✖
The image is for reference only, please refer to the drawing for details
| Product number: | L12-2512-220M0A41032SLN |
| Manufacturer Product Number: | ESRN22S220MT |
| Manufacturer : | ELLON |
| Series : | ELLON-ESRN |
| Type : | Power Inductors |
| Size : | 2512(2.5*2.0*1.2mm) |
| Value : | 22uH |
| Tolerance : | ±20% |
| Heat Rating Current : | 0.41A |
| DC Resistance : | 1.076R |
| Description: | Power Inductors ,251(2.5*2.0*1.2mm) ,22UH ,±20% ,0.41A ,1.076R,Chip SMD |
| Attribute Name | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer | ELLON |
| Product Series | ELLON-ESRN |
| Product Type | Wire Wound Chip Inductors |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
| File Type | File Name |
|---|---|
| Data Sheet | ESRN _Rev_6_1.pdf |
Lead time: Estimated delivery date 2026-06-12

ESRN35S1R0NT
Power Inductors ,3015(3.0*3.0mm) ,1UH ,±30% ,2.35A ,0.03R ,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN35S120MT
Power Inductors ,3015(3.0*3.0mm) ,12UH ,±20% ,0.68A ,0.32R,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN41S4R3NT
Wire Wound Chip Inductors ,4012(4.0*4.0mm) ,4.3uH ,±30% ,1A ,0.14R,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN31S3R3NT
Power Inductors ,3010(3.0*3.0mm) ,3.3uH ,±30% ,0.96A ,0.145R ,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN31S330MT
Power Inductors ,3010(3.0*3.0mm) ,33uH ,±20% ,0.3A ,1.55R ,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN35S470MT
Power Inductors ,3015(3.0*3.0mm) ,47UH ,±20% ,0.35A ,1.25R,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN35S1R8NT
Power Inductors ,3015(3.0*3.0mm) ,1.8UH ,±30% ,1.7A ,0.05R ,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN31S430MT
Power Inductors ,3010(3.0*3.0mm) ,43uH ,±20% ,0.27A ,1.8R ,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN48S4R7MT
Wire Wound Chip Inductors ,4018(4.0*4.0mm) ,4.7uH ,±20% ,1.2A ,0.09R ,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN32S2R7NT
Power Inductors ,3012(3.0*3.0mm) ,2.7UH ,±30% ,1.48A ,0.085R ,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN35S220MT
Power Inductors ,3015(3.0*3.0mm) ,22UH ,±20% ,0.57A ,0.46R,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN48S330MT
Wire Wound Chip Inductors ,4018(4.0*4.0mm) ,33uH ,±20% ,0.49A ,0.53R ,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN41S1R8NT
Wire Wound Chip Inductors ,4012(4.0*4.0mm) ,1.8uH ,±30% ,1.32A ,0.08R,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN41S1R2NT
Wire Wound Chip Inductors ,4012(4.0*4.0mm) ,1.2uH ,±30% ,1.46A ,0.065R,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN35S5R1MT
Power Inductors ,3015(3.0*3.0mm) ,5.1UH ,±20% ,1.05A ,0.133R,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN22S3R6MT
Power Inductors ,251(2.5*2.0*1.2mm) ,3.6UH ,±20% ,0.98A ,0.378R,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN41S5R1NT
Wire Wound Chip Inductors ,4012(4.0*4.0mm) ,5.1uH ,±30% ,0.95A ,0.155R,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN35S2R7MT
Power Inductors ,3015(3.0*3.0mm) ,2.7UH ,±20% ,1.43A ,0.075R ,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN20SR68NT
Power Inductors ,2510(2.5*2.0*1.0mm) ,680nH ,±30% ,2.18A ,0.074R ,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN41S1R5NT
Wire Wound Chip Inductors ,4012(4.0*4.0mm) ,1.5uH ,±30% ,1.46A ,0.065R,Chip SMD
$0.000000 More
No account,Create an account
Already a member,Sign in