| Product number: | ESD-SE05N6L01GZ-DFN1006S |
| Manufacturer Product Number: | SE05N6L01GZ |
| Manufacturer : | SOCAY |
| Series : | SOCAY-ESD |
| Product Type : | Electrostatic Discharge Protection Devic |
| direction : | UNI |
| Reverse Working Voltage : | 5V |
| Breakdown Voltage : | 6.5V |
| Peak Pulse Current (IPP) : | 5A |
| Package : | DFN1006-2L |
| Description: | ESD SE05N6L01GZ VR:5V IPP:5A CJ:0.5PF UNI DFN1006-2L |
| Attribute Name | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer | SOCAY |
| Product Series | SOCAY-ESD |
| Product Type | Electrostatic Discharge Protection Devic |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
| File Type | File Name |
|---|
Lead time: Estimated delivery date when out of stock 2026-07-03
Quantity
Unit Price
5
$0.034269
20
$0.026654
200
$0.019039
1000
$0.012946
MPQ:3000
MOQ: 3000
MOQ:5
When the purchase quantity is less than the inventory, you can purchase directly, the purchase quantity is: N * MOQ
When the purchase quantity is greater than the inventory, you need to order; when ordering, the purchase quantity is: N * MPQ
Order quantity
Unit Price
Count
{{product.num}}
{{ isCn?'¥':'$'}}{{ isCn?product.price:product.usdPrice}}
{{isCn?'¥':'$'}}{{ isCn?product.subTotal:product.usdSubTotal}}
{{isCn?'¥':'$'}}{{ isCn?product.subTotal:product.usdSubTotal}}
Lead time: {{ (product.stock > 0 && product.num <= product.stock) ? 'In stock': 'Estimated delivery date ' + product.leadDate }}

SE05N2C01GZ
ESD SE05N2C01GZ VR:5V IPP:4A CJ:0.6PF UNI DFN0603-2L
$0.012794 More

SE03D3M01HA
ESD SE03D3M01HA VR:3.3V IPP:10A CJ:3.5PF UNI SOD-323
$0.023455 More

SE04N9W11GJ
ESD SE04N9W11GJ VR:4.8V IPP:160A CJ:460PF BI DFN1610-2L
$0.027720 More

SE08T2V02GC
ESD SE08T2V02GC VR:8V IPP:15A CJ:75PF UNI SOT-23
$0.046911 More

SE05D3W11GZ
ESD SE05D3W11GZ VR:5V IPP:25A CJ:180PF BI SOD-323
$0.010662 More

SE15D3W11GN
ESD SE15D3W11GN VR:15V IPP:55A CJ:330PF BI SOD-323
$0.036249 More

SE12D5V11GW
ESD SE12D5V11GW VR:12V IPP:5A CJ:55PF BI SOD-523
$0.007463 More

SE36D3S01GZ
ESD SE36D3S01GZ VR:36V IPP:5A CJ:20PF UNI SOD-323
$0.017058 More

SE05NRE14GA
ESD SE05NRE14GA VR:5V IPP:4A CJ:0.3PF BI DFN2510-10L
$0.021323 More

SE05T4L14HC
ESD SE05T4L14HC VR:5V IPP:3A CJ:1PF BI SOT-363
$0.027720 More

SE05N6S01HH
ESD SE05N6S01HH VR:5V IPP:5A CJ:15PF UNI DFN1006-2L
$0.004265 More

SE05N6C01GK
ESD SE05N6C01GK VR:5V IPP:5A CJ:0.35PF DFN1006-2L,SCOCAY
$0.009595 More

SE05T5D15GA
ESD SE05T5D15GA VR:5V IPP:4A CJ:0.6PF BI SOT-563
$0.044779 More

SE05T1D12GZ
ESD SE05T1D12GZ VR:5V IPP:5A CJ:0.75PF BI SOT-143
$0.023455 More

SE05D3S41GZ
ESD SE05D3S41GZ VR:5V IPP:6A CJ:12PF UNI SOD-323
$0.010662 More

SE02P8M14HA
ESD SE02P8M14HA VR:2.8V IPP:24A CJ:1.5PF BI MSOP-8
$0.255877 More

SE03D5S21HZ
ESD SE03D5S21HZ VR:3.3V IPP:9A CJ:13PF UNI SOD-523
$0.008956 More

SE05N2B01GA
SE05N2B01GA ,BI ,VRWM:5V ,VBR:7V ,IPP:5A ,VC:11V ,DFN0603
$0.000000 More

SE12N2R01GH
SE12N2R01GH ,BI ,VRWM:12V ,VBR:12.2V ,IPP:3.5A ,VC:17V ,DFN0603-2L
$0.006184 More

SE05N6S01HB
SE05N6S01HB ,BI ,VRWM:5V ,VBR:5.6V ,IPP:5A ,VC:10V ,DFN1006-2L
$0.004265 More
No account,Create an account
Already a member,Sign in