✖
The image is for reference only, please refer to the drawing for details
| Product number: | F01-4512-3A15P7SC45EA |
| Manufacturer Product Number: | 45E1315K |
| Manufacturer : | LANSON |
| Series : | LANSON-45E |
| Type : | Surface Mount Fuses |
| Size : | 4.5*12mm |
| Current Value : | 3.15A |
| Breaking Series : | High Surge Type |
| Voltage : | AC600V |
| Termination Style : | Chip SMD |
| Description: | Surface Mount Fuses ,4.5*12mm ,3.15A ,600V ,High Surge Type ,Chip SMD |
| Attribute Name | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer | LANSON |
| Product Series | LANSON-45E |
| Product Type | Surface Mount Fuses |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
| File Type | File Name |
|---|---|
| Electronic | LANSON_Product_Catalogue.pdf |
Lead time: Estimated delivery date 2026-06-16

12D1500C
Surface Mount Fuses ,1206 ,5A ,63V ,Fast Acting Type ,Chip SMD
$0.025968 More

32E1800A
Surface Mount Fuses ,1032 ,8A ,250VAC ,High Surge Type ,Chip SMD
$0.085292 More

12D0500C
Surface Mount Fuses ,1206 ,500mA ,63V ,Fast Acting Type ,Chip SMD
$0.030690 More

12D2300S
Surface Mount Fuses ,1206 ,30A ,48V ,Fast Acting Type ,Chip SMD
$0.038991 More

12B0500B
Surface Mount Fuses ,1206 ,500mA ,125V ,Fast Acting Type ,Chip SMD
$0.037187 More

12D0250F
Surface Mount Fuses ,1206 ,250mA ,72V ,Fast Acting Type ,Chip SMD
$0.030690 More

12D2100S
Surface Mount Fuses ,1206 ,10A ,48V ,Fast Acting Type ,Chip SMD
$0.028482 More

32E1100A
Surface Mount Fuses ,1032 ,1A ,250VAC ,High Surge Type ,Chip SMD ,LANSON-32E ,-
$0.074631 More

12D1400D
Surface Mount Fuses ,1206 ,4A ,32V ,Fast Acting Type ,Chip SMD
$0.025968 More

12H2200E
Surface Mount Fuses ,1206 ,20A ,24V ,High Surge Type ,Chip SMD ,LANSON-12H ,-
$0.031071 More

45E2300F
Surface Mount Fuses ,4.5*12mm ,30A ,72V ,High Surge Type ,Chip SMD ,-
$0.362492 More

24E2120G
Surface Mount Fuses ,2410 ,12A ,300V ,High Surge Type ,Chip SMD ,LANSON-24E ,Silver
$0.033127 More

12D2200S
Surface Mount Fuses ,1206 ,20A ,48V ,Fast Acting Type ,Chip SMD
$0.034643 More

12D2120E
Surface Mount Fuses ,1206 ,12A ,24V ,Fast Acting Type ,Chip SMD
$0.025968 More

12B1150B
Surface Mount Fuses ,1206 ,1.5A ,125V ,Fast Acting Type ,Chip SMD
$0.031680 More

12D0375F
Surface Mount Fuses ,1206 ,375mA ,72V ,Fast Acting Type ,Chip SMD
$0.030690 More

24E1100A
Surface Mount Fuses ,2410 ,1A ,250VAC ,High Surge Type ,Chip SMD ,LANSON-24E ,SilverOutside weld
$0.033127 More

12D1700F
Surface Mount Fuses ,1206 ,7A ,72V ,Fast Acting Type ,Chip SMD
$0.025968 More

32E2350A
Surface Mount Fuses ,1032 ,35A ,250VAC ,High Surge Type ,Chip SMD
$0.127939 More

06H1600D
Surface Mount Fuses ,0603 ,6A ,32V ,Time-Lag Type ,Chip SMD ,LANSON-06H ,-
$0.019191 More
No account,Create an account
Already a member,Sign in