✖
The image is for reference only, please refer to the drawing for details
| Product number: | F01-4512-80A02ESC45EA |
| Manufacturer Product Number: | 45E2800A |
| Manufacturer : | LANSON |
| Series : | LANSON-45E |
| Type : | Surface Mount Fuses |
| Size : | 4.5*12mm |
| Current Value : | 80A |
| Breaking Series : | High Surge Type |
| Voltage : | AC250V |
| Description: | Surface Mount Fuses ,4.5*12mm ,80A ,250V ,High Surge Type ,Chip SMD |
| Attribute Name | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer | LANSON |
| Product Series | LANSON-45E |
| Product Type | Surface Mount Fuses |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
| File Type | File Name |
|---|---|
| Electronic | LANSON_Product_Catalogue.pdf |
Lead time: Estimated delivery date when out of stock 2026-06-10
Quantity
Unit Price
1
$1.936212
10
$1.626418
100
$1.161727
MPQ:1500
MOQ: 1500
MOQ:1
When the purchase quantity is less than the inventory, you can purchase directly, the purchase quantity is: N * MOQ
When the purchase quantity is greater than the inventory, you need to order; when ordering, the purchase quantity is: N * MPQ
Order quantity
Unit Price
Count
{{product.num}}
{{ isCn?'¥':'$'}}{{ isCn?product.price:product.usdPrice}}
{{isCn?'¥':'$'}}{{ isCn?product.subTotal:product.usdSubTotal}}
{{isCn?'¥':'$'}}{{ isCn?product.subTotal:product.usdSubTotal}}
Lead time: {{ (product.stock > 0 && product.num <= product.stock) ? 'In stock': 'Estimated delivery date ' + product.leadDate }}

12D1200C
Surface Mount Fuses ,1206 ,2A ,63V ,Fast Acting Type ,Chip SMD
$0.025968 More

12B1125B
Surface Mount Fuses ,1206 ,1.25A ,125V ,Fast Acting Type ,Chip SMD
$0.031680 More

06H1500D
Surface Mount Fuses ,0603 ,5A ,32V ,High Surge Type ,Chip SMD ,LANSON-06H ,-
$0.016449 More

32E1315A
Surface Mount Fuses ,1032 ,3.15A ,250VAC ,High Surge Type ,Chip SMD ,LANSON-32E ,-
$0.074631 More

12D2120S
Surface Mount Fuses ,1206 ,12A ,48V ,Fast Acting Type ,Chip SMD
$0.029312 More

45E1400K
Surface Mount Fuses ,4.5*12mm ,4A ,600V ,High Surge Type ,Chip SMD
$0.000000 More

12D0250F
Surface Mount Fuses ,1206 ,250mA ,72V ,Fast Acting Type ,Chip SMD
$0.030690 More

12D0375C
Surface Mount Fuses ,1206 ,375mA ,63V ,Fast Acting Type ,Chip SMD
$0.030690 More

12D1100F
Surface Mount Fuses ,1206 ,1A ,72V ,Fast Acting Type ,Chip SMD
$0.027637 More

12D1500C
Surface Mount Fuses ,1206 ,5A ,63V ,Fast Acting Type ,Chip SMD
$0.025968 More

12D1100C
Surface Mount Fuses ,1206 ,1A ,63V ,Fast Acting Type ,Chip SMD
$0.025968 More

52T1630A
Surface Mount Fuses ,5.45*5.45*20mm ,6.3A ,250V ,High Surge Type ,Chip SMD ,LANSON-52T ,-
$0.000000 More

24E2120G
Surface Mount Fuses ,2410 ,12A ,300V ,High Surge Type ,Chip SMD ,LANSON-24E ,Silver
$0.033127 More

45E2600A
Surface Mount Fuses ,4.5*12mm ,60A ,250V ,High Surge Type ,Chip SMD
$0.000000 More

24E1315G
Surface Mount Fuses ,2410 ,3.15A ,300V ,High Surge Type ,Chip SMD ,LANSON-24E ,Silver
$0.035335 More

45E2100A
Surface Mount Fuses ,4.5*12mm ,10A ,250V ,High Surge Type ,Chip SMD
$0.000000 More

24E1200A
Surface Mount Fuses ,2410 ,2A ,250VAC ,High Surge Type ,Chip SMD ,LANSON-24E ,SilverOutside weld
$0.033127 More

24E1500A
Surface Mount Fuses ,2410 ,5A ,250VAC ,High Surge Type ,Chip SMD ,LANSON-24E ,Silver
$0.033127 More

32E2200A
Surface Mount Fuses ,1032 ,20A ,250VAC ,High Surge Type ,Chip SMD
$0.095954 More

12D1400D
Surface Mount Fuses ,1206 ,4A ,32V ,Fast Acting Type ,Chip SMD
$0.025968 More
No account,Create an account
Already a member,Sign in