✖
The image is for reference only, please refer to the drawing for details
| Product number: | L12-2510-1R0N1A80032SLN |
| Manufacturer Product Number: | ESRN20S1R0NT |
| Manufacturer : | ELLON |
| Series : | ELLON-ESRN |
| Type : | Power Inductors |
| Size : | 2510(2.5*2.0*1.0mm) |
| Value : | 1uH |
| Tolerance : | ±30% |
| Heat Rating Current : | 1.8A |
| DC Resistance : | 0.108R |
| Description: | Power Inductors ,2510(2.5*2.0*1.0mm) ,1UH ,±30% ,1.8A ,0.108R ,Chip SMD |
| Attribute Name | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer | ELLON |
| Product Series | ELLON-ESRN |
| Product Type | Wire Wound Chip Inductors |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
| File Type | File Name |
|---|---|
| Data Sheet | ESRN _Rev_6_1.pdf |
Lead time: Estimated delivery date 2026-06-26

ESRN41S1R2NT
Wire Wound Chip Inductors ,4012(4.0*4.0mm) ,1.2uH ,±30% ,1.46A ,0.065R,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN32S2R2NT
Power Inductors ,3012(3.0*3.0mm) ,2.2UH ,±30% ,1.55A ,0.075R ,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN22SR68NT
Power Inductors ,251(2.5*2.0*1.2mm) ,470nH ,±30% ,2.13A ,0.088R ,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN41SR82NT
Wire Wound Chip Inductors ,4012(4.0*4.0mm) ,820nH ,±30% ,1.65A ,0.05R ,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN22S5R1MT
Power Inductors ,251(2.5*2.0*1.2mm) ,5.1UH ,±20% ,0.82A ,0.5R,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN41S101MT
Wire Wound Chip Inductors ,4012(4.0*4.0mm) ,100uH ,±20% ,0.25A ,2.21R ,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN35S120MT
Power Inductors ,3015(3.0*3.0mm) ,12UH ,±20% ,0.68A ,0.32R,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN40S150MT
Power Inductors ,4010(4.0*4.0mm) ,15uH ,±20% ,0.6A ,0.43R ,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN31S560MT
Power Inductors ,3010(3.0*3.0mm) ,56uH ,±20% ,0.24A ,2.32R ,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN40S1R5NT
Power Inductors ,4010(4.0*4.0mm) ,1.5uH ,±30% ,1.7A ,0.07R ,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN31S2R2NT
Power Inductors ,3010(3.0*3.0mm) ,2.2uH ,±30% ,1.09A ,0.11R ,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN32S560MT
Power Inductors ,3012(3.0*3.0mm) ,56UH ,±20% ,0.28A ,1.38R,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN31S510MT
Power Inductors ,3010(3.0*3.0mm) ,51uH ,±20% ,0.25A ,2.2R ,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN31S470MT
Power Inductors ,3010(3.0*3.0mm) ,47uH ,±20% ,0.26A ,1.95R ,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN41S6R8MT
Wire Wound Chip Inductors ,4012(4.0*4.0mm) ,6.8uH ,±20% ,0.84A ,0.198R,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN40S3R3MT
Power Inductors ,4010(4.0*4.0mm) ,3.3uH ,±20% ,1.4A ,0.1R ,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN35S100MT
Power Inductors ,3015(3.0*3.0mm) ,10UH ,±20% ,0.77A ,0.25R,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN52S330MT
Wire Wound Chip Inductors ,5020(5.0*5.0mm) ,33uH ,±20% ,830mA ,- ,0.37R ,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN35S1R5NT
Power Inductors ,3015(3.0*3.0mm) ,1.5UH ,±30% ,1.7A ,0.05R ,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN48S3R3MT
Wire Wound Chip Inductors ,4018(4.0*4.0mm) ,3.3uH ,±20% ,1.23A ,0.07R ,Chip SMD
$0.000000 More
No account,Create an account
Already a member,Sign in