✖
The image is for reference only, please refer to the drawing for details
| Product number: | DS-SDS06385V0A000010610CJ |
| Manufacturer Product Number: | BAV99T |
| Manufacturer : | CJ |
| Series : | CJ-Switching Diodes |
| Product Type : | Switching Diodes |
| Reverse Voltag (VRM) : | 85V |
| Power Dissipation (Pd) : | 150mW |
| Forward voltage (VF) : | 1V |
| Package : | SOT-523 |
| Description: | Switching Diodes ,BAV99T ,VR:85V ,- ,PD:150mW ,VF:1V ,SOT-523 |
| Attribute Name | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer | CJ |
| Product Series | CJ-Switching Diodes |
| Product Type | Switching Diodes |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
| File Type | File Name |
|---|---|
| Data Sheet | BAV99T_SOT-523 |
Lead time: Estimated delivery date 2026-06-01

BAS21C
Switching Diodes ,BAS21C ,VR:250V ,IO:200mA ,PD:225mW ,VF:1.25V ,SOT-23
$0.000000 More

MMBD4448HTW
Switching Diodes ,MMBD4448HTW ,VR:80V ,IO:250mA ,PD:200mW ,VF:1.25V ,SOT-363
$0.000000 More

1SS400
Switching Diodes ,1SS400 ,VR:80V ,IO:100mA ,PD:150mW ,VF:1.2V ,SOD-523
$0.010292 More

DKN222LLD03
Switching Diodes ,DKN222LLD03 ,VR:80V ,IO:100mA ,PD:100mW ,VF:1.2V ,WBFBP-03D
$0.000000 More

MMBD4448HCDW
Switching Diodes ,MMBD4448HCDW ,VR:80V ,IO:250mA ,PD:200mW ,VF:1.25V ,SOT-363
$0.000000 More

MMBD4148AT
Switching Diodes ,MMBD4148AT ,VR:75V ,- ,PD:150mW ,VF:1.25V ,SOT-523
$0.000000 More

MC2838
Switching Diodes ,MC2838 ,VR:50V ,IO:300mA ,PD:150mW ,VF:1.2V ,SOT-23
$0.000000 More

BAV70
Switching Diodes ,BAV70 ,VR:70V ,IO:200mA ,PD:225mW ,VF:1.25V ,SOT-23
$0.010516 More

BAL99
Switching Diodes ,BAL99 ,VR:70V ,IO:100mA ,PD:225mW ,VF:1.25V ,SOT-23
$0.000000 More

DK4148LLD03
Switching Diodes ,DK4148LLD03 ,VR:75V ,IO:150mA ,PD:100mW ,VF:1.25V ,WBFBP-03D(1.0×1.0×0.5)
$0.000000 More

DK4148NND03
Switching Diodes ,DK4148NND03 ,VR:75V ,IO:150mA ,PD:150mW ,VF:1.25V ,WBFBP-03B(1.2×1.2×0.5)
$0.000000 More

MMBD3004A
Switching Diodes ,MMBD3004A ,VR:350V ,IO:225mA ,PD:350mW ,VF:1.25V ,SOT-23
$0.000000 More

MMBD1505A
Switching Diodes ,MMBD1505A ,VR:200V ,IO:200mA ,PD:350mW ,VF:1.5V ,SOT-23
$0.000000 More

DKN222NND03
Switching Diodes ,DKN222NND03 ,VR:80V ,IO:100mA ,PD:150mW ,VF:1.2V ,WBFBP-03B
$0.000000 More

MMBD4448HTS
Switching Diodes ,MMBD4448HTS ,VR:80V ,IO:250mA ,PD:150mW ,VF:1.25V ,SOT-523
$0.000000 More

MMBD1501A
Switching Diodes ,MMBD1501A ,VR:200V ,IO:200mA ,PD:350mW ,VF:1.5V ,SOT-23
$0.000000 More

BAW567DW
Switching Diodes ,BAW567DW ,VR:75V ,IO:150mA ,PD:200mW ,VF:1.25V ,SOT-363
$0.000000 More

BAV756DW
Switching Diodes ,BAV756DW ,VR:75V ,IO:150mA ,PD:200mW ,VF:1.25V ,SOT-363
$0.000000 More

MC2836
Switching Diodes ,MC2836 ,VR:50V ,IO:300mA ,PD:150mW ,VF:1.2V ,SOT-23
$0.000000 More

1SS184
Switching Diodes ,1SS184 ,80V ,100mA ,150mW ,VF:1.2V ,SOT-23
$0.000000 More
No account,Create an account
Already a member,Sign in