| Product number: | L12-08061R0M0000SMP |
| Manufacturer Product Number: | MPH201610S1R0MT |
| Manufacturer : | SUNLORD |
| Series : | SUNLORD-MPH |
| Type : | Power Inductors |
| Size : | 0806(2.0*1.6mm) |
| Value : | 1uH |
| Tolerance : | ±20% |
| Heat Rating Current : | 1.4A |
| DC Resistance : | 1A |
| Description: | Power Inductors,0806(2.0*1.6mm),1uH,±20%,lsat:1A ,lrms:1.4A,Chip SMD,SUNLORD-MPH |
| Attribute Name | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer | SUNLORD |
| Product Series | SUNLORD-MPH |
| Product Type | Power Inductors |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
| File Type | File Name |
|---|
Lead time: Estimated delivery date 2026-06-11

SWPA3010S6R8MT
Power Inductors,3010(3.0*3.0*1.0mm),6.8uH,±20%,lsat:0.55A ,lrms:0.66A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4012S1R8NT
Power Inductors,4012(4.0*4.0mm),1.8uH,±30%,lsat:2.12A ,lrms:1.32A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA3015S470MT
Power Inductors,3015(3.0*3.0mm),47uH,±20%,lsat:0.35A ,lrms:0.35A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4030S820MT
Power Inductors,4030(4.0*4.0mm),82uH,±20%,lsat:0.66A ,lrms:0.47A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA3015S330MT
Power Inductors,3015(3.0*3.0mm),33uH,±20%,lsat:0.44A ,lrms:0.43A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA3015S2R2NT
Power Inductors,3015(3.0*3.0mm),2.2uH,±30%,lsat:1.6A ,lrms:1.6A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

MPH160809S6R8NT
Power Inductors,0603(1.6*0.8mm),6.8uH,±30%,lsat:0.13A ,lrms:0.5A,Chip SMD,SUNLORD-MPH
$0.000000 More

SWPA3015S1R2NT
Power Inductors,3015(3.0*3.0mm),1.2uH,±30%,lsat:2.21A ,lrms:1.95A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA3012S100MT
Power Inductors,3012(3.0*3.0mm),10uH,±20%,lsat:0.6A ,lrms:0.83A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.025885 More

SWPA3010S4R7MT
Power Inductors,3010(3.0*3.0*1.0mm),4.7uH,±20%,lsat:0.75A ,lrms:0.77A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA3010S8R2MT
Power Inductors,3010(3.0*3.0*1.0mm),8.2uH,±20%,lsat:0.55A ,lrms:0.58A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4030S150MT
Power Inductors,4030(4.0*4.0mm),15uH,±20%,lsat:1.65A ,lrms:1.11A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA252012S7R5MT
Power Inductors,2520(2.5*2.0*1.2mm),7.5uH,±20%,lsat:0.97A ,lrms:0.68A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4012SR82NT
Power Inductors,4012(4.0*4.0mm),820nH,±30%,lsat:3.02A ,lrms:1.65A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4030S470MT
Power Inductors,4030(4.0*4.0mm),47uH,±20%,lsat:0.95A ,lrms:0.72A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4030S360MT
Power Inductors,4030(4.0*4.0mm),36uH,±20%,lsat:1.05A ,lrms:0.83A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4020S120MT
Power Inductors,4020(4.0*4.0mm),12uH,±20%,lsat:1.5A ,lrms:0.88A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4030S620MT
Power Inductors,4030(4.0*4.0mm),62uH,±20%,lsat:0.8A ,lrms:0.63A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA3015S1R0MT
Wire Wound Chip Inductors ,3015(3.0*3.0mm) ,1.0uH ,±20% ,- ,Chip SMD ,SUNLORD-SWPA
$0.026319 More

MPH160809S1R8NT
Power Inductors,0603(1.6*0.8mm),1.8uH,±30%,lsat:0.3A ,lrms:0.8A,Chip SMD,SUNLORD-MPH
$0.000000 More
No account,Create an account
Already a member,Sign in