✖
The image is for reference only, please refer to the drawing for details
| Product number: | ESD-SE04D3W01GJ-ESOD323S |
| Manufacturer Product Number: | SE04D3W01GJ |
| Manufacturer : | SOCAY |
| Series : | SOCAY-ESD |
| Product Type : | Electrostatic Discharge Protection Devic |
| direction : | BI |
| Reverse Working Voltage : | 4.5V |
| Breakdown Voltage : | 4.7V |
| Peak Pulse Current (IPP) : | 140A |
| Package : | SOD-323 |
| Description: | ESD SE04D3W01GJ VR:4.5V IPP:140A CJ:300PF BI SOD-323 |
| Attribute Name | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer | SOCAY |
| Product Series | SOCAY-ESD |
| Product Type | Electrostatic Discharge Protection Devic |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
| File Type | File Name |
|---|---|
| Data Sheet | SE04D3W01GJ _v2203.pdf |
Lead time: Estimated delivery date 2026-07-03
Quantity
Unit Price
5
$0.075392
20
$0.058638
200
$0.041885
1000
$0.028482
MPQ:3000
MOQ: 3000
MOQ:5
When the purchase quantity is less than the inventory, you can purchase directly, the purchase quantity is: N * MOQ
When the purchase quantity is greater than the inventory, you need to order; when ordering, the purchase quantity is: N * MPQ
Order quantity
Unit Price
Count
{{product.num}}
{{ isCn?'¥':'$'}}{{ isCn?product.price:product.usdPrice}}
{{isCn?'¥':'$'}}{{ isCn?product.subTotal:product.usdSubTotal}}
{{isCn?'¥':'$'}}{{ isCn?product.subTotal:product.usdSubTotal}}
Lead time: {{ (product.stock > 0 && product.num <= product.stock) ? 'In stock': 'Estimated delivery date ' + product.leadDate }}

ESD08V52D-C
BI ,VRWM:8V ,VBR:8.5V ,VC:17.5V ,SOD-523
$0.010120 More

SE05D3V01GY
SE05D3V01GY ,BI ,VRWM:5V ,VBR:5.5V ,IPP:20A ,VC:7V ,SOD-323
$0.000000 More

SE05N6R01GU
ESD SE05N6R01GU VR:5V IPP:5A CJ:9PF DFN1006-2L ,SCOCAY
$0.003625 More

SE08D3V01GZ
ESD SE08D3V01GZ VR:8V IPP:15A CJ:130PF UNI SOD-323
$0.021323 More

SE05NRE14GA
ESD SE05NRE14GA VR:5V IPP:4A CJ:0.3PF BI DFN2510-10L
$0.021323 More

SE12T2V12GC
ESD SE12T2V12GC VR:12V IPP:12A CJ:50PF BI SOT-23
$0.017058 More

SE24T2T02GZ
ESD SE24T2T02GZ VR:24V IPP:6A CJ:20PF UNI SOT-23
$0.029852 More

SE36D3S01GZ
ESD SE36D3S01GZ VR:36V IPP:5A CJ:20PF UNI SOD-323
$0.017058 More

SE24N9W11GN
ESD SE24N9W11GN VR:24V IPP:25A CJ:200PF BI DFN1610-2L
$0.036249 More

SE09N9P11GN
ESD SE09N9P11GN VR:9V IPP:90A CJ:600PF BI DFN1610-2L
$0.036249 More

SE05D3L01GE
ESD SE05D3L01GE VR:5V IPP:18A CJ:1.2PF UNI SOD-323
$0.021323 More

SE24NMP11GJ
ESD SE24NMP11GJ VR:24V IPP:140A CJ:680PF BI DFN2020
$0.051175 More

SE12D5V11GW
ESD SE12D5V11GW VR:12V IPP:5A CJ:55PF BI SOD-523
$0.007463 More

SE12NMP11GN
ESD SE12NMP11GN VR:12V IPP:136A CJ:950PF BI DFN2020
$0.059705 More

SE07N6S41GZ
ESD SE07N6S41GZ VR:7V IPP:6.5A CJ:15PF UNI DFN1006-2L
$0.006397 More

SE05N6R21GU
SE05N6R21GU ,BI ,VRWM:5V ,VBR:6.5V ,IPP:5A ,VC:9.5V ,9PF,DFN1006-2L
$0.003198 More

SE05D3S41GZ
ESD SE05D3S41GZ VR:5V IPP:6A CJ:12PF UNI SOD-323
$0.010662 More

SE03N2C01HZ
ESD SE03N2C01HZ VR:3.3V IPP:3A CJ:0.4PF UNI DFN0603-2L
$0.012367 More

SE15N9W31GN
ESD SE15N9W31GN VR:15V IPP:55A CJ:330PF BI DFN1610-2L
$0.036249 More

SE05D3P11GJ
ESD SE05D3P11GJ VR:5V IPP:120A CJ:1000PF BI SOD-323
$0.023455 More
No account,Create an account
Already a member,Sign in