| Product number: | L12-08061R5N0000SMP |
| Manufacturer Product Number: | MPH201610S1R5NT |
| Manufacturer : | SUNLORD |
| Series : | SUNLORD-MPH |
| Type : | Power Inductors |
| Size : | 0806(2.0*1.6mm) |
| Value : | 1.5uH |
| Tolerance : | ±30% |
| Heat Rating Current : | 1.2A |
| DC Resistance : | 0.6A |
| Description: | Power Inductors,0806(2.0*1.6mm),1.5uH,±30%,lsat:0.6A ,lrms:1.2A,Chip SMD,SUNLORD-MPH |
| Attribute Name | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer | SUNLORD |
| Product Series | SUNLORD-MPH |
| Product Type | Power Inductors |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
| File Type | File Name |
|---|
Lead time: Estimated delivery date 2026-07-01

SWPA3010S2R7MT
Power Inductors,3010(3.0*3.0*1.0mm),2.7uH,±20%,lsat:1A ,lrms:1.02A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4010S100MT
Power Inductors,4010(4.0*4.0mm),10uH,±20%,lsat:0.62A ,lrms:0.75A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4030S5R6MT
Power Inductors,4030(4.0*4.0mm),5.6uH,±20%,lsat:2.6A ,lrms:1.95A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

MPH252010S1R5MT
Power Inductors,2520(2.5*2.0mm),1.5uH,±20%,lsat:1A ,lrms:1.5A,Chip SMD,SUNLORD-MPH
$0.000000 More

SWPA3012S180MT
Power Inductors,3012(3.0*3.0mm),18uH,±20%,lsat:0.43A ,lrms:0.58A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

WPN201610U1R0MT
Power Inductors ,201610 ,1uH ,±20% ,2.6A ,Chip SMD
$0.026986 More

MPH201205SR54NT
Power Inductors,0805(2.0*1.2mm),540nH,±30%,lsat:0.95A ,lrms:1.2A,Chip SMD,SUNLORD-MPH
$0.000000 More

SWPA5012S220MT
Power Inductors,5012(5.0*5.0mm),22uH,±20%,lsat:0.88A ,lrms:0.6A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4030S470MT
Power Inductors,4030(4.0*4.0mm),47uH,±20%,lsat:0.95A ,lrms:0.72A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4020S100MT
Power Inductors,4020(4.0*4.0mm),10uH,±20%,lsat:1.6A ,lrms:0.9A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA3012S2R7NT
Power Inductors,3012(3.0*3.0mm),2.7uH,±30%,lsat:1.14A ,lrms:1.48A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA3015S330MT
Power Inductors,3015(3.0*3.0mm),33uH,±20%,lsat:0.44A ,lrms:0.43A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA3012S560MT
Power Inductors,3012(3.0*3.0mm),56uH,±20%,lsat:0.26A ,lrms:0.28A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA5012S3R3NT
Power Inductors,5012(5.0*5.0mm),3.3uH,±30%,lsat:2.4A ,lrms:1.4A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA3012S330MT
Power Inductors,3012(3.0*3.0mm),33uH,±20%,lsat:0.36A ,lrms:0.46A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA3015SR50NT
Power Inductors,3015(3.0*3.0mm),500nH,±30%,lsat:3.9A ,lrms:2.6A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4018S100MT
Wire Wound Chip Inductors ,4018(4.0*4.0mm) ,10uH ,±20% ,1.6A ,Chip SMD ,SUNLORD-SWPA
$0.031680 More

MPH160809S2R7MT
Power Inductors,0603(1.6*0.8mm),2.7uH,±20%,lsat:0.18A ,lrms:0.75A,Chip SMD,SUNLORD-MPH
$0.000000 More

SWPA4020SR24MT
Power Inductors,4020(4.0*4.0mm),240nH,±20%,lsat:10.5A ,lrms:4.5A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

MPH201610S2R2NT
Power Inductors,0806(2.0*1.6mm),2.2uH,±30%,lsat:0.42A ,lrms:1.2A,Chip SMD,SUNLORD-MPH
$0.000000 More
No account,Create an account
Already a member,Sign in