,IO:1000mA ,VF:0.48V ,PD:450mW ,SOD-123
$0.000000 More

BAT54AT
Schottky Diodes ,BAT54AT ,VR:30V ,IO:200mA ,VF:1V ,PD:50mW ,SOT-523
$0.000000 More

SD101CW
Schottky Diodes ,SD101CW ,VR:40V ,- ,VF:0.9V ,PD:400mW ,SOD-123
$0.000000 More

SD107WS
Schottky Diodes ,SD107WS ,VR:30V ,- ,VF:0.8V ,PD:250mW ,SOD-323
$0.000000 More

1SS401
Schottky Diodes ,1SS401 ,VR:20V ,IO:300mA ,VF:0.45V ,PD:100mW ,SOT-323
$0.000000 More

DS520-30EAA02
Schottky Diodes ,DS520-30EAA02 ,VR:30V ,IO:100mA ,VF:0.46V ,PD:100mW , MLDFN0.6*0.3-2L-A
$0.000000 More

RB551V-40
Schottky Diodes ,RB551V-40 ,VR:40V ,IO:500mA ,VF:0.47V ,PD:200mW ,SOD-323
$0.000000 More

BAT54W
Schottky Diodes ,BAT54W ,VR:30V ,- ,VF:1V ,PD:250mW ,SOD-123
$0.000000 More

CMPSH-3C
Schottky Diodes ,CMPSH-3C ,VR:30V ,IO:100mA ,VF:1V ,PD:350mW ,SOT-23
$0.000000 More

BAT64X
Schottky Diodes ,BAT64X ,VR:40V ,IO:250mA ,VF:0.75V ,PD:150mW ,SOD-523
$0.000000 More

RB160M-40
Schottky Diodes ,RB160M-40 ,VR:40V ,IO:1000mA ,VF:0.51V ,PD:350mW ,SOD-123
$0.000000 More

B0530WS
Schottky Diodes ,B0530WS ,VR:30V ,IO:500mA ,VF:0.45V ,PD:200mW ,SOD-323
$0.000000 More

SD101AWS
Schottky Diodes ,SD101AWS ,VR:60V ,- ,VF:1V ,PD:200mW ,SOD-323
$0.000000 More

BAT64-05
Schottky Diodes ,BAT64-05 ,VR:40V ,IO:250mA ,VF:0.75V ,PD:250mW ,SOT-23
$0.000000 More

BAS70
Schottky Diodes ,BAS70 ,VR:70V ,IO:70mA ,VF:1V ,PD:200mW ,SOT-23
$0.000000 More

DS751-40LED02
Schottky Diodes ,DS751-40LED02 ,VR:40V ,IO:30mA ,VF:0.37V ,PD:100mW ,WBFBP-02C
$0.000000 More

BAR43S
Schottky Diodes ,BAR43S ,VR:30V ,IO:200mA ,VF:1V ,PD:200mW ,SOT-23
$0.000000 More

BAT54V
Schottky Diodes ,BAT54V ,VR:30V ,IO:200mA ,VF:1V ,PD:150mW ,SOT-563
$0.000000 More
No account,Create an account
Already a member,Sign in