✖
The image is for reference only, please refer to the drawing for details
| Product number: | F01-4512-4A00P7SC45EA |
| Manufacturer Product Number: | 45E1400K |
| Manufacturer : | LANSON |
| Series : | LANSON-45E |
| Type : | Surface Mount Fuses |
| Size : | 4.5*12mm |
| Current Value : | 4A |
| Breaking Series : | High Surge Type |
| Voltage : | AC600V |
| Termination Style : | Chip SMD |
| Description: | Surface Mount Fuses ,4.5*12mm ,4A ,600V ,High Surge Type ,Chip SMD |
| Attribute Name | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer | LANSON |
| Product Series | LANSON-45E |
| Product Type | Surface Mount Fuses |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
| File Type | File Name |
|---|---|
| Electronic | LANSON_Product_Catalogue.pdf |
Lead time: Estimated delivery date 2026-06-16

06D1200D
Surface Mount Fuses ,0603 ,2A ,32V ,Fast Acting Type ,Chip SMD
$0.019191 More

24E1500A
Surface Mount Fuses ,2410 ,5A ,250VAC ,High Surge Type ,Chip SMD ,LANSON-24E ,Silver
$0.033127 More

06H1600D
Surface Mount Fuses ,0603 ,6A ,32V ,Time-Lag Type ,Chip SMD ,LANSON-06H ,-
$0.019191 More

32E2500A
Surface Mount Fuses ,1032 ,50A ,250VAC ,High Surge Type ,Chip SMD
$0.138600 More

45E1500K
Surface Mount Fuses ,4.5*12mm ,5A ,600V ,High Surge Type ,Chip SMD
$0.000000 More

45E3100A
Surface Mount Fuses ,4.5*12mm ,100A ,250V ,High Surge Type ,Chip SMD
$0.771037 More

12B0750B
Surface Mount Fuses ,1206 ,750mA ,125V ,Fast Acting Type ,Chip SMD
$0.037187 More

24E1700A
Surface Mount Fuses ,2410 ,7A ,250VAC ,High Surge Type ,Chip SMD ,LANSON-24E ,Silver
$0.033127 More

12D1700F
Surface Mount Fuses ,1206 ,7A ,72V ,Fast Acting Type ,Chip SMD
$0.025968 More

12D0500C
Surface Mount Fuses ,1206 ,500mA ,63V ,Fast Acting Type ,Chip SMD
$0.030690 More

12D1500D
Surface Mount Fuses ,1206 ,5A ,32V ,Fast Acting Type ,Chip SMD
$0.025968 More

06H2100D
Surface Mount Fuses ,0603 ,10A ,32V ,High Surge Type ,Chip SMD ,LANSON-06H ,-
$0.019191 More

12D0750C
Surface Mount Fuses ,1206 ,750mA ,63V ,Fast Acting Type ,Chip SMD
$0.030690 More

06H1300D
Surface Mount Fuses ,0603 ,3A ,32V ,High Surge Type ,Chip SMD ,LANSON-06H ,-
$0.016449 More

24E1300G
Surface Mount Fuses ,2410 ,3A ,300V ,High Surge Type ,Chip SMD
$0.000000 More

12D2100E
Surface Mount Fuses ,1206 ,10A ,24V ,Fast Acting Type ,Chip SMD
$0.025968 More

32E2150A
Surface Mount Fuses ,1032 ,15A ,250VAC ,High Surge Type ,Chip SMD
$0.095954 More

45E2450A
Surface Mount Fuses ,4.5*12mm ,45A ,250V ,High Surge Type ,Chip SMD
$0.000000 More

12D1200C
Surface Mount Fuses ,1206 ,2A ,63V ,Fast Acting Type ,Chip SMD
$0.025968 More

45E2250A
Surface Mount Fuses ,4.5*12mm ,25A ,250V ,High Surge Type ,Chip SMD
$0.000000 More
No account,Create an account
Already a member,Sign in