✖
The image is for reference only, please refer to the drawing for details
| Product number: | F01-4512-30A0Y7SC45EA |
| Manufacturer Product Number: | 45E2300A |
| Manufacturer : | LANSON |
| Series : | LANSON-45E |
| Type : | Surface Mount Fuses |
| Size : | 4.5*12mm |
| Current Value : | 30A |
| Breaking Series : | High Surge Type |
| Voltage : | AC250V |
| Termination Style : | Chip SMD |
| Description: | Surface Mount Fuses ,4.5*12mm ,30A ,250V ,High Surge Type ,Chip SMD |
| Attribute Name | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer | LANSON |
| Product Series | LANSON-45E |
| Product Type | Surface Mount Fuses |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
| File Type | File Name |
|---|---|
| Electronic | LANSON_Product_Catalogue.pdf |
Lead time: Estimated delivery date 2026-05-26

06H1600D
Surface Mount Fuses ,0603 ,6A ,32V ,Time-Lag Type ,Chip SMD ,LANSON-06H ,-
$0.019191 More

12D2250S
Surface Mount Fuses ,1206 ,25A ,48V ,Fast Acting Type ,Chip SMD
$0.040929 More

45E2600A
Surface Mount Fuses ,4.5*12mm ,60A ,250V ,High Surge Type ,Chip SMD
$0.000000 More

32E1100A
Surface Mount Fuses ,1032 ,1A ,250VAC ,High Surge Type ,Chip SMD ,LANSON-32E ,-
$0.074631 More

12D2100E
Surface Mount Fuses ,1206 ,10A ,24V ,Fast Acting Type ,Chip SMD
$0.025968 More

12D2500P
Surface Mount Fuses ,1206 ,50A ,36V ,Fast Acting Type ,Chip SMD
$0.073184 More

12H2150E
Surface Mount Fuses ,1206 ,15A ,24V ,High Surge Type ,Chip SMD
$0.000000 More

24E1315G
Surface Mount Fuses ,2410 ,3.15A ,300V ,High Surge Type ,Chip SMD ,LANSON-24E ,Silver
$0.035335 More

06H1700D
Surface Mount Fuses ,0603 ,7A ,32V ,High Surge Type ,Chip SMD ,LANSON-06H ,-
$0.019191 More

12D1700F
Surface Mount Fuses ,1206 ,7A ,72V ,Fast Acting Type ,Chip SMD
$0.025968 More

24E1500A
Surface Mount Fuses ,2410 ,5A ,250VAC ,High Surge Type ,Chip SMD ,LANSON-24E ,Silver
$0.131433 More

32E2400A
Surface Mount Fuses ,1032 ,40A ,250VAC ,High Surge Type ,Chip SMD ,LANSON-32E ,-
$0.127939 More

12D1400D
Surface Mount Fuses ,1206 ,4A ,32V ,Fast Acting Type ,Chip SMD
$0.025968 More

12H1700D
Surface Mount Fuses ,1206 ,7A ,32V ,High Surge Type ,Chip SMD
$0.000000 More

45E1630A
Surface Mount Fuses ,4.5*12mm ,6.3A ,250V ,High Surge Type ,Chip SMD
$0.000000 More

32E2150A
Surface Mount Fuses ,1032 ,15A ,250VAC ,High Surge Type ,Chip SMD
$0.095954 More

12B0500B
Surface Mount Fuses ,1206 ,500mA ,125V ,Fast Acting Type ,Chip SMD
$0.037187 More

12D1100C
Surface Mount Fuses ,1206 ,1A ,63V ,Fast Acting Type ,Chip SMD
$0.025968 More

06H1800D
Surface Mount Fuses ,0603 ,8A ,32V ,High Surge Type ,Chip SMD ,LANSON-06H ,-
$0.019191 More

32E1315A
Surface Mount Fuses ,1032 ,3.15A ,250VAC ,High Surge Type ,Chip SMD ,LANSON-32E ,-
$0.074631 More
No account,Create an account
Already a member,Sign in