✖
The image is for reference only, please refer to the drawing for details
| Product number: | F01-4512-60A0Y7SC45EA |
| Manufacturer Product Number: | 45E2600A |
| Manufacturer : | LANSON |
| Series : | LANSON-45E |
| Type : | Surface Mount Fuses |
| Size : | 4.5*12mm |
| Current Value : | 60A |
| Breaking Series : | High Surge Type |
| Voltage : | AC250V |
| Termination Style : | Chip SMD |
| Description: | Surface Mount Fuses ,4.5*12mm ,60A ,250V ,High Surge Type ,Chip SMD |
| Attribute Name | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer | LANSON |
| Product Series | LANSON-45E |
| Product Type | Surface Mount Fuses |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
| File Type | File Name |
|---|---|
| Electronic | LANSON_Product_Catalogue.pdf |
Lead time: Estimated delivery date 2026-06-27

45E2200A
Surface Mount Fuses ,4.5*12mm ,20A ,250V ,High Surge Type ,Chip SMD
$0.000000 More

12B0250B
Surface Mount Fuses ,1206 ,250mA ,125V ,Fast Acting Type ,Chip SMD
$0.037187 More

12H2300E
Surface Mount Fuses ,1206 ,30A ,24V ,High Surge Type ,Chip SMD
$0.000000 More

12D2200E
Surface Mount Fuses ,1206 ,20A ,24V ,Fast Acting Type ,Chip SMD
$0.032663 More

12D0250F
Surface Mount Fuses ,1206 ,250mA ,72V ,Fast Acting Type ,Chip SMD
$0.030690 More

12B1150B
Surface Mount Fuses ,1206 ,1.5A ,125V ,Fast Acting Type ,Chip SMD
$0.031680 More

12D2150S
Surface Mount Fuses ,1206 ,15A ,48V ,Fast Acting Type ,Chip SMD
$0.029645 More

32E1500A
Surface Mount Fuses ,1032 ,5A ,250VAC ,High Surge Type ,Chip SMD
$0.074631 More

12D1500F
Surface Mount Fuses ,1206 ,5A ,72V ,Fast Acting Type ,Chip SMD
$0.025968 More

12D2100S
Surface Mount Fuses ,1206 ,10A ,48V ,Fast Acting Type ,Chip SMD
$0.028482 More

24E2120G
Surface Mount Fuses ,2410 ,12A ,300V ,High Surge Type ,Chip SMD ,LANSON-24E ,Silver
$0.033127 More

12D1400F
Surface Mount Fuses ,1206 ,4A ,72V ,Fast Acting Type ,Chip SMD
$0.025968 More

24E2150B
Surface Mount Fuses ,2410 ,15A ,125V ,High Surge Type ,Chip SMD ,-
$0.050795 More

12B1100B
Surface Mount Fuses ,1206 ,1A ,125V ,Fast Acting Type ,Chip SMD
$0.031680 More

45E3100A
Surface Mount Fuses ,4.5*12mm ,100A ,250V ,High Surge Type ,Chip SMD
$0.771037 More

45E1315K
Surface Mount Fuses ,4.5*12mm ,3.15A ,600V ,High Surge Type ,Chip SMD
$0.000000 More

45E2550A
Surface Mount Fuses ,4.5*12mm ,55A ,250V ,High Surge Type ,Chip SMD
$0.000000 More

32E2500A
Surface Mount Fuses ,1032 ,50A ,250VAC ,High Surge Type ,Chip SMD
$0.138600 More

32E1100A
Surface Mount Fuses ,1032 ,1A ,250VAC ,High Surge Type ,Chip SMD ,LANSON-32E ,-
$0.074631 More

12D1300F
Surface Mount Fuses ,1206 ,3A ,72V ,Fast Acting Type ,Chip SMD
$0.028482 More
No account,Create an account
Already a member,Sign in