| Product number: | ESD-SE09N9P11GN-DFN1610S |
| Manufacturer Product Number: | SE09N9P11GN |
| Manufacturer : | SOCAY |
| Series : | SOCAY-ESD |
| Product Type : | Electrostatic Discharge Protection Devic |
| direction : | BI |
| Reverse Working Voltage : | 9V |
| Breakdown Voltage : | 9.5V |
| Peak Pulse Current (IPP) : | 90A |
| Package : | DFN1610-2L |
| Description: | ESD SE09N9P11GN VR:9V IPP:90A CJ:600PF BI DFN1610-2L |
| Attribute Name | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer | SOCAY |
| Product Series | SOCAY-ESD |
| Product Type | Electrostatic Discharge Protection Devic |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
| File Type | File Name |
|---|
Lead time: Estimated delivery date 2026-07-03
Quantity
Unit Price
5
$0.116515
20
$0.090623
200
$0.064731
1000
$0.044017
MPQ:3000
MOQ: 3000
MOQ:5
When the purchase quantity is less than the inventory, you can purchase directly, the purchase quantity is: N * MOQ
When the purchase quantity is greater than the inventory, you need to order; when ordering, the purchase quantity is: N * MPQ
Order quantity
Unit Price
Count
{{product.num}}
{{ isCn?'¥':'$'}}{{ isCn?product.price:product.usdPrice}}
{{isCn?'¥':'$'}}{{ isCn?product.subTotal:product.usdSubTotal}}
{{isCn?'¥':'$'}}{{ isCn?product.subTotal:product.usdSubTotal}}
Lead time: {{ (product.stock > 0 && product.num <= product.stock) ? 'In stock': 'Estimated delivery date ' + product.leadDate }}

SE24T2T02GZ
ESD SE24T2T02GZ VR:24V IPP:6A CJ:20PF UNI SOT-23
$0.029852 More

SE03D5S21HZ
ESD SE03D5S21HZ VR:3.3V IPP:9A CJ:13PF UNI SOD-523
$0.008956 More

SE03N6L01GZ
ESD SE03N6L01GZ VR:3.3V IPP:5A CJ:0.4PF UNI DFN1006-2L
$0.011728 More

SE18N6C01HJ
ESD SE18N6C01HJ VR:18V IPP:4A CJ:0.55PF UNI DFN1006-2L
$0.023455 More

SE05N6L01GZ
ESD SE05N6L01GZ VR:5V IPP:5A CJ:0.5PF UNI DFN1006-2L
$0.010662 More

SE07N6S41GZ
ESD SE07N6S41GZ VR:7V IPP:6.5A CJ:15PF UNI DFN1006-2L
$0.006397 More

SE04D3W01GJ
ESD SE04D3W01GJ VR:4.5V IPP:140A CJ:300PF BI SOD-323
$0.023455 More

SE05N7R02GA
ESD SE05N7R02GA VR:5V IPP:4A CJ:6PF UNI DFN1006-3L
$0.000000 More

SE05N2B01GA
SE05N2B01GA ,BI ,VRWM:5V ,VBR:7V ,IPP:5A ,VC:11V ,DFN0603
$0.000000 More

SE05T4L14HC
ESD SE05T4L14HC VR:5V IPP:3A CJ:1PF BI SOT-363
$0.027720 More

SE05N2C01GZ
ESD SE05N2C01GZ VR:5V IPP:4A CJ:0.6PF UNI DFN0603-2L
$0.012794 More
SE05T2C12GZ
ESD SE05T2C12GZ VR:5V IPP:4A CJ:0.7PF BI SOT-23
$0.013860 More

SE05N7L12GA
ESD SE05N7L12GA VR:5V IPP:2A CJ:0.8PF BI DFN1006-3L
$0.025588 More

SE12T2V12GC
ESD SE12T2V12GC VR:12V IPP:12A CJ:50PF BI SOT-23
$0.017058 More

SE07D3P11GJ
ESD SE07D3P11GJ VR:7V IPP:120A CJ:750PF BI SOD-323
$0.025588 More

SE05N6S61HH
SE05N6S61HH ,BI ,VRWM:5V ,VBR:6.4V ,IPP:5A ,VC:9.5V ,15PF,DFN1006-2L
$0.003198 More

SE15N6T01GZ
ESD SE15N6T01GZ VR:15V IPP:5A CJ:23PF UNI DFN1006-2L
$0.000000 More

SE03D3D01GW
ESD SE03D3D01GW VR:3.3V IPP:17A CJ:0.8PF UNI SOD-323
$0.021323 More

SE12D5V11GW
ESD SE12D5V11GW VR:12V IPP:5A CJ:55PF BI SOD-523
$0.007463 More

SE05D5L01GZ
ESD SE05D5L01GZ VR:5V IPP:4A CJ:0.4PF UNI SOD-523
$0.012367 More
No account,Create an account
Already a member,Sign in