| Product number: | ESD-SE05D3S41GZ-ESOD323S |
| Manufacturer Product Number: | SE05D3S41GZ |
| Manufacturer : | SOCAY |
| Series : | SOCAY-ESD |
| Product Type : | Electrostatic Discharge Protection Devic |
| direction : | UNI |
| Reverse Working Voltage : | 5V |
| Breakdown Voltage : | 5.6V |
| Peak Pulse Current (IPP) : | 6A |
| Package : | SOD-323 |
| Description: | ESD SE05D3S41GZ VR:5V IPP:6A CJ:12PF UNI SOD-323 |
| Attribute Name | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer | SOCAY |
| Product Series | SOCAY-ESD |
| Product Type | Electrostatic Discharge Protection Devic |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
| File Type | File Name |
|---|
Lead time: Estimated delivery date when out of stock 2026-06-12
Quantity
Unit Price
5
$0.034269
20
$0.026654
200
$0.019039
1000
$0.012946
MPQ:3000
MOQ: 3000
MOQ:5
When the purchase quantity is less than the inventory, you can purchase directly, the purchase quantity is: N * MOQ
When the purchase quantity is greater than the inventory, you need to order; when ordering, the purchase quantity is: N * MPQ
Order quantity
Unit Price
Count
{{product.num}}
{{ isCn?'¥':'$'}}{{ isCn?product.price:product.usdPrice}}
{{isCn?'¥':'$'}}{{ isCn?product.subTotal:product.usdSubTotal}}
{{isCn?'¥':'$'}}{{ isCn?product.subTotal:product.usdSubTotal}}
Lead time: {{ (product.stock > 0 && product.num <= product.stock) ? 'In stock': 'Estimated delivery date ' + product.leadDate }}

SE04N9W11GJ
ESD SE04N9W11GJ VR:4.8V IPP:160A CJ:460PF BI DFN1610-2L
$0.027720 More

SE05NRC14GT
ESD SE05NRC14GT VR:5V IPP:4A CJ:0.2PF BI DFN2510-10L
$0.021323 More

SE05T4L14HC
ESD SE05T4L14HC VR:5V IPP:3A CJ:1PF BI SOT-363
$0.027720 More

SE12T2V12GC
ESD SE12T2V12GC VR:12V IPP:12A CJ:50PF BI SOT-23
$0.017058 More

SE15D3V01GZ
ESD SE15D3V01GZ VR:15V IPP:11A CJ:30PF UNI SOD-323
$0.017058 More

SE08D3V01GZ
ESD SE08D3V01GZ VR:8V IPP:15A CJ:130PF UNI SOD-323
$0.021323 More

SE05N6S01HB
SE05N6S01HB ,BI ,VRWM:5V ,VBR:5.6V ,IPP:5A ,VC:10V ,DFN1006-2L
$0.004265 More

SE12NMP11GN
ESD SE12NMP11GN VR:12V IPP:136A CJ:950PF BI DFN2020
$0.059705 More

SE07N6S41GZ
ESD SE07N6S41GZ VR:7V IPP:6.5A CJ:15PF UNI DFN1006-2L
$0.006397 More

SE05D5B01GK
SE05D5B01GK ,BI ,VRWM:5V ,VBR:7V ,IPP:4A ,VC:21V ,SOD-523
$0.000000 More

SE05N9P11GN
ESD SE05N9P11GN VR:5V IPP:95A CJ:850PF BI DFN1610-2L
$0.036249 More
SE05T2W12GZ
ESD SE05T2W12GZ VR:5V IPP:24A CJ:180PF BI SOT-23
$0.014926 More

SE02P8M14HA
ESD SE02P8M14HA VR:2.8V IPP:24A CJ:1.5PF BI MSOP-8
$0.255877 More

SE05N6R21GU
SE05N6R21GU ,BI ,VRWM:5V ,VBR:6.5V ,IPP:5A ,VC:9.5V ,9PF,DFN1006-2L
$0.003198 More

SE24T2T02GZ
ESD SE24T2T02GZ VR:24V IPP:6A CJ:20PF UNI SOT-23
$0.029852 More

SE24D3S21HZ
ESD SE24D3S21HZ VR:24V IPP:6A CJ:15PF UNI SOD-323
$0.017058 More

SE05D3D01GW
ESD SE05D3D01GW VR:5V IPP:17A CJ:0.6PF UNI SOD-323
$0.021323 More

SE05N6S01HH
ESD SE05N6S01HH VR:5V IPP:5A CJ:15PF UNI DFN1006-2L
$0.004265 More

SE18N9W11GN
ESD SE18N9W11GN VR:18V IPP:40A CJ:240PF BI DFN1610-2L
$0.036249 More

ESD05V52D-C
BI ,VRWM:5V ,VBR:6V ,VC:9.8V ,SOD-523
$0.010120 More
No account,Create an account
Already a member,Sign in