✖
The image is for reference only, please refer to the drawing for details
| Product number: | ESD-ESD3V34V00A7V0P03SY |
| Manufacturer Product Number: | ESD3.3V52D-C |
| Manufacturer : | SOCAY |
| Series : | SOCAY-ESD |
| Product Type : | Electrostatic Discharge Protection Devic |
| Reverse Working Voltage : | 3.3V |
| Breakdown Voltage : | 4V |
| Package : | SOD-523 |
| Description: | BI ,VRWM:3.3V ,VBR:4V ,- ,VC:7V ,SOD-523 |
| Attribute Name | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer | SOCAY |
| Product Series | SOCAY-ESD |
| Product Type | Electrostatic Discharge Protection Devic |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
| File Type | File Name |
|---|---|
| Data Sheet | ESDXXV52D_C.pdf |
Lead time: Estimated delivery date when out of stock 2026-06-16
Quantity
Unit Price
5
$0.032528
20
$0.025300
200
$0.018071
1000
$0.012288
MPQ:3000
MOQ: 3000
MOQ:5
When the purchase quantity is less than the inventory, you can purchase directly, the purchase quantity is: N * MOQ
When the purchase quantity is greater than the inventory, you need to order; when ordering, the purchase quantity is: N * MPQ
Order quantity
Unit Price
Count
{{product.num}}
{{ isCn?'¥':'$'}}{{ isCn?product.price:product.usdPrice}}
{{isCn?'¥':'$'}}{{ isCn?product.subTotal:product.usdSubTotal}}
{{isCn?'¥':'$'}}{{ isCn?product.subTotal:product.usdSubTotal}}
Lead time: {{ (product.stock > 0 && product.num <= product.stock) ? 'In stock': 'Estimated delivery date ' + product.leadDate }}

SE07N9P11GJ
ESD SE07N9P11GJ VR:7V IPP:100A CJ:750PF BI DFN1610-2L
$0.030919 More

SE05D3W11GZ
ESD SE05D3W11GZ VR:5V IPP:25A CJ:180PF BI SOD-323
$0.010662 More

SE05T1D12GZ
ESD SE05T1D12GZ VR:5V IPP:5A CJ:0.75PF BI SOT-143
$0.023455 More

SE36D5S11GZ
ESD SE36D5S11GZ VR:36V IPP:3A CJ:16PF BI SOD-523
$0.011728 More

SE03N2C01HZ
ESD SE03N2C01HZ VR:3.3V IPP:3A CJ:0.4PF UNI DFN0603-2L
$0.012367 More

SE05N6C01GK
ESD SE05N6C01GK VR:5V IPP:5A CJ:0.35PF DFN1006-2L,SCOCAY
$0.009595 More

SE05D5L01GZ
ESD SE05D5L01GZ VR:5V IPP:4A CJ:0.4PF UNI SOD-523
$0.012367 More

SE05N6S01HB
SE05N6S01HB ,BI ,VRWM:5V ,VBR:5.6V ,IPP:5A ,VC:10V ,DFN1006-2L
$0.004265 More

SE05D3L01GE
ESD SE05D3L01GE VR:5V IPP:18A CJ:1.2PF UNI SOD-323
$0.021323 More

SE03N2S01GZ
ESD SE03N2S01GZ VR:3.3V IPP:8A CJ:13PF UNI DFN0603-2L
$0.006397 More

SE03N6S01GZ
ESD SE03N6S01GZ VR:3.3V IPP:8A CJ:12PF UNI DFN1006-2L,SOCAY
$0.005970 More

SE07N6S41GZ
ESD SE07N6S41GZ VR:7V IPP:6.5A CJ:15PF UNI DFN1006-2L
$0.006397 More

SE08D3D01GE
ESD SE08D3D01GE VR:8V IPP:18A CJ:1PF UNI SOD-323
$0.021323 More

SE24T2T02GZ
ESD SE24T2T02GZ VR:24V IPP:6A CJ:20PF UNI SOT-23
$0.029852 More

SE24D3S21HZ
ESD SE24D3S21HZ VR:24V IPP:6A CJ:15PF UNI SOD-323
$0.017058 More

SE05N6L01GZ
ESD SE05N6L01GZ VR:5V IPP:5A CJ:0.5PF UNI DFN1006-2L
$0.010662 More

SE05D3P11GJ
ESD SE05D3P11GJ VR:5V IPP:120A CJ:1000PF BI SOD-323
$0.023455 More

SE05T4L14HC
ESD SE05T4L14HC VR:5V IPP:3A CJ:1PF BI SOT-363
$0.027720 More

SE15N6T01GZ
ESD SE15N6T01GZ VR:15V IPP:5A CJ:23PF UNI DFN1006-2L
$0.000000 More

SE12T2V12GC
ESD SE12T2V12GC VR:12V IPP:12A CJ:50PF BI SOT-23
$0.017058 More
No account,Create an account
Already a member,Sign in