✖
The image is for reference only, please refer to the drawing for details
| Product number: | L12-2520-1R0M2A50SWN |
| Manufacturer Product Number: | WPN252010H1R0MT |
| Manufacturer : | SUNLORD |
| Series : | SUNLORD-WPN |
| Type : | Power Inductors |
| Size : | 2520(2.5*2.0mm) |
| Value : | 1uH |
| Tolerance : | ±20% |
| DC Resistance : | 2.5A |
| Description: | Power Inductors ,2520(2.5*2.0mm) ,1uH ,±20% ,2.5A ,Chip SMD ,SUNLORD-WPN |
| Attribute Name | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer | SUNLORD |
| Product Series | SUNLORD-WPN |
| Product Type | Power Inductors |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
| File Type | File Name |
|---|---|
| Data Sheet | SUNLORD_WPN.pdf |
Lead time: Estimated delivery date 2026-06-26
Quantity
Unit Price
5
$0.103950
20
$0.087957
100
$0.071965
500
$0.047977
MPQ:2000
MOQ: 2000
MOQ:5
When the purchase quantity is less than the inventory, you can purchase directly, the purchase quantity is: N * MOQ
When the purchase quantity is greater than the inventory, you need to order; when ordering, the purchase quantity is: N * MPQ
Order quantity
Unit Price
Count
{{product.num}}
{{ isCn?'¥':'$'}}{{ isCn?product.price:product.usdPrice}}
{{isCn?'¥':'$'}}{{ isCn?product.subTotal:product.usdSubTotal}}
{{isCn?'¥':'$'}}{{ isCn?product.subTotal:product.usdSubTotal}}
Lead time: {{ (product.stock > 0 && product.num <= product.stock) ? 'In stock': 'Estimated delivery date ' + product.leadDate }}

SWPA4012S4R7NT
Power Inductors,4012(4.0*4.0mm),4.7uH,±30%,lsat:1.15A ,lrms:1.05A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

MPH160809S100MT
Power Inductors,0603(1.6*0.8mm),10uH,±20%,lsat:0.06A ,lrms:0.5A,Chip SMD,SUNLORD-MPH
$0.000000 More

SWPA3012S680MT
Power Inductors,3012(3.0*3.0mm),68uH,±20%,lsat:0.24A ,lrms:0.33A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA252012S220MT
Power Inductors,2520(2.5*2.0*1.2mm),22uH,±20%,lsat:0.53A ,lrms:0.38A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4018S6R8MT
Power Inductors,4018(4.0*4.0mm),6.8uH,±20%,lsat:1.45A ,lrms:1.06A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4030S121MT
Power Inductors,4030(4.0*4.0mm),120uH,±20%,lsat:0.55A ,lrms:0.42A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA252012S1R2NT
Power Inductors,2520(2.5*2.0*1.2mm),1.2uH,±30%,lsat:2.38A ,lrms:1.46A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4012S560MT
Power Inductors,4012(4.0*4.0mm),56uH,±20%,lsat:0.33A ,lrms:0.33A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4010S1R0NT
Power Inductors,4010(4.0*4.0mm),1uH,±30%,lsat:2A ,lrms:1.9A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA3015S120MT
Power Inductors,3015(3.0*3.0mm),12uH,±20%,lsat:0.7A ,lrms:0.68A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA252012S8R2MT
Power Inductors,2520(2.5*2.0*1.2mm),8.2uH,±20%,lsat:0.98A ,lrms:0.65A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA3010S6R8MT
Power Inductors,3010(3.0*3.0*1.0mm),6.8uH,±20%,lsat:0.55A ,lrms:0.66A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4030S6R8MT
Power Inductors,4030(4.0*4.0mm),6.8uH,±20%,lsat:2.75A ,lrms:1.6A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

MPH201612S100NT
Power Inductors,0806(2.0*1.6mm),10uH,±30%,lsat:0.17A ,lrms:1.1A,Chip SMD,SUNLORD-MPH
$0.000000 More

SWPA4030S501MT
Power Inductors,4030(4.0*4.0mm),500uH,±20%,lsat:0.28A ,lrms:0.15A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4030S4R7MT
Power Inductors ,4030(4.0*4.0mm) ,4.7uH ,±20% ,- ,Chip SMD ,SUNLORD-SWPA
$0.032898 More

SWPA5020S120MT
Power Inductors,5020(5.0*5.0mm),12uH,±20%,lsat:1.5A ,lrms:1.4A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA3010S510MT
Power Inductors,3010(3.0*3.0mm),51uH,±20%,lsat:0.21A ,lrms:0.25A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA5020S121MT
Power Inductors,5020(5.0*5.0mm),120uH,±20%,lsat:0.42A ,lrms:0.4A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

MPH252010SR47MT
Power Inductors,2520(2.5*2.0mm),470nH,±20%,lsat:1.3A ,lrms:1.8A,Chip SMD,SUNLORD-MPH
$0.000000 More
No account,Create an account
Already a member,Sign in