| Product number: | L12-25201R5M0000SMP |
| Manufacturer Product Number: | MPH252010S1R5MT |
| Manufacturer : | SUNLORD |
| Series : | SUNLORD-MPH |
| Type : | Power Inductors |
| Size : | 2520(2.5*2.0mm) |
| Value : | 1.5uH |
| Tolerance : | ±20% |
| Heat Rating Current : | 1.5A |
| DC Resistance : | 1A |
| Description: | Power Inductors,2520(2.5*2.0mm),1.5uH,±20%,lsat:1A ,lrms:1.5A,Chip SMD,SUNLORD-MPH |
| Attribute Name | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer | SUNLORD |
| Product Series | SUNLORD-MPH |
| Product Type | Power Inductors |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
| File Type | File Name |
|---|
Lead time: Estimated delivery date 2026-07-01

MPH201610S4R7MT
Power Inductors,0806(2.0*1.6mm),4.7uH,±20%,lsat:0.18A ,lrms:1.1A,Chip SMD,SUNLORD-MPH
$0.000000 More

SWPA4018S101MT
Power Inductors,4018(4.0*4.0mm),100uH,±20%,lsat:0.4A ,lrms:0.25A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4012S100MT
Power Inductors,4012(4.0*4.0mm),10uH,±20%,lsat:0.8A ,lrms:0.77A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

MPH201610S1R0NT
Power Inductors,0806(2.0*1.6mm),1uH,±30%,lsat:1A ,lrms:1.4A,Chip SMD,SUNLORD-MPH
$0.000000 More

SWPA4030S471KT
Power Inductors,4030(4.0*4.0mm),470uH,±10%,lsat:0.3A ,lrms:0.2A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4030S150MT
Power Inductors,4030(4.0*4.0mm),15uH,±20%,lsat:1.65A ,lrms:1.11A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4030S820MT
Power Inductors,4030(4.0*4.0mm),82uH,±20%,lsat:0.66A ,lrms:0.47A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4010S150MT
Power Inductors,4010(4.0*4.0mm),15uH,±20%,lsat:0.54A ,lrms:0.6A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4012S820MT
Power Inductors,4012(4.0*4.0mm),82uH,±20%,lsat:0.28A ,lrms:0.26A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

MPH160809S1R0MT
Power Inductors ,0603(1.6*0.8mm) ,1uH ,±20% ,1A ,- ,0.25R ,Chip SMD
$0.000000 More

MPH201206SR33MT
Power Inductors,0805(2.0*1.2mm),330nH,±20%,lsat:1.2A ,lrms:1.2A,Chip SMD,SUNLORD-MPH
$0.000000 More

SWPA4020S5R1MT
Power Inductors,4020(4.0*4.0mm),5.1uH,±20%,lsat:2.3A ,lrms:1.27A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

WPN252010H1R5MT
Power Inductors ,2520(2.5*2.0mm) ,1.5uH ,±20% ,2A ,Chip SMD ,SUNLORD-WPN
$0.025588 More

SWPA3012S4R7MT
Power Inductors,3012(3.0*3.0mm),4.7uH,±20%,lsat:0.9A ,lrms:1.24A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4020S8R2MT
Power Inductors,4020(4.0*4.0mm),8.2uH,±20%,lsat:1.75A ,lrms:1.04A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SPH4018H4R7MT
Power Inductors ,4018(4.0*4.0mm) ,4.7uH ,±20% ,1.7A ,- ,0.084R ,Chip SMD
$0.045436 More

SWPA5012S3R3NT
Power Inductors,5012(5.0*5.0mm),3.3uH,±30%,lsat:2.4A ,lrms:1.4A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA3010S2R2NT
Power Inductors,3010(3.0*3.0*1.0mm),2.2uH,±30%,lsat:1.15A ,lrms:1.09A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4018SR68NT
Power Inductors,4018(4.0*4.0mm),680nH,±30%,lsat:4.9A ,lrms:3.3A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA3015S390MT
Power Inductors,3015(3.0*3.0mm),39uH,±20%,lsat:0.41A ,lrms:0.39A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More
No account,Create an account
Already a member,Sign in