| Product number: | DS-SDS106350VA225060202CJ |
| Manufacturer Product Number: | MMBD3004S |
| Manufacturer : | CJ |
| Series : | CJ-Switching Diodes |
| Product Type : | Switching Diodes |
| Reverse Voltag (VRM) : | 350V |
| Output Current(IO) : | 225mA |
| Power Dissipation (Pd) : | 350mW |
| Forward voltage (VF) : | 1.25V |
| Package : | SOT-23 |
| Description: | Switching Diodes ,MMBD3004S ,VR:350V ,IO:225mA ,PD:350mW ,VF:1.25V ,SOT-23 |
| Attribute Name | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer | CJ |
| Product Series | CJ-Switching Diodes |
| Product Type | Switching Diodes |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
| File Type | File Name |
|---|
Lead time: Estimated delivery date 2026-06-01

DAN202U
Switching Diodes ,DAN202U ,VR:80V ,IO:100mA ,PD:200mW ,VF:1.2V ,SOT-323
$0.000000 More

BAS21A
Switching Diodes ,BAS21A ,VR:250V ,IO:200mA ,PD:225mW ,VF:1.25V ,SOT-23
$0.000000 More

MMBD4448HTA
Switching Diodes ,MMBD4448HTA ,VR:80V ,IO:250mA ,PD:150mW ,VF:1.25V ,SOT-523
$0.000000 More

BAV70T
Switching Diodes ,BAV70T ,VR:85V ,- ,PD:150mW ,VF:1.25V ,SOT-523
$0.000000 More

1N4448W
Switching Diodes ,1N4448W ,VR:75V ,IO:250mA ,PD:150mW ,VF:1.25V ,SOD-123
$0.000000 More

BAS19W
Switching Diodes ,BAS19W ,VR:100V ,IO:200mA ,PD:200mW ,VF:1.25V ,SOT-323
$0.000000 More

1SS187
Switching Diodes ,1SS187 ,VR:80V ,IO:100mA ,PD:150mW ,VF:1.25V ,SOT-23
$0.000000 More

DK21LLD03
Switching Diodes ,DK21LLD03 ,VR:200V ,IO:200mA ,PD:100mW ,VF:1.25V ,WBFBP-03D(1.0×1.0×0.5)
$0.000000 More

MMBD4448
Switching Diodes ,MMBD4448 ,VR:75V ,IO:250mA ,PD:350mW ,VF:1.25V ,SOT-23
$0.000000 More

BAL99
Switching Diodes ,BAL99 ,VR:70V ,IO:100mA ,PD:225mW ,VF:1.25V ,SOT-23
$0.000000 More

MMBD4448HSDW
Switching Diodes ,MMBD4448HSDW ,VR:80V ,IO:250mA ,PD:200mW ,VF:1.25V ,SOT-363
$0.000000 More

BAV99W
Switching Diodes ,BAV99W ,VR:75V ,IO:150mA ,PD:200mW ,VF:1.25V ,SOT-323
$0.000000 More

BAW56W
Switching Diodes ,BAW56W ,VR:75V ,IO:150mA ,PD:200mW ,VF:1.25V ,SOT-323
$0.016781 More

MMBD4448V
Switching Diodes ,MMBD4448V ,VR:80V ,IO:250mA ,PD:150mW ,VF:1.25V ,SOT-563
$0.000000 More

DA227
Switching Diodes ,DA227 ,VR:80V ,- ,PD:150mW ,VF:1.2V ,SOT-353
$0.000000 More

MMBD4448HADW
Switching Diodes ,MMBD4448HADW ,VR:80V ,IO:250mA ,PD:200mW ,VF:1.25V ,SOT-363
$0.000000 More

BAS16WX
Switching Diodes ,BAS16WX ,VR:75V ,IO:100mA ,PD:200mW ,VF:1.25V ,SOD-323
$0.000000 More

BAV756DW
Switching Diodes ,BAV756DW ,VR:75V ,IO:150mA ,PD:200mW ,VF:1.25V ,SOT-363
$0.000000 More

MMBD1503A
Switching Diodes ,MMBD1503A ,VR:200V ,IO:200mA ,PD:350mW ,VF:1.5V ,SOT-23
$0.000000 More

MMBD4148TW
Switching Diodes ,MMBD4148TW ,VR:75V ,- ,PD:200mW ,VF:1.25V ,SOT-363
$0.000000 More
No account,Create an account
Already a member,Sign in