| Product number: | DS-SDS133100VA200070604CJ |
| Manufacturer Product Number: | MMSD914 |
| Manufacturer : | CJ |
| Series : | CJ-Switching Diodes |
| Product Type : | Switching Diodes |
| Reverse Voltag (VRM) : | 100V |
| Output Current(IO) : | 200mA |
| Power Dissipation (Pd) : | 400mW |
| Forward voltage (VF) : | 1V |
| Package : | SOD-123 |
| Description: | Switching Diodes ,MMSD914 ,VR:100V ,IO:200mA ,PD:400mW ,VF:1V ,SOD-123 |
| Attribute Name | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer | CJ |
| Product Series | CJ-Switching Diodes |
| Product Type | Switching Diodes |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
| File Type | File Name |
|---|
Lead time: Estimated delivery date 2026-06-01

BAW56DW
Switching Diodes ,BAW56DW ,VR:75V ,IO:150mA ,PD:200mW ,VF:1.25V ,SOT-363
$0.000000 More

MMBD4448HTC
Switching Diodes ,MMBD4448HTC ,VR:80V ,IO:250mA ,PD:150mW ,VF:1.25V ,SOT-523
$0.000000 More

1N4448X
Switching Diodes ,1N4448X ,VR:75V ,IO:250mA ,PD:150mW ,VF:1V ,SOD-523
$0.000000 More

BAV16WS
Switching Diodes ,BAV16WS ,VR:75V ,IO:150mA ,PD:200mW ,VF:1.25V ,SOD-323
$0.000000 More

BAV199DW
Switching Diodes ,BAV199DW ,VR:85V ,IO:160mA ,PD:200mW ,VF:1.25V ,SOT-363
$0.000000 More

1N4448W
Switching Diodes ,1N4448W ,VR:75V ,IO:250mA ,PD:150mW ,VF:1.25V ,SOD-123
$0.000000 More

1SS400
Switching Diodes ,1SS400 ,VR:80V ,IO:100mA ,PD:150mW ,VF:1.2V ,SOD-523
$0.010292 More

UMN1N
Switching Diodes ,UMN1N ,VR:80V ,IO:25mA ,PD:150mW ,VF:0.9V ,SOT-353
$0.000000 More

BAV74
Switching Diodes ,BAV74 ,VR:50V ,IO:200mA ,PD:225mW ,VF:1V ,SOT-23
$0.000000 More

MMBD4448DW
Switching Diodes ,MMBD4448DW ,VR:75V ,IO:250mA ,PD:200mW ,VF:1.25V ,SOT-363
$0.000000 More

BAS16
Switching Diodes ,BAS16 ,VR:75V ,IO:150mA ,PD:225mW ,VF:1.25V ,SOT-23
$0.000000 More

1SS190
Switching Diodes ,1SS190 ,VR:80V ,IO:100mA ,PD:150mW ,VF:1.2V ,SOT-23
$0.000000 More

DAP202U
Switching Diodes ,DAP202U ,VR:80V ,IO:100mA ,PD:200mW ,VF:1.2V ,SOT-323
$0.000000 More

BAS316
Switching Diodes ,BAS316 ,VR:100V ,IO:250mA ,PD:250mW ,VF:1.25V ,SOD-323
$0.000000 More

DA227
Switching Diodes ,DA227 ,VR:80V ,- ,PD:150mW ,VF:1.2V ,SOT-353
$0.000000 More

BAW56W
Switching Diodes ,BAW56W ,VR:75V ,IO:150mA ,PD:200mW ,VF:1.25V ,SOT-323
$0.016781 More

BAW56
Switching Diodes ,BAW56 ,VR:70V ,IO:200mA ,PD:225mW ,VF:1.25V ,SOT-23
$0.000000 More

DAP222
Switching Diodes ,DAP222 ,VR:80V ,IO:100mA ,PD:150mW ,VF:1.2V ,SOT-523
$0.000000 More

MMBD4448HAQW
Switching Diodes ,MMBD4448HAQW ,VR:80V ,IO:250mA ,PD:200mW ,VF:1.25V ,SOT-363
$0.000000 More

BAL99
Switching Diodes ,BAL99 ,VR:70V ,IO:100mA ,PD:225mW ,VF:1.25V ,SOT-23
$0.000000 More
No account,Create an account
Already a member,Sign in