| Product number: | DS-SDS12180V0A250020209CJ |
| Manufacturer Product Number: | MMBD4448HAQW |
| Manufacturer : | CJ |
| Series : | CJ-Switching Diodes |
| Product Type : | Switching Diodes |
| Reverse Voltag (VRM) : | 80V |
| Output Current(IO) : | 250mA |
| Power Dissipation (Pd) : | 200mW |
| Forward voltage (VF) : | 1.25V |
| Package : | SOT-363 |
| Description: | Switching Diodes ,MMBD4448HAQW ,VR:80V ,IO:250mA ,PD:200mW ,VF:1.25V ,SOT-363 |
| Attribute Name | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer | CJ |
| Product Series | CJ-Switching Diodes |
| Product Type | Switching Diodes |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |

MMBD4448HADW
Switching Diodes ,MMBD4448HADW ,VR:80V ,IO:250mA ,PD:200mW ,VF:1.25V ,SOT-363
$0.000000 More

MMBD4448HCDW
Switching Diodes ,MMBD4448HCDW ,VR:80V ,IO:250mA ,PD:200mW ,VF:1.25V ,SOT-363
$0.000000 More

MMBD4448HSDW
Switching Diodes ,MMBD4448HSDW ,VR:80V ,IO:250mA ,PD:200mW ,VF:1.25V ,SOT-363
$0.000000 More

MMBD4448HTW
Switching Diodes ,MMBD4448HTW ,VR:80V ,IO:250mA ,PD:200mW ,VF:1.25V ,SOT-363
$0.000000 More
| File Type | File Name |
|---|
Lead time: Estimated delivery date 2026-06-01

DKN222LLD03
Switching Diodes ,DKN222LLD03 ,VR:80V ,IO:100mA ,PD:100mW ,VF:1.2V ,WBFBP-03D
$0.000000 More

MMBD4448HTA
Switching Diodes ,MMBD4448HTA ,VR:80V ,IO:250mA ,PD:150mW ,VF:1.25V ,SOT-523
$0.000000 More

1N4448W
Switching Diodes ,1N4448W ,VR:75V ,IO:250mA ,PD:150mW ,VF:1.25V ,SOD-123
$0.000000 More

BAS16X
Switching Diodes ,BAS16X ,VR:75V ,IO:200mA ,PD:150mW ,VF:1.25V ,SOD-523
$0.000000 More

BAV20WS
Switching Diodes ,BAV20WS ,VR:150V ,IO:200mA ,PD:200mW ,VF:1.25V ,SOD-323
$0.000000 More

BAV21WS
Switching Diodes ,BAV21WS ,VR:250V ,IO:200mA ,PD:200mW ,VF:1.25V ,SOD-323
$0.000000 More

MMBD7000
Switching Diodes ,MMBD7000 ,VR:100V ,IO:200mA ,PD:225mW ,VF:1.1V ,SOT-23
$0.000000 More

DKN222NND03
Switching Diodes ,DKN222NND03 ,VR:80V ,IO:100mA ,PD:150mW ,VF:1.2V ,WBFBP-03B
$0.000000 More

BAV199
Switching Diodes ,BAV199 ,VR:70V ,IO:215mA ,PD:225mW ,VF:1.25V ,SOT-23
$0.011858 More

1N4448WS
Switching Diodes ,1N4448WS ,VR:75V ,IO:250mA ,PD:200mW ,VF:1.25V ,SOD-323
$0.000000 More

DAN222
Switching Diodes ,DAN222 ,VR:80V ,IO:100mA ,PD:150mW ,VF:1.2V ,SOT-523
$0.000000 More

MMBD3004A
Switching Diodes ,MMBD3004A ,VR:350V ,IO:225mA ,PD:350mW ,VF:1.25V ,SOT-23
$0.000000 More

BAV170
Switching Diodes ,BAV170 ,VR:75V ,IO:125mA ,PD:250mW ,VF:1.25V ,SOT-23
$0.000000 More

BAV99DW
Switching Diodes ,BAV99DW ,VR:75V ,IO:150mA ,PD:200mW ,VF:1.25V ,SOT-363
$0.000000 More

MMBD1505A
Switching Diodes ,MMBD1505A ,VR:200V ,IO:200mA ,PD:350mW ,VF:1.5V ,SOT-23
$0.000000 More

BAV19W
Switching Diodes ,BAV19W ,VR:100V ,IO:200mA ,PD:250mW ,VF:1.25V ,SOD-123
$0.000000 More

DK400LED02
Switching Diodes ,DK400LED02 ,VR:80V ,IO:100mA ,PD:100mW ,VF:1.2V ,WBFBP-02C(1.0×0.6×0.5)
$0.000000 More

BAS316
Switching Diodes ,BAS316 ,VR:100V ,IO:250mA ,PD:250mW ,VF:1.25V ,SOD-323
$0.000000 More

MMBD4448HTW
Switching Diodes ,MMBD4448HTW ,VR:80V ,IO:250mA ,PD:200mW ,VF:1.25V ,SOT-363
$0.000000 More

MMBD4448HCDW
Switching Diodes ,MMBD4448HCDW ,VR:80V ,IO:250mA ,PD:200mW ,VF:1.25V ,SOT-363
$0.000000 More
No account,Create an account
Already a member,Sign in