| Product number: | DS-SDS051250VA200050204CJ |
| Manufacturer Product Number: | BAV21W |
| Manufacturer : | CJ |
| Series : | CJ-Switching Diodes |
| Product Type : | Switching Diodes |
| Reverse Voltag (VRM) : | 250V |
| Output Current(IO) : | 200mA |
| Power Dissipation (Pd) : | 250mW |
| Forward voltage (VF) : | 1.25V |
| Package : | SOD-123 |
| Description: | Switching Diodes ,BAV21W ,VR:250V ,IO:200mA ,PD:250mW ,VF:1.25V ,SOD-123 |
| Attribute Name | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer | CJ |
| Product Series | CJ-Switching Diodes |
| Product Type | Switching Diodes |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
| File Type | File Name |
|---|
Lead time: Estimated delivery date 2026-05-31

BAV20W
Switching Diodes ,BAV20W ,VR:150V ,IO:200mA ,PD:250mW ,VF:1.25V ,SOD-123
$0.000000 More

MMBD4448HTC
Switching Diodes ,MMBD4448HTC ,VR:80V ,IO:250mA ,PD:150mW ,VF:1.25V ,SOT-523
$0.000000 More

MMBD4448HAQW
Switching Diodes ,MMBD4448HAQW ,VR:80V ,IO:250mA ,PD:200mW ,VF:1.25V ,SOT-363
$0.000000 More

BAS16TW
Switching Diodes ,BAS16TW ,VR:75V ,IO:150mA ,PD:200mW ,VF:1.25V ,SOT-363
$0.000000 More

BAV19WS
Switching Diodes ,BAV19WS ,VR:100V ,IO:200mA ,PD:200mW ,VF:1.25V ,SOD-323
$0.000000 More

UMN1N
Switching Diodes ,UMN1N ,VR:80V ,IO:25mA ,PD:150mW ,VF:0.9V ,SOT-353
$0.000000 More

BAV70T
Switching Diodes ,BAV70T ,VR:85V ,- ,PD:150mW ,VF:1.25V ,SOT-523
$0.000000 More

MMBD4448HT
Switching Diodes ,MMBD4448HT ,VR:80V ,IO:250mA ,PD:150mW ,VF:1.25V ,SOT-523
$0.000000 More

BAV20WS
Switching Diodes ,BAV20WS ,VR:150V ,IO:200mA ,PD:200mW ,VF:1.25V ,SOD-323
$0.000000 More

MMBD4148AT
Switching Diodes ,MMBD4148AT ,VR:75V ,- ,PD:150mW ,VF:1.25V ,SOT-523
$0.000000 More

DAP202
Switching Diodes ,DAP202 ,VR:80V ,IO:100mA ,PD:200mW ,VF:1.2V ,SOT-23
$0.000000 More

MMBD4148SE
Switching Diodes ,MMBD4148SE ,VR:100V ,IO:200mA ,PD:350mW ,VF:1V ,SOT-23
$0.000000 More

MMBD4448HSDW
Switching Diodes ,MMBD4448HSDW ,VR:80V ,IO:250mA ,PD:200mW ,VF:1.25V ,SOT-363
$0.000000 More

DAN217
Switching Diodes ,DAN217 ,VR:80V ,IO:100mA ,PD:200mW ,VF:1.2V ,SOT-23
$0.000000 More

BAS116
Switching Diodes ,BAS116 ,VR:75V ,IO:200mA ,PD:225mW ,VF:1.25V ,SOT-23
$0.000000 More

BAV70
Switching Diodes ,BAV70 ,VR:70V ,IO:200mA ,PD:225mW ,VF:1.25V ,SOT-23
$0.010516 More

MMBD4148CT
Switching Diodes ,MMBD4148CT ,VR:75V ,- ,PD:150mW ,VF:1.25V ,SOT-523
$0.000000 More

DK4148NND03
Switching Diodes ,DK4148NND03 ,VR:75V ,IO:150mA ,PD:150mW ,VF:1.25V ,WBFBP-03B(1.2×1.2×0.5)
$0.000000 More

DK16LLD03
Switching Diodes ,DK16LLD03 ,VR:75V ,IO:150mA ,PD:100mW ,VF:1.25V ,WBFBP-03D(1.0×1.0×0.5)
$0.000000 More

BAS21A
Switching Diodes ,BAS21A ,VR:250V ,IO:200mA ,PD:225mW ,VF:1.25V ,SOT-23
$0.000000 More
No account,Create an account
Already a member,Sign in