✖
The image is for reference only, please refer to the drawing for details
| Product number: | ESD-SE02P8M14HA-MSOP8S |
| Manufacturer Product Number: | SE02P8M14HA |
| Manufacturer : | SOCAY |
| Series : | SOCAY-ESD |
| Product Type : | Electrostatic Discharge Protection Devic |
| direction : | BI |
| Reverse Working Voltage : | 2.8V |
| Breakdown Voltage : | 3V |
| Peak Pulse Current (IPP) : | 24A |
| Package : | MSOP8 |
| Description: | ESD SE02P8M14HA VR:2.8V IPP:24A CJ:1.5PF BI MSOP-8 |
| Attribute Name | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer | SOCAY |
| Product Series | SOCAY-ESD |
| Product Type | Electrostatic Discharge Protection Devic |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
| File Type | File Name |
|---|---|
| Data Sheet | SE02P8M14HA_v2207.pdf |
Lead time: Estimated delivery date 2026-07-03
Quantity
Unit Price
5
$0.822462
20
$0.639692
200
$0.456923
1000
$0.310708
MPQ:3000
MOQ: 3000
MOQ:5
When the purchase quantity is less than the inventory, you can purchase directly, the purchase quantity is: N * MOQ
When the purchase quantity is greater than the inventory, you need to order; when ordering, the purchase quantity is: N * MPQ
Order quantity
Unit Price
Count
{{product.num}}
{{ isCn?'¥':'$'}}{{ isCn?product.price:product.usdPrice}}
{{isCn?'¥':'$'}}{{ isCn?product.subTotal:product.usdSubTotal}}
{{isCn?'¥':'$'}}{{ isCn?product.subTotal:product.usdSubTotal}}
Lead time: {{ (product.stock > 0 && product.num <= product.stock) ? 'In stock': 'Estimated delivery date ' + product.leadDate }}

SE05D5L01GZ
ESD SE05D5L01GZ VR:5V IPP:4A CJ:0.4PF UNI SOD-523
$0.012367 More

SE05N6S21HH
SE05N6S21HH ,BI ,VRWM:5V ,VBR:5.6V ,IPP:5A ,VC:10V ,DFN1006-2L
$0.000000 More

SE36D3S01GZ
ESD SE36D3S01GZ VR:36V IPP:5A CJ:20PF UNI SOD-323
$0.017058 More

SE05N6S01HH
ESD SE05N6S01HH VR:5V IPP:5A CJ:15PF UNI DFN1006-2L
$0.004265 More

SE15N9W31GN
ESD SE15N9W31GN VR:15V IPP:55A CJ:330PF BI DFN1610-2L
$0.036249 More

ESD05V52D-C
BI ,VRWM:5V ,VBR:6V ,VC:9.8V ,SOD-523
$0.010120 More

SE24N9W11GN
ESD SE24N9W11GN VR:24V IPP:25A CJ:200PF BI DFN1610-2L
$0.036249 More

SE04N9W11GJ
ESD SE04N9W11GJ VR:4.8V IPP:160A CJ:460PF BI DFN1610-2L
$0.027720 More

SE05D3L01GE
ESD SE05D3L01GE VR:5V IPP:18A CJ:1.2PF UNI SOD-323
$0.021323 More

SE12D3V01GZ
ESD SE12D3V01GZ VR:12V IPP:15A CJ:70PF UNI SOD-323
$0.017058 More

SE05D3V01GY
SE05D3V01GY ,BI ,VRWM:5V ,VBR:5.5V ,IPP:20A ,VC:7V ,SOD-323
$0.000000 More

SE05D5S21HZ
ESD SE05D5S21HZ VR:5V IPP:5A CJ:14PF UNI SOD-523
$0.008529 More

SE24T2T02GZ
ESD SE24T2T02GZ VR:24V IPP:6A CJ:20PF UNI SOT-23
$0.029852 More

SE05N2B01GA
SE05N2B01GA ,BI ,VRWM:5V ,VBR:7V ,IPP:5A ,VC:11V ,DFN0603
$0.000000 More

SE03D3D01GW
ESD SE03D3D01GW VR:3.3V IPP:17A CJ:0.8PF UNI SOD-323
$0.021323 More

SE15N6T01GZ
ESD SE15N6T01GZ VR:15V IPP:5A CJ:23PF UNI DFN1006-2L
$0.000000 More

SE05NRC14GT
ESD SE05NRC14GT VR:5V IPP:4A CJ:0.2PF BI DFN2510-10L
$0.021323 More

SE12NMP11GN
ESD SE12NMP11GN VR:12V IPP:136A CJ:950PF BI DFN2020
$0.059705 More

SE05NRD34GU
ESD SE05NRD34GU VR:5V IPP:4A CJ:0.6PF DFN2510-10L ,SCOCAY
$0.066496 More

SE18N6C01HJ
ESD SE18N6C01HJ VR:18V IPP:4A CJ:0.55PF UNI DFN1006-2L
$0.023455 More
No account,Create an account
Already a member,Sign in