✖
The image is for reference only, please refer to the drawing for details
| Product number: | L12-2512-150M0A46032SLN |
| Manufacturer Product Number: | ESRN22S150MT |
| Manufacturer : | ELLON |
| Series : | ELLON-ESRN |
| Type : | Power Inductors |
| Size : | 2512(2.5*2.0*1.2mm) |
| Value : | 15uH |
| Tolerance : | ±20% |
| Heat Rating Current : | 0.46A |
| DC Resistance : | 1.591R |
| Description: | Power Inductors ,251(2.5*2.0*1.2mm) ,15UH ,±20% ,0.46A ,1.591R,Chip SMD |
| Attribute Name | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer | ELLON |
| Product Series | ELLON-ESRN |
| Product Type | Wire Wound Chip Inductors |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
| File Type | File Name |
|---|---|
| Data Sheet | ESRN _Rev_6_1.pdf |
Lead time: Estimated delivery date 2026-06-14

ESRN32S5R6MT
Power Inductors ,3012(3.0*3.0mm) ,5.6UH ,±20% ,1.13A ,0.174R ,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN32S220MT
Power Inductors ,3012(3.0*3.0mm) ,22UH ,±20% ,0.53A ,0.645R,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN31S6R8MT
Power Inductors ,3010(3.0*3.0mm) ,6.8uH ,±20% ,0.66A ,0.305R ,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN20S100MT
Power Inductors ,2510(2.5*2.0*1.0mm) ,10UH ,±20% ,0.55A ,1.092R ,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN40S4R7MT
Power Inductors ,4010(4.0*4.0mm) ,4.7uH ,±20% ,1.2A ,0.14R ,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN48S2R2MT
Wire Wound Chip Inductors ,4018(4.0*4.0mm) ,2.2uH ,±20% ,2.7A ,Chip SMD ,-
$0.000000 More

ESRN48S470MT
Wire Wound Chip Inductors ,4018(4.0*4.0mm) ,47uH ,±20% ,0.42A ,0.65R ,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN41S3R6NT
Wire Wound Chip Inductors ,4012(4.0*4.0mm) ,3.6uH ,±30% ,1.12A ,0.11R,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN41S5R1NT
Wire Wound Chip Inductors ,4012(4.0*4.0mm) ,5.1uH ,±30% ,0.95A ,0.155R,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN41S330MT
Wire Wound Chip Inductors ,4012(4.0*4.0mm) ,33uH ,±20% ,0.42A ,0.81R,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN35S2R7MT
Power Inductors ,3015(3.0*3.0mm) ,2.7UH ,±20% ,1.43A ,0.075R ,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN41S180MT
Wire Wound Chip Inductors ,4012(4.0*4.0mm) ,18uH ,±20% ,0.55A ,0.47R,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN22S4R3MT
Power Inductors ,251(2.5*2.0*1.2mm) ,4.3UH ,±20% ,0.95A ,0.378R,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN35S390MT
Power Inductors ,3015(3.0*3.0mm) ,39UH ,±20% ,0.39A ,0.995R,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN31S5R6MT
Power Inductors ,3010(3.0*3.0mm) ,5.6uH ,±20% ,0.7A ,0.248R ,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN35S2R2NT
Power Inductors ,3015(3.0*3.0mm) ,2.2UH ,±30% ,1.6A ,0.06R ,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN32S2R4NT
Power Inductors ,3012(3.0*3.0mm) ,2.4UH ,±30% ,1.6A ,0.068R ,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN41S2R7NT
Wire Wound Chip Inductors ,4012(4.0*4.0mm) ,2.7uH ,±30% ,1.25A ,0.09R,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN22S4R7MT
Power Inductors ,251(2.5*2.0*1.2mm) ,4.7UH ,±20% ,0.92A ,0.401R,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN41S820MT
Wire Wound Chip Inductors ,4012(4.0*4.0mm) ,82uH ,±20% ,0.26A ,2.14R,Chip SMD
$0.000000 More
No account,Create an account
Already a member,Sign in