| Product number: | ESD-SE03D3M01HA-SOD323S |
| Manufacturer Product Number: | SE03D3M01HA |
| Manufacturer : | SOCAY |
| Series : | SOCAY-ESD |
| Product Type : | Electrostatic Discharge Protection Devic |
| direction : | UNI |
| Reverse Working Voltage : | 3.3V |
| Breakdown Voltage : | 6V |
| Peak Pulse Current (IPP) : | 10A |
| Package : | SOD-323 |
| Description: | ESD SE03D3M01HA VR:3.3V IPP:10A CJ:3.5PF UNI SOD-323 |
| Attribute Name | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer | SOCAY |
| Product Series | SOCAY-ESD |
| Product Type | Electrostatic Discharge Protection Devic |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
| File Type | File Name |
|---|
Lead time: Estimated delivery date 2026-06-12
Quantity
Unit Price
5
$0.075392
20
$0.058638
200
$0.041885
1000
$0.028482
MPQ:3000
MOQ: 3000
MOQ:5
When the purchase quantity is less than the inventory, you can purchase directly, the purchase quantity is: N * MOQ
When the purchase quantity is greater than the inventory, you need to order; when ordering, the purchase quantity is: N * MPQ
Order quantity
Unit Price
Count
{{product.num}}
{{ isCn?'¥':'$'}}{{ isCn?product.price:product.usdPrice}}
{{isCn?'¥':'$'}}{{ isCn?product.subTotal:product.usdSubTotal}}
{{isCn?'¥':'$'}}{{ isCn?product.subTotal:product.usdSubTotal}}
Lead time: {{ (product.stock > 0 && product.num <= product.stock) ? 'In stock': 'Estimated delivery date ' + product.leadDate }}

SE12D5V11GW
ESD SE12D5V11GW VR:12V IPP:5A CJ:55PF BI SOD-523
$0.007463 More

SE05N6S01HB
SE05N6S01HB ,BI ,VRWM:5V ,VBR:5.6V ,IPP:5A ,VC:10V ,DFN1006-2L
$0.004265 More

SE24N9W11GN
ESD SE24N9W11GN VR:24V IPP:25A CJ:200PF BI DFN1610-2L
$0.036249 More

SE05D3L01GE
ESD SE05D3L01GE VR:5V IPP:18A CJ:1.2PF UNI SOD-323
$0.021323 More

ESD3.3V52D-C
BI ,VRWM:3.3V ,VBR:4V ,- ,VC:7V ,SOD-523
$0.010120 More
SE05T2C12GZ
ESD SE05T2C12GZ VR:5V IPP:4A CJ:0.7PF BI SOT-23
$0.013860 More

ESD05V52D-C
BI ,VRWM:5V ,VBR:6V ,VC:9.8V ,SOD-523
$0.010120 More

SE15D3V01GZ
ESD SE15D3V01GZ VR:15V IPP:11A CJ:30PF UNI SOD-323
$0.017058 More

SE05N7L12GA
ESD SE05N7L12GA VR:5V IPP:2A CJ:0.8PF BI DFN1006-3L
$0.025588 More

SE03D3D01GW
ESD SE03D3D01GW VR:3.3V IPP:17A CJ:0.8PF UNI SOD-323
$0.021323 More

SE05D3D01GW
ESD SE05D3D01GW VR:5V IPP:17A CJ:0.6PF UNI SOD-323
$0.021323 More

SE24D3S21HZ
ESD SE24D3S21HZ VR:24V IPP:6A CJ:15PF UNI SOD-323
$0.017058 More

SE36T2R02GY
SE36T2R02GY ,BI ,VRWM:36V ,VBR:40V ,IPP:5A ,VC:60V ,SOT23-3L
$0.000000 More

SE12D3P11GJ
ESD SE12D3P11GJ VR:12V IPP:60A CJ:500PF BI SOD-323
$0.023455 More

SE12D3V01GZ
ESD SE12D3V01GZ VR:12V IPP:15A CJ:70PF UNI SOD-323
$0.017058 More

SE05N2B01GA
SE05N2B01GA ,BI ,VRWM:5V ,VBR:7V ,IPP:5A ,VC:11V ,DFN0603
$0.000000 More

SE05D5S21HZ
ESD SE05D5S21HZ VR:5V IPP:5A CJ:14PF UNI SOD-523
$0.008529 More

SE03N2S01GZ
ESD SE03N2S01GZ VR:3.3V IPP:8A CJ:13PF UNI DFN0603-2L
$0.006397 More

SE12NMP11GN
ESD SE12NMP11GN VR:12V IPP:136A CJ:950PF BI DFN2020
$0.059705 More

SE12N2R01GH
SE12N2R01GH ,BI ,VRWM:12V ,VBR:12.2V ,IPP:3.5A ,VC:17V ,DFN0603-2L
$0.006184 More
No account,Create an account
Already a member,Sign in