| Product number: | DS-SDS086200VA200030216CJ |
| Manufacturer Product Number: | DK21LLD03 |
| Manufacturer : | CJ |
| Series : | CJ-Switching Diodes |
| Product Type : | Switching Diodes |
| Reverse Voltag (VRM) : | 200V |
| Output Current(IO) : | 200mA |
| Power Dissipation (Pd) : | 100mW |
| Forward voltage (VF) : | 1.25V |
| Package : | WBFBP-03A(1.6×1.6×0.5) |
| Description: | Switching Diodes ,DK21LLD03 ,VR:200V ,IO:200mA ,PD:100mW ,VF:1.25V ,WBFBP-03D(1.0×1.0×0.5) |
| Attribute Name | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer | CJ |
| Product Series | CJ-Switching Diodes |
| Product Type | Switching Diodes |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
| File Type | File Name |
|---|
Lead time: Estimated delivery date 2026-06-23

DAN217U
Switching Diodes ,DAN217U ,VR:80V ,IO:100mA ,PD:200mW ,VF:1.2V ,SOT-323
$0.000000 More

1SS226
Switching Diodes ,1SS226 ,VR:80V ,IO:100mA ,PD:150mW ,VF:1.2V ,SOT-23
$0.000000 More

1N4448WT
Switching Diodes ,1N4448WT ,VR:100V ,IO:125mA ,PD:150mW ,VF:1.25V ,SOD-523
$0.000000 More

MMBD4148T
Switching Diodes ,MMBD4148T ,VR:75V ,- ,PD:150mW ,VF:1.25V ,SOT-523
$0.000000 More

BAV99DW
Switching Diodes ,BAV99DW ,VR:75V ,IO:150mA ,PD:200mW ,VF:1.25V ,SOT-363
$0.000000 More

BAS16W
Switching Diodes ,BAS16W ,VR:75V ,IO:100mA ,PD:200mW ,VF:1.25V ,SOT-323
$0.000000 More

MMBD4448DW
Switching Diodes ,MMBD4448DW ,VR:75V ,IO:250mA ,PD:200mW ,VF:1.25V ,SOT-363
$0.000000 More

BAW56T
Switching Diodes ,BAW56T ,VR:85V ,- ,PD:150mW ,VF:1.25V ,SOT-523
$0.000000 More

BAW56W
Switching Diodes ,BAW56W ,VR:75V ,IO:150mA ,PD:200mW ,VF:1.25V ,SOT-323
$0.016781 More

MMBD1503A
Switching Diodes ,MMBD1503A ,VR:200V ,IO:200mA ,PD:350mW ,VF:1.5V ,SOT-23
$0.000000 More

BAS21
Switching Diodes ,BAS21 ,VR:250V ,IO:200mA ,PD:225mW ,VF:1.25V ,SOT-23
$0.000000 More

BAV99S
Switching Diodes ,BAV99S ,VR:75V ,IO:150mA ,PD:200mW ,VF:1.25V ,SOT-363
$0.000000 More

BAW56
Switching Diodes ,BAW56 ,VR:70V ,IO:200mA ,PD:225mW ,VF:1.25V ,SOT-23
$0.000000 More

MMBD3004A
Switching Diodes ,MMBD3004A ,VR:350V ,IO:225mA ,PD:350mW ,VF:1.25V ,SOT-23
$0.000000 More

1SS190
Switching Diodes ,1SS190 ,VR:80V ,IO:100mA ,PD:150mW ,VF:1.2V ,SOT-23
$0.000000 More

1N4448WS
Switching Diodes ,1N4448WS ,VR:75V ,IO:250mA ,PD:200mW ,VF:1.25V ,SOD-323
$0.000000 More

DAP202
Switching Diodes ,DAP202 ,VR:80V ,IO:100mA ,PD:200mW ,VF:1.2V ,SOT-23
$0.000000 More

BAL99
Switching Diodes ,BAL99 ,VR:70V ,IO:100mA ,PD:225mW ,VF:1.25V ,SOT-23
$0.000000 More

1SS400CS
Switching Diodes ,1SS400CS ,VR:80V ,IO:100mA ,PD:100mW ,VF:1.2V ,SOD-923
$0.000000 More

BAS20
Switching Diodes ,BAS20 ,VR:150V ,IO:200mA ,PD:250mW ,VF:1.25V ,SOT-23
$0.000000 More
No account,Create an account
Already a member,Sign in