| Product number: | L01-3015-1R5M2A00SSA |
| Manufacturer Product Number: | SWPA3015S1R5MT |
| Manufacturer : | SUNLORD |
| Series : | SUNLORD-SWPA |
| Type : | Power Inductors |
| Size : | 3015(3.0*3.0*1.5mm) |
| Value : | 1.5uH |
| Tolerance : | ±20% |
| Heat Rating Current : | 2.7A |
| DC Resistance : | 2.2A |
| Description: | Wire Wound Chip Inductors ,3015(3.0*3.0mm) ,1.5uH ,±20% ,2A ,Chip SMD ,SUNLORD-SWPA |
| Attribute Name | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer | SUNLORD |
| Product Series | SUNLORD-SWPA |
| Product Type | Power Inductors |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
| File Type | File Name |
|---|---|
| Data Sheet | SWPA.pdf |
Lead time: Estimated delivery date 2026-07-05
Quantity
Unit Price
5
$0.106920
20
$0.082246
100
$0.065797
300
$0.057572
MPQ:2000
MOQ: 2000
MOQ:5
When the purchase quantity is less than the inventory, you can purchase directly, the purchase quantity is: N * MOQ
When the purchase quantity is greater than the inventory, you need to order; when ordering, the purchase quantity is: N * MPQ
Order quantity
Unit Price
Count
{{product.num}}
{{ isCn?'¥':'$'}}{{ isCn?product.price:product.usdPrice}}
{{isCn?'¥':'$'}}{{ isCn?product.subTotal:product.usdSubTotal}}
{{isCn?'¥':'$'}}{{ isCn?product.subTotal:product.usdSubTotal}}
Lead time: {{ (product.stock > 0 && product.num <= product.stock) ? 'In stock': 'Estimated delivery date ' + product.leadDate }}

SWPA4010S150MT
Power Inductors,4010(4.0*4.0mm),15uH,±20%,lsat:0.54A ,lrms:0.6A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA5012S100MT
Power Inductors,5012(5.0*5.0mm),10uH,±20%,lsat:1.4A ,lrms:0.85A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4010S1R5NT
Power Inductors,4010(4.0*4.0mm),1.5uH,±30%,lsat:1.68A ,lrms:1.7A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA3015S4R7MT
Power Inductors,3015(3.0*3.0mm),4.7uH,±20%,lsat:1.1A ,lrms:1.09A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4020S330MT
Power Inductors,4020(4.0*4.0mm),33uH,±20%,lsat:0.85A ,lrms:0.49A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA3010S3R3NT
Power Inductors,3010(3.0*3.0*1.0mm),3.3uH,±30%,lsat:0.97A ,lrms:0.96A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA6045S681MT
Wire Wound Chip Inductors ,6045(6.0*6.0mm) ,680uH ,330mA ,±20% ,- ,Chip SMD ,SUNLORD-SWPA
$0.042646 More

SWPA4020S270MT
Power Inductors,4020(4.0*4.0mm),27uH,±20%,lsat:1.02A ,lrms:0.5A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA252010SR56NT
Power Inductors,2520(2.5*2.0*1.0mm),560nH,±30%,lsat:2.9A ,lrms:2A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

MPH201610S1R0MT
Power Inductors,0806(2.0*1.6mm),1uH,±20%,lsat:1A ,lrms:1.4A,Chip SMD,SUNLORD-MPH
$0.000000 More

SWPA4012S3R3NT
Power Inductors,4012(4.0*4.0mm),3.3uH,±30%,lsat:1.72A ,lrms:1.12A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4030SR68NT
Power Inductors,4030(4.0*4.0mm),680nH,±30%,lsat:6.8A ,lrms:4.56A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

MPH252010S1R5NT
Power Inductors,2520(2.5*2.0mm),1.5uH,±30%,lsat:1A ,lrms:1.5A,Chip SMD,SUNLORD-MPH
$0.000000 More

SWPA4030S360MT
Power Inductors,4030(4.0*4.0mm),36uH,±20%,lsat:1.05A ,lrms:0.83A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA3010S150MT
Power Inductors,3010(3.0*3.0*1.0mm),15uH,±20%,lsat:0.42A ,lrms:0.47A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

MPH160809S1R8MT
Power Inductors,0603(1.6*0.8mm),1.8uH,±20%,lsat:0.3A ,lrms:0.8A,Chip SMD,SUNLORD-MPH
$0.000000 More

MPH252010SR47NT
Power Inductors,2520(2.5*2.0mm),470nH,±30%,lsat:1.3A ,lrms:1.8A,Chip SMD,SUNLORD-MPH
$0.000000 More

SWPA4030S330MT
Power Inductors,4030(4.0*4.0mm),33uH,±20%,lsat:1.1A ,lrms:0.84A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA3015S150MT
Power Inductors,3015(3.0*3.0mm),15uH,±20%,lsat:0.66A ,lrms:0.65A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4012S100MT
Power Inductors,4012(4.0*4.0mm),10uH,±20%,lsat:0.8A ,lrms:0.77A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More
No account,Create an account
Already a member,Sign in