| Product number: | L12-08061R5M0000SMP |
| Manufacturer Product Number: | MPH201610S1R5MT |
| Manufacturer : | SUNLORD |
| Series : | SUNLORD-MPH |
| Type : | Power Inductors |
| Size : | 0806(2.0*1.6mm) |
| Value : | 1.5uH |
| Tolerance : | ±20% |
| Heat Rating Current : | 1.2A |
| DC Resistance : | 0.6A |
| Description: | Power Inductors,0806(2.0*1.6mm),1.5uH,±20%,lsat:0.6A ,lrms:1.2A,Chip SMD,SUNLORD-MPH |
| Attribute Name | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer | SUNLORD |
| Product Series | SUNLORD-MPH |
| Product Type | Power Inductors |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
| File Type | File Name |
|---|
Lead time: Estimated delivery date 2026-07-05

SWPA4030S151MT
Power Inductors,4030(4.0*4.0mm),150uH,±20%,lsat:0.5A ,lrms:0.3A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4018S1R5NT
Power Inductors,4018(4.0*4.0mm),1.5uH,±30%,lsat:3.35A ,lrms:1.8A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA252010SR56NT
Power Inductors,2520(2.5*2.0*1.0mm),560nH,±30%,lsat:2.9A ,lrms:2A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA3010S2R2NT
Power Inductors,3010(3.0*3.0*1.0mm),2.2uH,±30%,lsat:1.15A ,lrms:1.09A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA3015S2R2NT
Power Inductors,3015(3.0*3.0mm),2.2uH,±30%,lsat:1.6A ,lrms:1.6A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA252010S4R7MT
Power Inductors,2520(2.5*2.0*1.0mm),4.7uH,±20%,lsat:0.95A ,lrms:0.7A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA3010S3R6MT
Power Inductors,3010(3.0*3.0*1.0mm),3.6uH,±20%,lsat:0.95A ,lrms:0.9A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4030S681MT
Power Inductors,5012(5.0*5.0mm),680uH,±20%,lsat:0.19A ,lrms:0.14A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4012S560MT
Power Inductors,4012(4.0*4.0mm),56uH,±20%,lsat:0.33A ,lrms:0.33A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

MPH201610S2R2MT
Power Inductors,0806(2.0*1.6mm),2.2uH,±20%,lsat:0.42A ,lrms:1.2A,Chip SMD,SUNLORD-MPH
$0.000000 More

SWPA3010S4R7MT
Power Inductors,3010(3.0*3.0*1.0mm),4.7uH,±20%,lsat:0.75A ,lrms:0.77A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA3015S151MT
Power Inductors,3015(3.0*3.0mm),150uH,±20%,lsat:0.18A ,lrms:0.19A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4030S4R7MT
Power Inductors ,4030(4.0*4.0mm) ,4.7uH ,±20% ,- ,Chip SMD ,SUNLORD-SWPA
$0.032898 More

SWPA4020S470MT
Power Inductors,4020(4.0*4.0mm),47uH,±20%,lsat:0.74A ,lrms:0.44A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4020S680MT
Power Inductors,4020(4.0*4.0mm),68uH,±20%,lsat:0.61A ,lrms:0.36A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

MPH201206SR22MT
Power Inductors,0805(2.0*1.2mm),220nH,±20%,lsat:1.2A ,lrms:1.6A,Chip SMD,SUNLORD-MPH
$0.000000 More

SWPA4018S4R7MT
Wire Wound Chip Inductors ,4018(4.0*4.0mm) ,4.7uH ,±20% ,1.8A ,Chip SMD ,SUNLORD-SWPA
$0.031680 More

SWPA252012S8R2MT
Power Inductors,2520(2.5*2.0*1.2mm),8.2uH,±20%,lsat:0.98A ,lrms:0.65A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA5012S6R8MT
Power Inductors,5012(5.0*5.0mm),6.8uH,±20%,lsat:1.7A ,lrms:1A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4012S150MT
Power Inductors,4012(4.0*4.0mm),15uH,±20%,lsat:0.56A ,lrms:0.64A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More
No account,Create an account
Already a member,Sign in