| Product number: | DS-SDS048100VA200020203CJ |
| Manufacturer Product Number: | BAV19WS |
| Manufacturer : | CJ |
| Series : | CJ-Switching Diodes |
| Product Type : | Switching Diodes |
| Reverse Voltag (VRM) : | 100V |
| Output Current(IO) : | 200mA |
| Power Dissipation (Pd) : | 200mW |
| Forward voltage (VF) : | 1.25V |
| Package : | SOD-323 |
| Description: | Switching Diodes ,BAV19WS ,VR:100V ,IO:200mA ,PD:200mW ,VF:1.25V ,SOD-323 |
| Attribute Name | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer | CJ |
| Product Series | CJ-Switching Diodes |
| Product Type | Switching Diodes |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
| File Type | File Name |
|---|
Lead time: Estimated delivery date 2026-05-31

MMBD4448
Switching Diodes ,MMBD4448 ,VR:75V ,IO:250mA ,PD:350mW ,VF:1.25V ,SOT-23
$0.000000 More

BAS19
Switching Diodes ,BAS19 ,VR:100V ,IO:200mA ,PD:200mW ,VF:1.25V ,SOT-23
$0.000000 More

MMBD4148ST
Switching Diodes ,MMBD4148ST ,VR:75V ,- ,PD:150mW ,VF:1.25V ,SOT-523
$0.000000 More

BAV20WS
Switching Diodes ,BAV20WS ,VR:150V ,IO:200mA ,PD:200mW ,VF:1.25V ,SOD-323
$0.000000 More

BAS16WX
Switching Diodes ,BAS16WX ,VR:75V ,IO:100mA ,PD:200mW ,VF:1.25V ,SOD-323
$0.000000 More

MMBD4448HT
Switching Diodes ,MMBD4448HT ,VR:80V ,IO:250mA ,PD:150mW ,VF:1.25V ,SOT-523
$0.000000 More

MMBD4448HTC
Switching Diodes ,MMBD4448HTC ,VR:80V ,IO:250mA ,PD:150mW ,VF:1.25V ,SOT-523
$0.000000 More

DAN222M
Switching Diodes ,DAN222M ,VR:80V ,IO:100mA ,PD:150mW ,VF:1.2V ,SOT-723
$0.000000 More

1SS226
Switching Diodes ,1SS226 ,VR:80V ,IO:100mA ,PD:150mW ,VF:1.2V ,SOT-23
$0.000000 More

BAV70W
Switching Diodes ,BAV70W ,VR:70V ,IO:70mA ,PD:200mW ,VF:1V ,SOT-323
$0.000000 More

DAP202U
Switching Diodes ,DAP202U ,VR:80V ,IO:100mA ,PD:200mW ,VF:1.2V ,SOT-323
$0.000000 More

MMBD4448HTW
Switching Diodes ,MMBD4448HTW ,VR:80V ,IO:250mA ,PD:200mW ,VF:1.25V ,SOT-363
$0.000000 More

MMBD4148CA
Switching Diodes ,MMBD4148CA ,VR:100V ,IO:200mA ,PD:350mW ,VF:1V ,SOT-23
$0.000000 More

1SS400
Switching Diodes ,1SS400 ,VR:80V ,IO:100mA ,PD:150mW ,VF:1.2V ,SOD-523
$0.010292 More

BAL99
Switching Diodes ,BAL99 ,VR:70V ,IO:100mA ,PD:225mW ,VF:1.25V ,SOT-23
$0.000000 More

MMBD4448HSDW
Switching Diodes ,MMBD4448HSDW ,VR:80V ,IO:250mA ,PD:200mW ,VF:1.25V ,SOT-363
$0.000000 More

1SS190
Switching Diodes ,1SS190 ,VR:80V ,IO:100mA ,PD:150mW ,VF:1.2V ,SOT-23
$0.000000 More

DKN222LLD03
Switching Diodes ,DKN222LLD03 ,VR:80V ,IO:100mA ,PD:100mW ,VF:1.2V ,WBFBP-03D
$0.000000 More

CMSD2004S
Switching Diodes ,CMSD2004S ,VR:240V ,IO:225mA ,PD:250mW ,VF:1V ,SOT-323
$0.000000 More

MMBD1505A
Switching Diodes ,MMBD1505A ,VR:200V ,IO:200mA ,PD:350mW ,VF:1.5V ,SOT-23
$0.000000 More
No account,Create an account
Already a member,Sign in