| Product number: | F01-1032-20A0Y7TCRAXA |
| Manufacturer Product Number: | R1032T20A250V |
| Manufacturer : | REOMAX |
| Series : | REOMAX-1032T |
| Type : | Surface Mount Fuses |
| Size : | 1032 |
| Current Value : | 20A |
| Breaking Series : | Time-Lag Type |
| Voltage : | AC250V |
| Termination Style : | Chip SMD |
| Description: | Surface Mount Fuses ,1032 ,20A ,250VAC ,Time-Lag Type ,Chip SMD ,REOMAX-1032T ,- |
| Attribute Name | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer | REOMAX |
| Product Series | REOMAX-1032T |
| Product Type | Surface Mount Fuses |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
| File Type | File Name |
|---|
Lead time: Estimated delivery date when out of stock 2026-05-31

R1032T10A250V
Surface Mount Fuses ,1032 ,10A ,250VAC ,Time-Lag Type ,Chip SMD ,REOMAX-1032T ,-
$0.000000 More

SST1100
Surface Mount Fuses ,2410 ,1A ,300V ,Time-Lag Type ,Chip SMD ,REOMAX-SST ,-
$0.000000 More

STE-3A125V
Surface Mount Fuses ,6125 ,3A ,125V ,High Surge Type ,Chip SMD ,Gold-plated
$0.000000 More

R1032T.1125
Surface Mount Fuses ,1032 ,1.25A ,250VAC ,Time-Lag Type ,Chip ,REOMAX-1032T ,-
$0.000000 More

R1032T10A250V
Surface Mount Fuses ,1032 ,10A ,250VAC ,Time-Lag Type ,Chip SMD ,REOMAX-1032T ,-
$0.000000 More

12D1400F
Surface Mount Fuses ,1206 ,4A ,72V ,Fast Acting Type ,Chip SMD
$0.025968 More

12D1125F
Surface Mount Fuses ,1206 ,1.25A ,72V ,Fast Acting Type ,Chip SMD
$0.028482 More

12B0500B
Surface Mount Fuses ,1206 ,500mA ,125V ,Fast Acting Type ,Chip SMD
$0.037187 More
0603F2A63V
Surface Mount Fuses ,0603 ,2A ,63V ,Fast Acting Type ,Chip ,WALTER-0603F ,-
$0.026867 More

24E1630A
Surface Mount Fuses ,2410 ,6.3A ,250VAC ,High Surge Type ,Chip SMD ,LANSON-24E ,SilverOutside weld
$0.033127 More
0402FA4A32V
Surface Mount Fuses ,0402 ,4A ,32V ,Fast Acting Type ,Chip ,WALTER-0402F ,-
$0.028914 More
2410F3.15A250V
Surface Mount Fuses ,2410 ,3.15A ,250VAC ,Fast Acting Type ,Chip SMD ,WALTER-2410F ,Gold-plated
$0.059400 More

LB6125SB2100A00
Surface Mount Fuses ,6125 ,10A ,250VAC ,High Surge Type ,Chip ,LB-6125SB
$0.070578 More

12B0250B
Surface Mount Fuses ,1206 ,250mA ,125V ,Fast Acting Type ,Chip SMD
$0.037187 More

12D2250S
Surface Mount Fuses ,1206 ,25A ,48V ,Fast Acting Type ,Chip SMD
$0.040929 More

24E2150A
Surface Mount Fuses ,2410 ,15A ,250VAC ,High Surge Type ,Chip SMD ,-
$0.051840 More
1206T1A63V
Surface Mount Fuses ,1206 ,1A ,63V ,Time-Lag Type ,Chip ,1206T
$0.032213 More

6125FA10A250V
Surface Mount Fuses ,6125 ,10A ,250VAC ,Fast Acting Type ,Chip ,LB-6125FA ,Silver
$0.098756 More

12H2120E
Surface Mount Fuses ,1206 ,12A ,24V ,High Surge Type ,Chip SMD
$0.031071 More

12B1125B
Surface Mount Fuses ,1206 ,1.25A ,125V ,Fast Acting Type ,Chip SMD
$0.031680 More
No account,Create an account
Already a member,Sign in