| Product number: | DS-SDS06475V0A150020207CJ |
| Manufacturer Product Number: | BAV99W |
| Manufacturer : | CJ |
| Series : | CJ-Switching Diodes |
| Product Type : | Switching Diodes |
| Reverse Voltag (VRM) : | 75V |
| Output Current(IO) : | 150mA |
| Power Dissipation (Pd) : | 200mW |
| Forward voltage (VF) : | 1.25V |
| Package : | SOT-323 |
| Description: | Switching Diodes ,BAV99W ,VR:75V ,IO:150mA ,PD:200mW ,VF:1.25V ,SOT-323 |
| Attribute Name | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer | CJ |
| Product Series | CJ-Switching Diodes |
| Product Type | Switching Diodes |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
| File Type | File Name |
|---|
Lead time: Estimated delivery date 2026-06-01

1SS400CS
Switching Diodes ,1SS400CS ,VR:80V ,IO:100mA ,PD:100mW ,VF:1.2V ,SOD-923
$0.000000 More

BAV70DW
Switching Diodes ,BAV70DW ,VR:75V ,IO:150mA ,PD:200mW ,VF:1.25V ,SOT-363
$0.000000 More

BAV74
Switching Diodes ,BAV74 ,VR:50V ,IO:200mA ,PD:225mW ,VF:1V ,SOT-23
$0.000000 More

DK4448CLLD03
Switching Diodes ,DK4448CLLD03 ,VR:80V ,IO:250mA ,PD:100mW ,VF:1.25V ,WBFBP-03D(1.0×1.0×0.5)
$0.000000 More

MMBD4148CC
Switching Diodes ,MMBD4148CC ,VR:100V ,IO:200mA ,PD:350mW ,VF:1V ,SOT-23
$0.000000 More

MMBD4448HTW
Switching Diodes ,MMBD4448HTW ,VR:80V ,IO:250mA ,PD:200mW ,VF:1.25V ,SOT-363
$0.000000 More

MMBD4148CA
Switching Diodes ,MMBD4148CA ,VR:100V ,IO:200mA ,PD:350mW ,VF:1V ,SOT-23
$0.000000 More

DAN202
Switching Diodes ,DAN202 ,VR:80V ,IO:100mA ,PD:250mW ,VF:1.2V ,SOT-23
$0.000000 More

BAS21T
Switching Diodes ,BAS21T ,VR:250V ,IO:200mA ,PD:150mW ,VF:1.25V ,SOT-523
$0.000000 More

BAW56W
Switching Diodes ,BAW56W ,VR:75V ,IO:150mA ,PD:200mW ,VF:1.25V ,SOT-323
$0.016781 More

DK21LLD03
Switching Diodes ,DK21LLD03 ,VR:200V ,IO:200mA ,PD:100mW ,VF:1.25V ,WBFBP-03D(1.0×1.0×0.5)
$0.000000 More

BAV99
Switching Diodes ,BAV99 ,VR:70V ,IO:215mA ,PD:225mW ,VF:1.25V ,SOT-23
$0.009397 More

MMBD4148A
Switching Diodes ,MMBD4148A ,VR:100V ,IO:200mA ,PD:350mW ,VF:1V ,SOT-23
$0.000000 More

BAS116
Switching Diodes ,BAS116 ,VR:75V ,IO:200mA ,PD:225mW ,VF:1.25V ,SOT-23
$0.000000 More

MMBD4448W
Switching Diodes ,MMBD4448W ,VR:75V ,IO:250mA ,PD:200mW ,VF:1.25V ,SOT-323
$0.000000 More

BAV70T
Switching Diodes ,BAV70T ,VR:85V ,- ,PD:150mW ,VF:1.25V ,SOT-523
$0.000000 More

1SS184
Switching Diodes ,1SS184 ,80V ,100mA ,150mW ,VF:1.2V ,SOT-23
$0.000000 More

DAP202U
Switching Diodes ,DAP202U ,VR:80V ,IO:100mA ,PD:200mW ,VF:1.2V ,SOT-323
$0.000000 More

MMBD4448
Switching Diodes ,MMBD4448 ,VR:75V ,IO:250mA ,PD:350mW ,VF:1.25V ,SOT-23
$0.000000 More

DKN222TTD03
Switching Diodes ,DKN222TTD03 ,VR:80V ,IO:100mA ,PD:150mW ,VF:1.2V ,WBFBP-03A
$0.000000 More
No account,Create an account
Already a member,Sign in