| Product number: | L12-25204R7M0000SSA |
| Manufacturer Product Number: | SWPA252010S4R7MT |
| Manufacturer : | SUNLORD |
| Series : | SUNLORD-SWPA |
| Type : | Power Inductors |
| Size : | 2520(2.5*2.0mm) |
| Value : | 4.7uH |
| Tolerance : | ±20% |
| Heat Rating Current : | 0.7A |
| DC Resistance : | 0.95A |
| Description: | Power Inductors,2520(2.5*2.0*1.0mm),4.7uH,±20%,lsat:0.95A ,lrms:0.7A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA |
| Attribute Name | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer | SUNLORD |
| Product Series | SUNLORD-SWPA |
| Product Type | Power Inductors |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
| File Type | File Name |
|---|---|
| Data Sheet | SWPA.pdf |
Lead time: Estimated delivery date 2026-07-01

SWPA252010S1R5NT
Power Inductors,2520(2.5*2.0*1.0mm),1.5uH,±30%,lsat:1.8A ,lrms:1.3A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4020S390MT
Power Inductors,4020(4.0*4.0mm),39uH,±20%,lsat:0.82A ,lrms:0.46A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA3010S1R5NT
Power Inductors,3010(3.0*3.0*1.0mm),1.5uH,±30%,lsat:1.27A ,lrms:1.3A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

WPN201610H4R7MT
Power Inductors ,201610 ,4.7uH ,±20% ,- ,Chip SMD ,SUNLORD-WPN
$0.026075 More

SWPA3010S430MT
Power Inductors,3010(3.0*3.0*1.0mm),43uH,±20%,lsat:0.23A ,lrms:0.27A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

WPN252010HR24MT
Power Inductors ,2520(2.5*2.0mm) ,240nH ,±20% ,- ,Chip SMD ,SUNLORD-WPN
$0.024233 More

SWPA4030S7R5MT
Power Inductors,4030(4.0*4.0mm),7.5uH,±20%,lsat:2.2A ,lrms:1.65A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4030S1R0NT
Power Inductors,4030(4.0*4.0mm),1uH,±30%,lsat:5.26A ,lrms:4.15A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

MPH201610S1R5NT
Power Inductors,0806(2.0*1.6mm),1.5uH,±30%,lsat:0.6A ,lrms:1.2A,Chip SMD,SUNLORD-MPH
$0.000000 More

SWPA4018S100MT
Wire Wound Chip Inductors ,4018(4.0*4.0mm) ,10uH ,±20% ,1.6A ,Chip SMD ,SUNLORD-SWPA
$0.031680 More

SWPA3010S8R2MT
Power Inductors,3010(3.0*3.0*1.0mm),8.2uH,±20%,lsat:0.55A ,lrms:0.58A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA3015S1R0MT
Wire Wound Chip Inductors ,3015(3.0*3.0mm) ,1.0uH ,±20% ,- ,Chip SMD ,SUNLORD-SWPA
$0.026319 More

SWPA4020S4R7MT
Power Inductors,4020(4.0*4.0mm),4.7uH,±20%,lsat:2.35A ,lrms:1.34A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA5040S331MT
Wire Wound Chip Inductors ,5040(5.0*5.0mm) ,330uH ,±20% ,- ,Chip SMD ,SUNLORD-SWPA
$0.043865 More

SWPA4020S6R8MT
Power Inductors,4020(4.0*4.0mm),6.8uH,±20%,lsat:2.2A ,lrms:1.04A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA3012SR82NT
Power Inductors,3012(3.0*3.0mm),820nH,±30%,lsat:2.05A ,lrms:2.47A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA8040S6R8MT
Wire Wound Chip Inductors ,8040(8.0*8.0mm) ,6.8uH ,±20% ,- ,Chip SMD ,SUNLORD-SWPA
$0.071889 More

SWPA3015S150MT
Power Inductors,3015(3.0*3.0mm),15uH,±20%,lsat:0.66A ,lrms:0.65A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

MPH160809S4R7MT
Power Inductors,0603(1.6*0.8mm),4.7uH,±20%,lsat:0.065A ,lrms:0.7A,Chip SMD,SUNLORD-MPH
$0.000000 More

SWPA4012S4R3NT
Power Inductors,4012(4.0*4.0mm),4.3uH,±30%,lsat:1.58A ,lrms:1A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More
No account,Create an account
Already a member,Sign in