| Product number: | ESD-SE05NRE14GA-DFN2510S |
| Manufacturer Product Number: | SE05NRE14GA |
| Manufacturer : | SOCAY |
| Series : | SOCAY-ESD |
| Product Type : | Electrostatic Discharge Protection Devic |
| direction : | BI |
| Reverse Working Voltage : | 5V |
| Breakdown Voltage : | 6V |
| Peak Pulse Current (IPP) : | 4A |
| Package : | DFN2510-10L |
| Description: | ESD SE05NRE14GA VR:5V IPP:4A CJ:0.3PF BI DFN2510-10L |
| Attribute Name | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer | SOCAY |
| Product Series | SOCAY-ESD |
| Product Type | Electrostatic Discharge Protection Devic |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
| File Type | File Name |
|---|
Lead time: Estimated delivery date when out of stock 2026-07-03
Quantity
Unit Price
5
$0.068539
20
$0.053308
200
$0.038077
1000
$0.025892
MPQ:3000
MOQ: 3000
MOQ:5
When the purchase quantity is less than the inventory, you can purchase directly, the purchase quantity is: N * MOQ
When the purchase quantity is greater than the inventory, you need to order; when ordering, the purchase quantity is: N * MPQ
Order quantity
Unit Price
Count
{{product.num}}
{{ isCn?'¥':'$'}}{{ isCn?product.price:product.usdPrice}}
{{isCn?'¥':'$'}}{{ isCn?product.subTotal:product.usdSubTotal}}
{{isCn?'¥':'$'}}{{ isCn?product.subTotal:product.usdSubTotal}}
Lead time: {{ (product.stock > 0 && product.num <= product.stock) ? 'In stock': 'Estimated delivery date ' + product.leadDate }}

SE05N2B01GA
SE05N2B01GA ,BI ,VRWM:5V ,VBR:7V ,IPP:5A ,VC:11V ,DFN0603
$0.000000 More

SE08D3V01GZ
ESD SE08D3V01GZ VR:8V IPP:15A CJ:130PF UNI SOD-323
$0.021323 More

SE03D5S21HZ
ESD SE03D5S21HZ VR:3.3V IPP:9A CJ:13PF UNI SOD-523
$0.008956 More

SE12T2V12GC
ESD SE12T2V12GC VR:12V IPP:12A CJ:50PF BI SOT-23
$0.017058 More

SE36D3S01GZ
ESD SE36D3S01GZ VR:36V IPP:5A CJ:20PF UNI SOD-323
$0.017058 More

SE04N9W11GJ
ESD SE04N9W11GJ VR:4.8V IPP:160A CJ:460PF BI DFN1610-2L
$0.027720 More

ESD08V52D-C
BI ,VRWM:8V ,VBR:8.5V ,VC:17.5V ,SOD-523
$0.010120 More

SE05D3D01GW
ESD SE05D3D01GW VR:5V IPP:17A CJ:0.6PF UNI SOD-323
$0.021323 More

SE12NMP11GN
ESD SE12NMP11GN VR:12V IPP:136A CJ:950PF BI DFN2020
$0.059705 More

SE05N6S01HH
ESD SE05N6S01HH VR:5V IPP:5A CJ:15PF UNI DFN1006-2L
$0.004265 More

SE03N6L01GZ
ESD SE03N6L01GZ VR:3.3V IPP:5A CJ:0.4PF UNI DFN1006-2L
$0.011728 More

SE03D3D01GW
ESD SE03D3D01GW VR:3.3V IPP:17A CJ:0.8PF UNI SOD-323
$0.021323 More

SE05D3P11GJ
ESD SE05D3P11GJ VR:5V IPP:120A CJ:1000PF BI SOD-323
$0.023455 More

SE05D3V01GY
SE05D3V01GY ,BI ,VRWM:5V ,VBR:5.5V ,IPP:20A ,VC:7V ,SOD-323
$0.000000 More

SE05N6R01GU
ESD SE05N6R01GU VR:5V IPP:5A CJ:9PF DFN1006-2L ,SCOCAY
$0.003625 More

SE05T4L14HC
ESD SE05T4L14HC VR:5V IPP:3A CJ:1PF BI SOT-363
$0.027720 More

SE24N9W11GN
ESD SE24N9W11GN VR:24V IPP:25A CJ:200PF BI DFN1610-2L
$0.036249 More

SE05N2S01HZ
ESD SE05N2S01HZ VR:5V IPP:6A CJ:15PF UNI DFN0603-2L
$0.006397 More

SE18N6C01HJ
ESD SE18N6C01HJ VR:18V IPP:4A CJ:0.55PF UNI DFN1006-2L
$0.023455 More

SE12D3D01GW
ESD SE12D3D01GW VR:12V IPP:11A CJ:0.6PF UNI SOD-323
$0.021323 More
No account,Create an account
Already a member,Sign in