✖
The image is for reference only, please refer to the drawing for details
| Product number: | ESD-SE05D3P11GJ-ESOD323S |
| Manufacturer Product Number: | SE05D3P11GJ |
| Manufacturer : | SOCAY |
| Series : | SOCAY-ESD |
| Product Type : | Electrostatic Discharge Protection Devic |
| direction : | BI |
| Reverse Working Voltage : | 5V |
| Breakdown Voltage : | 6V |
| Peak Pulse Current (IPP) : | 120A |
| Package : | SOD-323 |
| Description: | ESD SE05D3P11GJ VR:5V IPP:120A CJ:1000PF BI SOD-323 |
| Attribute Name | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer | SOCAY |
| Product Series | SOCAY-ESD |
| Product Type | Electrostatic Discharge Protection Devic |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
| File Type | File Name |
|---|---|
| Data Sheet | SE05D3P11GJ _v2203.pdf |
Lead time: Estimated delivery date 2026-07-03
Quantity
Unit Price
5
$0.075392
20
$0.058638
200
$0.041885
1000
$0.028482
MPQ:3000
MOQ: 3000
MOQ:5
When the purchase quantity is less than the inventory, you can purchase directly, the purchase quantity is: N * MOQ
When the purchase quantity is greater than the inventory, you need to order; when ordering, the purchase quantity is: N * MPQ
Order quantity
Unit Price
Count
{{product.num}}
{{ isCn?'¥':'$'}}{{ isCn?product.price:product.usdPrice}}
{{isCn?'¥':'$'}}{{ isCn?product.subTotal:product.usdSubTotal}}
{{isCn?'¥':'$'}}{{ isCn?product.subTotal:product.usdSubTotal}}
Lead time: {{ (product.stock > 0 && product.num <= product.stock) ? 'In stock': 'Estimated delivery date ' + product.leadDate }}

SE02P8M14HA
ESD SE02P8M14HA VR:2.8V IPP:24A CJ:1.5PF BI MSOP-8
$0.255877 More

SE12D3P11GJ
ESD SE12D3P11GJ VR:12V IPP:60A CJ:500PF BI SOD-323
$0.023455 More

SE12T2V12GC
ESD SE12T2V12GC VR:12V IPP:12A CJ:50PF BI SOT-23
$0.017058 More

SE12D5V11GW
ESD SE12D5V11GW VR:12V IPP:5A CJ:55PF BI SOD-523
$0.007463 More

SE03N6L01GZ
ESD SE03N6L01GZ VR:3.3V IPP:5A CJ:0.4PF UNI DFN1006-2L
$0.011728 More

SE15D3W11GN
ESD SE15D3W11GN VR:15V IPP:55A CJ:330PF BI SOD-323
$0.036249 More

SE05N2B01GA
SE05N2B01GA ,BI ,VRWM:5V ,VBR:7V ,IPP:5A ,VC:11V ,DFN0603
$0.000000 More

SE03N2S01GZ
ESD SE03N2S01GZ VR:3.3V IPP:8A CJ:13PF UNI DFN0603-2L
$0.006397 More

SE05N6R01GU
ESD SE05N6R01GU VR:5V IPP:5A CJ:9PF DFN1006-2L ,SCOCAY
$0.003625 More

SE05D3V01GZ
SE05D3V01GZ ,SOD-323 ,SCOCAY
$0.014926 More

SE05N2C01GZ
ESD SE05N2C01GZ VR:5V IPP:4A CJ:0.6PF UNI DFN0603-2L
$0.012794 More

SE03N2C01HZ
ESD SE03N2C01HZ VR:3.3V IPP:3A CJ:0.4PF UNI DFN0603-2L
$0.012367 More

SE15N9W31GN
ESD SE15N9W31GN VR:15V IPP:55A CJ:330PF BI DFN1610-2L
$0.036249 More

SE05N9P11GN
ESD SE05N9P11GN VR:5V IPP:95A CJ:850PF BI DFN1610-2L
$0.036249 More

ESD3.3V52D-C
BI ,VRWM:3.3V ,VBR:4V ,- ,VC:7V ,SOD-523
$0.010120 More

SE36D5S11GZ
ESD SE36D5S11GZ VR:36V IPP:3A CJ:16PF BI SOD-523
$0.011728 More

SE08T2V02GC
ESD SE08T2V02GC VR:8V IPP:15A CJ:75PF UNI SOT-23
$0.046911 More

ESD08V52D-C
BI ,VRWM:8V ,VBR:8.5V ,VC:17.5V ,SOD-523
$0.010120 More

SE05D3S41GZ
ESD SE05D3S41GZ VR:5V IPP:6A CJ:12PF UNI SOD-323
$0.010662 More

SE05T4L14HC
ESD SE05T4L14HC VR:5V IPP:3A CJ:1PF BI SOT-363
$0.027720 More
No account,Create an account
Already a member,Sign in