✖
The image is for reference only, please refer to the drawing for details
| Product number: | ESD-SE03D5S21HZ-SOD523S |
| Manufacturer Product Number: | SE03D5S21HZ |
| Manufacturer : | SOCAY |
| Series : | SOCAY-ESD |
| Product Type : | Electrostatic Discharge Protection Devic |
| direction : | UNI |
| Reverse Working Voltage : | 3.3V |
| Breakdown Voltage : | 3.6V |
| Peak Pulse Current (IPP) : | 9A |
| Package : | SOD-523 |
| Description: | ESD SE03D5S21HZ VR:3.3V IPP:9A CJ:13PF UNI SOD-523 |
| Attribute Name | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer | SOCAY |
| Product Series | SOCAY-ESD |
| Product Type | Electrostatic Discharge Protection Devic |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
| File Type | File Name |
|---|---|
| Data Sheet | SE03D5S21HZ_v2110.pdf |
Lead time: Estimated delivery date 2026-07-03
Quantity
Unit Price
5
$0.028786
20
$0.022389
200
$0.015992
1000
$0.010875
MPQ:3000
MOQ: 3000
MOQ:5
When the purchase quantity is less than the inventory, you can purchase directly, the purchase quantity is: N * MOQ
When the purchase quantity is greater than the inventory, you need to order; when ordering, the purchase quantity is: N * MPQ
Order quantity
Unit Price
Count
{{product.num}}
{{ isCn?'¥':'$'}}{{ isCn?product.price:product.usdPrice}}
{{isCn?'¥':'$'}}{{ isCn?product.subTotal:product.usdSubTotal}}
{{isCn?'¥':'$'}}{{ isCn?product.subTotal:product.usdSubTotal}}
Lead time: {{ (product.stock > 0 && product.num <= product.stock) ? 'In stock': 'Estimated delivery date ' + product.leadDate }}

SE07N9P11GJ
ESD SE07N9P11GJ VR:7V IPP:100A CJ:750PF BI DFN1610-2L
$0.030919 More

SE15N6T01GZ
ESD SE15N6T01GZ VR:15V IPP:5A CJ:23PF UNI DFN1006-2L
$0.000000 More

SR05-4B
ESD SR05-4B VR:5V IPP:5A CJ:1PF BI SOT23-6
$0.019191 More

SE15D3W11GN
ESD SE15D3W11GN VR:15V IPP:55A CJ:330PF BI SOD-323
$0.036249 More

SE08D3V01GZ
ESD SE08D3V01GZ VR:8V IPP:15A CJ:130PF UNI SOD-323
$0.021323 More

SE05N7L12GA
ESD SE05N7L12GA VR:5V IPP:2A CJ:0.8PF BI DFN1006-3L
$0.025588 More

SE05N7R02GA
ESD SE05N7R02GA VR:5V IPP:4A CJ:6PF UNI DFN1006-3L
$0.000000 More

SE05T4L14HC
ESD SE05T4L14HC VR:5V IPP:3A CJ:1PF BI SOT-363
$0.027720 More

SE05D3D01GW
ESD SE05D3D01GW VR:5V IPP:17A CJ:0.6PF UNI SOD-323
$0.021323 More

SE24T2T02GZ
ESD SE24T2T02GZ VR:24V IPP:6A CJ:20PF UNI SOT-23
$0.029852 More

SE05N2C01GZ
ESD SE05N2C01GZ VR:5V IPP:4A CJ:0.6PF UNI DFN0603-2L
$0.012794 More

SE05NRE14GA
ESD SE05NRE14GA VR:5V IPP:4A CJ:0.3PF BI DFN2510-10L
$0.021323 More

SE12N6R01GK
ESD SE12N6R01GK VR:12V IPP:4A CJ:6PF UNI DFN1006-2L
$0.007037 More

SE12D3D01GW
ESD SE12D3D01GW VR:12V IPP:11A CJ:0.6PF UNI SOD-323
$0.021323 More

SE03D3M01HA
ESD SE03D3M01HA VR:3.3V IPP:10A CJ:3.5PF UNI SOD-323
$0.023455 More

SE05N2S01HZ
ESD SE05N2S01HZ VR:5V IPP:6A CJ:15PF UNI DFN0603-2L
$0.006397 More

SE02P8M14HA
ESD SE02P8M14HA VR:2.8V IPP:24A CJ:1.5PF BI MSOP-8
$0.255877 More

ESD08V52D-C
BI ,VRWM:8V ,VBR:8.5V ,VC:17.5V ,SOD-523
$0.010120 More

SE05D5L01GZ
ESD SE05D5L01GZ VR:5V IPP:4A CJ:0.4PF UNI SOD-523
$0.012367 More

SE05D3P11GJ
ESD SE05D3P11GJ VR:5V IPP:120A CJ:1000PF BI SOD-323
$0.023455 More
No account,Create an account
Already a member,Sign in