✖
The image is for reference only, please refer to the drawing for details
| Product number: | ESD-SE08D3V01GZ-ESOD323S |
| Manufacturer Product Number: | SE08D3V01GZ |
| Manufacturer : | SOCAY |
| Series : | SOCAY-ESD |
| Product Type : | Electrostatic Discharge Protection Devic |
| direction : | UNI |
| Reverse Working Voltage : | 8V |
| Breakdown Voltage : | 9.1V |
| Peak Pulse Current (IPP) : | 15A |
| Package : | SOD-323 |
| Description: | ESD SE08D3V01GZ VR:8V IPP:15A CJ:130PF UNI SOD-323 |
| Attribute Name | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer | SOCAY |
| Product Series | SOCAY-ESD |
| Product Type | Electrostatic Discharge Protection Devic |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
| File Type | File Name |
|---|---|
| Data Sheet | SE08D3V01GZ.pdf |
Lead time: Estimated delivery date 2026-07-03
Quantity
Unit Price
5
$0.068539
20
$0.053308
200
$0.038077
1000
$0.025892
MPQ:3000
MOQ: 3000
MOQ:5
When the purchase quantity is less than the inventory, you can purchase directly, the purchase quantity is: N * MOQ
When the purchase quantity is greater than the inventory, you need to order; when ordering, the purchase quantity is: N * MPQ
Order quantity
Unit Price
Count
{{product.num}}
{{ isCn?'¥':'$'}}{{ isCn?product.price:product.usdPrice}}
{{isCn?'¥':'$'}}{{ isCn?product.subTotal:product.usdSubTotal}}
{{isCn?'¥':'$'}}{{ isCn?product.subTotal:product.usdSubTotal}}
Lead time: {{ (product.stock > 0 && product.num <= product.stock) ? 'In stock': 'Estimated delivery date ' + product.leadDate }}

SE03N2S01GZ
ESD SE03N2S01GZ VR:3.3V IPP:8A CJ:13PF UNI DFN0603-2L
$0.006397 More

SE05NRC14GT
ESD SE05NRC14GT VR:5V IPP:4A CJ:0.2PF BI DFN2510-10L
$0.021323 More

SE05T1D12GZ
ESD SE05T1D12GZ VR:5V IPP:5A CJ:0.75PF BI SOT-143
$0.023455 More

SE05N6S01HB
SE05N6S01HB ,BI ,VRWM:5V ,VBR:5.6V ,IPP:5A ,VC:10V ,DFN1006-2L
$0.004265 More

SE15N9W31GN
ESD SE15N9W31GN VR:15V IPP:55A CJ:330PF BI DFN1610-2L
$0.036249 More

SE09N9P11GN
ESD SE09N9P11GN VR:9V IPP:90A CJ:600PF BI DFN1610-2L
$0.036249 More

SE18N9W11GN
ESD SE18N9W11GN VR:18V IPP:40A CJ:240PF BI DFN1610-2L
$0.036249 More

SE05N6S01HH
ESD SE05N6S01HH VR:5V IPP:5A CJ:15PF UNI DFN1006-2L
$0.004265 More

SE15N6T01GZ
ESD SE15N6T01GZ VR:15V IPP:5A CJ:23PF UNI DFN1006-2L
$0.000000 More

SE12N2R01GH
SE12N2R01GH ,BI ,VRWM:12V ,VBR:12.2V ,IPP:3.5A ,VC:17V ,DFN0603-2L
$0.006184 More

SE05D3W11GZ
ESD SE05D3W11GZ VR:5V IPP:25A CJ:180PF BI SOD-323
$0.010662 More

SE05D5S21HZ
ESD SE05D5S21HZ VR:5V IPP:5A CJ:14PF UNI SOD-523
$0.008529 More

SE05T5D15GA
ESD SE05T5D15GA VR:5V IPP:4A CJ:0.6PF BI SOT-563
$0.044779 More

SE15D3W11GN
ESD SE15D3W11GN VR:15V IPP:55A CJ:330PF BI SOD-323
$0.036249 More

SE05N9P11GN
ESD SE05N9P11GN VR:5V IPP:95A CJ:850PF BI DFN1610-2L
$0.036249 More

SE04D3W01GJ
ESD SE04D3W01GJ VR:4.5V IPP:140A CJ:300PF BI SOD-323
$0.023455 More

SE05D3P11GJ
ESD SE05D3P11GJ VR:5V IPP:120A CJ:1000PF BI SOD-323
$0.023455 More

SE05D3D01GW
ESD SE05D3D01GW VR:5V IPP:17A CJ:0.6PF UNI SOD-323
$0.021323 More

SE36D3S01GZ
ESD SE36D3S01GZ VR:36V IPP:5A CJ:20PF UNI SOD-323
$0.017058 More

SR05-4B
ESD SR05-4B VR:5V IPP:5A CJ:1PF BI SOT23-6
$0.019191 More
No account,Create an account
Already a member,Sign in