| Product number: | L12-25202R7M0000SSA |
| Manufacturer Product Number: | SWPA252012S2R7MT |
| Manufacturer : | SUNLORD |
| Series : | SUNLORD-SWPA |
| Type : | Power Inductors |
| Size : | 2520(2.5*2.0mm) |
| Value : | 2.7uH |
| Tolerance : | ±20% |
| Heat Rating Current : | 1.09A |
| DC Resistance : | 1.72A |
| Description: | Power Inductors,2520(2.5*2.0*1.2mm),2.7uH,±20%,lsat:1.72A ,lrms:1.09A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA |
| Attribute Name | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer | SUNLORD |
| Product Series | SUNLORD-SWPA |
| Product Type | Power Inductors |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
| File Type | File Name |
|---|---|
| Data Sheet | SWPA.pdf |
Lead time: Estimated delivery date 2026-07-05

SWPA4012S5R1NT
Power Inductors,4012(4.0*4.0mm),5.1uH,±30%,lsat:1.55A ,lrms:0.95A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA3012S390MT
Power Inductors,3012(3.0*3.0mm),39uH,±20%,lsat:0.3A ,lrms:0.37A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4030S100MT
Wire Wound Chip Inductors ,4030(4.0*4.0mm) ,10uH ,±20% ,- ,Chip SMD ,SUNLORD-SWPA
$0.032898 More

SWPA4012S820MT
Power Inductors,4012(4.0*4.0mm),82uH,±20%,lsat:0.28A ,lrms:0.26A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA252010S4R7MT
Power Inductors,2520(2.5*2.0*1.0mm),4.7uH,±20%,lsat:0.95A ,lrms:0.7A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA5012S2R2NT
Power Inductors,5012(5.0*5.0mm),2.2uH,±30%,lsat:3.1A ,lrms:1.7A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA5020S150MT
Power Inductors,5020(5.0*5.0mm),15uH,±20%,lsat:1.35A ,lrms:1.25A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4020S3R6MT
Power Inductors,4020(4.0*4.0mm),3.6uH,±20%,lsat:2.8A ,lrms:1.54A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4018S2R2MT
Wire Wound Chip Inductors ,4018(4.0*4.0mm) ,2.2uH ,±20% ,- ,Chip SMD ,SUNLORD-SWPA
$0.031680 More

SWPA4020S750MT
Power Inductors,4020(4.0*4.0mm),75uH,±20%,lsat:0.7A ,lrms:0.35A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

MPH201610S1R0MT
Power Inductors,0806(2.0*1.6mm),1uH,±20%,lsat:1A ,lrms:1.4A,Chip SMD,SUNLORD-MPH
$0.000000 More

SWPA3010S470MT
Power Inductors ,3010(3.0*3.0mm) ,47uH ,±20% ,260mA ,- ,2.535R ,Chip SMD
$0.027537 More

SWPA4018S150MT
Power Inductors,4018(4.0*4.0mm),15uH,±20%,lsat:0.94A ,lrms:0.65A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4012S360MT
Power Inductors,4012(4.0*4.0mm),36uH,±20%,lsat:0.4A ,lrms:0.4A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA252012S8R2MT
Power Inductors,2520(2.5*2.0*1.2mm),8.2uH,±20%,lsat:0.98A ,lrms:0.65A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4020S8R2MT
Power Inductors,4020(4.0*4.0mm),8.2uH,±20%,lsat:1.75A ,lrms:1.04A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA3015S1R0MT
Wire Wound Chip Inductors ,3015(3.0*3.0mm) ,1.0uH ,±20% ,- ,Chip SMD ,SUNLORD-SWPA
$0.026319 More

SWPA4030S1R0NT
Power Inductors,4030(4.0*4.0mm),1uH,±30%,lsat:5.26A ,lrms:4.15A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4030S4R7MT
Power Inductors ,4030(4.0*4.0mm) ,4.7uH ,±20% ,- ,Chip SMD ,SUNLORD-SWPA
$0.032898 More

SWPA4018S330MT
Power Inductors,4018(4.0*4.0mm),33uH,±20%,lsat:0.56A ,lrms:0.49A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More
No account,Create an account
Already a member,Sign in