| Product number: | DS-SDS094100VA300030216CJ |
| Manufacturer Product Number: | DK914LLD03 |
| Manufacturer : | CJ |
| Series : | CJ-Switching Diodes |
| Product Type : | Switching Diodes |
| Reverse Voltag (VRM) : | 100V |
| Output Current(IO) : | 300mA |
| Power Dissipation (Pd) : | 100mW |
| Forward voltage (VF) : | 1.25V |
| Package : | WBFBP-03A(1.6×1.6×0.5) |
| Description: | Switching Diodes ,DK914LLD03 ,VR:100V ,IO:300mA ,PD:100mW ,VF:1.25V ,WBFBP-03D |
| Attribute Name | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer | CJ |
| Product Series | CJ-Switching Diodes |
| Product Type | Switching Diodes |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
| File Type | File Name |
|---|
Lead time: Estimated delivery date 2026-06-23

DKN222TTD03
Switching Diodes ,DKN222TTD03 ,VR:80V ,IO:100mA ,PD:150mW ,VF:1.2V ,WBFBP-03A
$0.000000 More

BAV99S
Switching Diodes ,BAV99S ,VR:75V ,IO:150mA ,PD:200mW ,VF:1.25V ,SOT-363
$0.000000 More

MMBD4148CT
Switching Diodes ,MMBD4148CT ,VR:75V ,- ,PD:150mW ,VF:1.25V ,SOT-523
$0.000000 More

UMN1N
Switching Diodes ,UMN1N ,VR:80V ,IO:25mA ,PD:150mW ,VF:0.9V ,SOT-353
$0.000000 More

BAS16X
Switching Diodes ,BAS16X ,VR:75V ,IO:200mA ,PD:150mW ,VF:1.25V ,SOD-523
$0.000000 More

MMBD4148CA
Switching Diodes ,MMBD4148CA ,VR:100V ,IO:200mA ,PD:350mW ,VF:1V ,SOT-23
$0.000000 More

BAV19WS
Switching Diodes ,BAV19WS ,VR:100V ,IO:200mA ,PD:200mW ,VF:1.25V ,SOD-323
$0.000000 More

1SS190
Switching Diodes ,1SS190 ,VR:80V ,IO:100mA ,PD:150mW ,VF:1.2V ,SOT-23
$0.000000 More

MMBD4448HCDW
Switching Diodes ,MMBD4448HCDW ,VR:80V ,IO:250mA ,PD:200mW ,VF:1.25V ,SOT-363
$0.000000 More

1N4448WS
Switching Diodes ,1N4448WS ,VR:75V ,IO:250mA ,PD:200mW ,VF:1.25V ,SOD-323
$0.000000 More

BAV70
Switching Diodes ,BAV70 ,VR:70V ,IO:200mA ,PD:225mW ,VF:1.25V ,SOT-23
$0.010516 More

BAW56W
Switching Diodes ,BAW56W ,VR:75V ,IO:150mA ,PD:200mW ,VF:1.25V ,SOT-323
$0.016781 More

DAP222
Switching Diodes ,DAP222 ,VR:80V ,IO:100mA ,PD:150mW ,VF:1.2V ,SOT-523
$0.000000 More

MMBD4448HTA
Switching Diodes ,MMBD4448HTA ,VR:80V ,IO:250mA ,PD:150mW ,VF:1.25V ,SOT-523
$0.000000 More

BAS19W
Switching Diodes ,BAS19W ,VR:100V ,IO:200mA ,PD:200mW ,VF:1.25V ,SOT-323
$0.000000 More

DK16LLD03
Switching Diodes ,DK16LLD03 ,VR:75V ,IO:150mA ,PD:100mW ,VF:1.25V ,WBFBP-03D(1.0×1.0×0.5)
$0.000000 More

BAV99BRW
Switching Diodes ,BAV99BRW ,VR:75V ,IO:150mA ,PD:200mW ,VF:1.25V ,SOT-363
$0.000000 More

DK21LLD03
Switching Diodes ,DK21LLD03 ,VR:200V ,IO:200mA ,PD:100mW ,VF:1.25V ,WBFBP-03D(1.0×1.0×0.5)
$0.000000 More

DK4148LLD03
Switching Diodes ,DK4148LLD03 ,VR:75V ,IO:150mA ,PD:100mW ,VF:1.25V ,WBFBP-03D(1.0×1.0×0.5)
$0.000000 More

BAV16WS
Switching Diodes ,BAV16WS ,VR:75V ,IO:150mA ,PD:200mW ,VF:1.25V ,SOD-323
$0.000000 More
No account,Create an account
Already a member,Sign in