✖
The image is for reference only, please refer to the drawing for details
| Product number: | DS-SDS07320V0A100010610CJ |
| Manufacturer Product Number: | DA221 |
| Manufacturer : | CJ |
| Series : | CJ-Switching Diodes |
| Product Type : | Switching Diodes |
| Reverse Voltag (VRM) : | 20V |
| Output Current(IO) : | 100mA |
| Power Dissipation (Pd) : | 150mW |
| Forward voltage (VF) : | 1V |
| Package : | SOT-523 |
| Description: | Switching Diodes ,DA221 ,VR:20V ,IO:100mA ,PD:150mW ,VF:1V ,SOT-523 |
| Attribute Name | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer | CJ |
| Product Series | CJ-Switching Diodes |
| Product Type | Switching Diodes |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
| File Type | File Name |
|---|---|
| Data Sheet | DA221_SOT-523 |
Lead time: Estimated delivery date 2026-06-23

BAS21
Switching Diodes ,BAS21 ,VR:250V ,IO:200mA ,PD:225mW ,VF:1.25V ,SOT-23
$0.000000 More

DKN222NND03
Switching Diodes ,DKN222NND03 ,VR:80V ,IO:100mA ,PD:150mW ,VF:1.2V ,WBFBP-03B
$0.000000 More

MC2836
Switching Diodes ,MC2836 ,VR:50V ,IO:300mA ,PD:150mW ,VF:1.2V ,SOT-23
$0.000000 More

MMBD4148CA
Switching Diodes ,MMBD4148CA ,VR:100V ,IO:200mA ,PD:350mW ,VF:1V ,SOT-23
$0.000000 More

BAV99T
Switching Diodes ,BAV99T ,VR:85V ,- ,PD:150mW ,VF:1V ,SOT-523
$0.000000 More

MMBD4448
Switching Diodes ,MMBD4448 ,VR:75V ,IO:250mA ,PD:350mW ,VF:1.25V ,SOT-23
$0.000000 More

BAS21T
Switching Diodes ,BAS21T ,VR:250V ,IO:200mA ,PD:150mW ,VF:1.25V ,SOT-523
$0.000000 More

BAS16TW
Switching Diodes ,BAS16TW ,VR:75V ,IO:150mA ,PD:200mW ,VF:1.25V ,SOT-363
$0.000000 More

BAV21WS
Switching Diodes ,BAV21WS ,VR:250V ,IO:200mA ,PD:200mW ,VF:1.25V ,SOD-323
$0.000000 More

MMBD1505A
Switching Diodes ,MMBD1505A ,VR:200V ,IO:200mA ,PD:350mW ,VF:1.5V ,SOT-23
$0.000000 More

BAS516
Switching Diodes ,BAS516 ,VR:75V ,IO:250mA ,PD:200mW ,VF:1.25V ,SOD-523
$0.000000 More

BAS116
Switching Diodes ,BAS116 ,VR:75V ,IO:200mA ,PD:225mW ,VF:1.25V ,SOT-23
$0.000000 More

MMBD7000
Switching Diodes ,MMBD7000 ,VR:100V ,IO:200mA ,PD:225mW ,VF:1.1V ,SOT-23
$0.000000 More

UMN1N
Switching Diodes ,UMN1N ,VR:80V ,IO:25mA ,PD:150mW ,VF:0.9V ,SOT-353
$0.000000 More

MMBD4148CC
Switching Diodes ,MMBD4148CC ,VR:100V ,IO:200mA ,PD:350mW ,VF:1V ,SOT-23
$0.000000 More

BAV99BRW
Switching Diodes ,BAV99BRW ,VR:75V ,IO:150mA ,PD:200mW ,VF:1.25V ,SOT-363
$0.000000 More

1N4448WT
Switching Diodes ,1N4448WT ,VR:100V ,IO:125mA ,PD:150mW ,VF:1.25V ,SOD-523
$0.000000 More

BAV16WS
Switching Diodes ,BAV16WS ,VR:75V ,IO:150mA ,PD:200mW ,VF:1.25V ,SOD-323
$0.000000 More

1N4448WS
Switching Diodes ,1N4448WS ,VR:75V ,IO:250mA ,PD:200mW ,VF:1.25V ,SOD-323
$0.000000 More

MMBD4448HADW
Switching Diodes ,MMBD4448HADW ,VR:80V ,IO:250mA ,PD:200mW ,VF:1.25V ,SOT-363
$0.000000 More
No account,Create an account
Already a member,Sign in