✖
The image is for reference only, please refer to the drawing for details
| Product number: | F01-4512-45A0Y7SC45EA |
| Manufacturer Product Number: | 45E2450A |
| Manufacturer : | LANSON |
| Series : | LANSON-45E |
| Type : | Surface Mount Fuses |
| Size : | 4.5*12mm |
| Current Value : | 45A |
| Breaking Series : | High Surge Type |
| Voltage : | AC250V |
| Termination Style : | Chip SMD |
| Description: | Surface Mount Fuses ,4.5*12mm ,45A ,250V ,High Surge Type ,Chip SMD |
| Attribute Name | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer | LANSON |
| Product Series | LANSON-45E |
| Product Type | Surface Mount Fuses |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
| File Type | File Name |
|---|---|
| Electronic | LANSON_Product_Catalogue.pdf |
Lead time: Estimated delivery date 2026-06-27

12D1300F
Surface Mount Fuses ,1206 ,3A ,72V ,Fast Acting Type ,Chip SMD
$0.028482 More

32E1800A
Surface Mount Fuses ,1032 ,8A ,250VAC ,High Surge Type ,Chip SMD
$0.085292 More

32E2150A
Surface Mount Fuses ,1032 ,15A ,250VAC ,High Surge Type ,Chip SMD
$0.095954 More

32E2500F
Surface Mount Fuses ,1032 ,50A ,72V ,High Surge Type ,Chip SMD ,LANSON-32E ,-
$0.138600 More

32E2100A
Surface Mount Fuses ,1032 ,10A ,250VAC ,High Surge Type ,Chip SMD
$0.085292 More

32E2400A
Surface Mount Fuses ,1032 ,40A ,250VAC ,High Surge Type ,Chip SMD ,LANSON-32E ,-
$0.127939 More

06D1200D
Surface Mount Fuses ,0603 ,2A ,32V ,Fast Acting Type ,Chip SMD
$0.019191 More

12D1125F
Surface Mount Fuses ,1206 ,1.25A ,72V ,Fast Acting Type ,Chip SMD
$0.028482 More

12H1100C
Surface Mount Fuses ,1206 ,1A ,63V ,High Surge Type ,Chip SMD
$0.019419 More

45E2300F
Surface Mount Fuses ,4.5*12mm ,30A ,72V ,High Surge Type ,Chip SMD ,-
$0.362492 More

24E1315A
Surface Mount Fuses ,2410 ,3.15A ,250VAC ,High Surge Type ,Chip SMD ,LANSON-24E ,Silver,inside weld
$0.033127 More

24E1100G
Surface Mount Fuses ,2410 ,1A ,300V ,High Surge Type ,Chip SMD ,LANSON-24E ,Silver
$0.035335 More

06H1600D
Surface Mount Fuses ,0603 ,6A ,32V ,Time-Lag Type ,Chip SMD ,LANSON-06H ,-
$0.019191 More

32E2550A
Surface Mount Fuses ,1032 ,55A ,250VAC ,High Surge Type ,Chip SMD
$0.138600 More

45E2100A
Surface Mount Fuses ,4.5*12mm ,10A ,250V ,High Surge Type ,Chip SMD
$0.000000 More

12D1500D
Surface Mount Fuses ,1206 ,5A ,32V ,Fast Acting Type ,Chip SMD
$0.025968 More

12D1300C
Surface Mount Fuses ,1206 ,3A ,63V ,Fast Acting Type ,Chip SMD
$0.025968 More

12D1700D
Surface Mount Fuses ,1206 ,7A ,32V ,Fast Acting Type ,Chip SMD
$0.025968 More

32E1500A
Surface Mount Fuses ,1032 ,5A ,250VAC ,High Surge Type ,Chip SMD
$0.074631 More

06H1100D
Surface Mount Fuses ,0603 ,1A ,32V ,High Surge Type ,Chip SMD ,LANSON-06H ,-
$0.016449 More
No account,Create an account
Already a member,Sign in