✖
The image is for reference only, please refer to the drawing for details
| Product number: | ESD-SE12N9P11GJ-DFN1610S |
| Manufacturer Product Number: | SE12N9P11GJ |
| Manufacturer : | SOCAY |
| Series : | SOCAY-ESD |
| Product Type : | Electrostatic Discharge Protection Devic |
| direction : | BI |
| Reverse Working Voltage : | 12V |
| Breakdown Voltage : | 12.6V |
| Peak Pulse Current (IPP) : | 75A |
| Package : | DFN1610-2L |
| Description: | ESD SE12N9P11GJ VR:12V IPP:75A CJ:-PF BI DFN1610-2L |
| Attribute Name | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer | SOCAY |
| Product Series | SOCAY-ESD |
| Product Type | Electrostatic Discharge Protection Devic |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
| File Type | File Name |
|---|---|
| Data Sheet | SE12N9P11GJ.pdf |
Lead time: Estimated delivery date 2026-07-03
Quantity
Unit Price
5
$0.089100
20
$0.069300
200
$0.049500
1000
$0.033660
MPQ:3000
MOQ: 3000
MOQ:5
When the purchase quantity is less than the inventory, you can purchase directly, the purchase quantity is: N * MOQ
When the purchase quantity is greater than the inventory, you need to order; when ordering, the purchase quantity is: N * MPQ
Order quantity
Unit Price
Count
{{product.num}}
{{ isCn?'¥':'$'}}{{ isCn?product.price:product.usdPrice}}
{{isCn?'¥':'$'}}{{ isCn?product.subTotal:product.usdSubTotal}}
{{isCn?'¥':'$'}}{{ isCn?product.subTotal:product.usdSubTotal}}
Lead time: {{ (product.stock > 0 && product.num <= product.stock) ? 'In stock': 'Estimated delivery date ' + product.leadDate }}

SE05D5B01GK
SE05D5B01GK ,BI ,VRWM:5V ,VBR:7V ,IPP:4A ,VC:21V ,SOD-523
$0.000000 More

SE12D3P11GJ
ESD SE12D3P11GJ VR:12V IPP:60A CJ:500PF BI SOD-323
$0.023455 More

SE36T2R02GY
SE36T2R02GY ,BI ,VRWM:36V ,VBR:40V ,IPP:5A ,VC:60V ,SOT23-3L
$0.000000 More

SE08D3V01GZ
ESD SE08D3V01GZ VR:8V IPP:15A CJ:130PF UNI SOD-323
$0.021323 More

SE07D3P11GJ
ESD SE07D3P11GJ VR:7V IPP:120A CJ:750PF BI SOD-323
$0.025588 More

SE12NMP11GN
ESD SE12NMP11GN VR:12V IPP:136A CJ:950PF BI DFN2020
$0.059705 More

SE24N9W11GN
ESD SE24N9W11GN VR:24V IPP:25A CJ:200PF BI DFN1610-2L
$0.036249 More

SE05N6R01GU
ESD SE05N6R01GU VR:5V IPP:5A CJ:9PF DFN1006-2L ,SCOCAY
$0.003625 More

SE05D3S41GZ
ESD SE05D3S41GZ VR:5V IPP:6A CJ:12PF UNI SOD-323
$0.010662 More

SE24T2T02GZ
ESD SE24T2T02GZ VR:24V IPP:6A CJ:20PF UNI SOT-23
$0.029852 More

SE15N9W31GN
ESD SE15N9W31GN VR:15V IPP:55A CJ:330PF BI DFN1610-2L
$0.036249 More
SE05T2W12GZ
ESD SE05T2W12GZ VR:5V IPP:24A CJ:180PF BI SOT-23
$0.014926 More

SE15D3W11GN
ESD SE15D3W11GN VR:15V IPP:55A CJ:330PF BI SOD-323
$0.036249 More

SE08T2V02GC
ESD SE08T2V02GC VR:8V IPP:15A CJ:75PF UNI SOT-23
$0.046911 More

SE18N6C01HJ
ESD SE18N6C01HJ VR:18V IPP:4A CJ:0.55PF UNI DFN1006-2L
$0.023455 More
SM712
ESD SM712 Pins (1-3)( 2-3) 12V Pins (3-1)( 3-2) 7V IPP:12A CJ:45PF SOT-23
$0.027720 More

SE15N6T01GZ
ESD SE15N6T01GZ VR:15V IPP:5A CJ:23PF UNI DFN1006-2L
$0.000000 More

SE05NRD34GU
ESD SE05NRD34GU VR:5V IPP:4A CJ:0.6PF DFN2510-10L ,SCOCAY
$0.066496 More

SE36D3S01GZ
ESD SE36D3S01GZ VR:36V IPP:5A CJ:20PF UNI SOD-323
$0.017058 More

SE05N6L01GZ
ESD SE05N6L01GZ VR:5V IPP:5A CJ:0.5PF UNI DFN1006-2L
$0.010662 More
No account,Create an account
Already a member,Sign in