| Product number: | L12-2520150M0000SSA |
| Manufacturer Product Number: | SWPA252012S150MT |
| Manufacturer : | SUNLORD |
| Series : | SUNLORD-SWPA |
| Type : | Power Inductors |
| Size : | 2520(2.5*2.0mm) |
| Value : | 15uH |
| Tolerance : | ±20% |
| Heat Rating Current : | 0.42A |
| DC Resistance : | 0.68A |
| Description: | Power Inductors,2520(2.5*2.0*1.2mm),15uH,±20%,lsat:0.68A ,lrms:0.42A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA |
| Attribute Name | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer | SUNLORD |
| Product Series | SUNLORD-SWPA |
| Product Type | Power Inductors |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
| File Type | File Name |
|---|---|
| Data Sheet | SWPA.pdf |
Lead time: Estimated delivery date 2026-06-11

SWPA4018SR47MT
Wire Wound Chip Inductors ,4018(4.0*4.0mm) ,470nH ,±20% ,- ,Chip SMD ,SUNLORD-SWPA
$0.031680 More

SWPA5020S150MT
Power Inductors,5020(5.0*5.0mm),15uH,±20%,lsat:1.35A ,lrms:1.25A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4020SR47NT
Power Inductors,4020(4.0*4.0mm),470nH,±30%,lsat:7A ,lrms:3.3A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4012S330MT
Power Inductors,4012(4.0*4.0mm),33uH,±20%,lsat:0.42A ,lrms:0.42A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4030S180MT
Power Inductors,4030(4.0*4.0mm),18uH,±20%,lsat:1.4A ,lrms:1.1A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

MPH252010SR47NT
Power Inductors,2520(2.5*2.0mm),470nH,±30%,lsat:1.3A ,lrms:1.8A,Chip SMD,SUNLORD-MPH
$0.000000 More

MPH160809S3R3NT
Power Inductors,0603(1.6*0.8mm),3.3uH,±30%,lsat:0.125A ,lrms:0.7A,Chip SMD,SUNLORD-MPH
$0.000000 More

SWPA3015S101MT
Power Inductors,3015(3.0*3.0mm),100uH,±20%,lsat:0.23A ,lrms:0.21A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

WPN4020H2R2MT
Power Inductors ,4020(4.0*4.0mm) ,2.2uH ,±20% ,4.3A ,Chip SMD ,-
$0.053422 More

SWPA5020S101MT
Power Inductors,5020(5.0*5.0mm),100uH,±20%,lsat:0.53A ,lrms:0.53A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA3012S470MT
Power Inductors,3012(3.0*3.0mm),47uH,±20%,lsat:0.27A ,lrms:0.35A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4010S3R3MT
Power Inductors,4010(4.0*4.0mm),3.3uH,±20%,lsat:1.1A ,lrms:1.4A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4030S5R6MT
Power Inductors,4030(4.0*4.0mm),5.6uH,±20%,lsat:2.6A ,lrms:1.95A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4020SR33NT
Power Inductors,4020(4.0*4.0mm),330nH,±30%,lsat:7.5A ,lrms:3.3A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

WPN201610U1R0MT
Power Inductors ,201610 ,1uH ,±20% ,2.6A ,Chip SMD
$0.026986 More

SWPA4018S4R7MT
Wire Wound Chip Inductors ,4018(4.0*4.0mm) ,4.7uH ,±20% ,1.8A ,Chip SMD ,SUNLORD-SWPA
$0.031680 More

SWPA4020S120MT
Power Inductors,4020(4.0*4.0mm),12uH,±20%,lsat:1.5A ,lrms:0.88A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA6045S470MT
Wire Wound Chip Inductors ,6045(6.0*6.0mm) ,47uH ,±20% ,- ,Chip SMD ,SUNLORD-SWPA
$0.042646 More

SWPA3015S1R5NT
Power Inductors,3015(3.0*3.0mm),1.5uH,±30%,lsat:2.3A ,lrms:1.7A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA3010S4R7MT
Power Inductors,3010(3.0*3.0*1.0mm),4.7uH,±20%,lsat:0.75A ,lrms:0.77A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More
No account,Create an account
Already a member,Sign in