| Product number: | L12-25208R2M0000SSA |
| Manufacturer Product Number: | SWPA252012S8R2MT |
| Manufacturer : | SUNLORD |
| Series : | SUNLORD-SWPA |
| Type : | Power Inductors |
| Size : | 2520(2.5*2.0mm) |
| Value : | 8.2uH |
| Tolerance : | ±20% |
| Heat Rating Current : | 0.65A |
| DC Resistance : | 0.98A |
| Description: | Power Inductors,2520(2.5*2.0*1.2mm),8.2uH,±20%,lsat:0.98A ,lrms:0.65A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA |
| Attribute Name | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer | SUNLORD |
| Product Series | SUNLORD-SWPA |
| Product Type | Power Inductors |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
| File Type | File Name |
|---|---|
| Data Sheet | SWPA.pdf |
Lead time: Estimated delivery date 2026-07-01

SWPA3012S2R4NT
Power Inductors,3012(3.0*3.0mm),2.4uH,±30%,lsat:1.15A ,lrms:1.6A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

MPH201610S1R5NT
Power Inductors,0806(2.0*1.6mm),1.5uH,±30%,lsat:0.6A ,lrms:1.2A,Chip SMD,SUNLORD-MPH
$0.000000 More

SWPA3012S150MT
Power Inductors,3012(3.0*3.0mm),15uH,±20%,lsat:0.45A ,lrms:0.71A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4018S151MT
Power Inductors,4018(4.0*4.0mm),150uH,±20%,lsat:0.31A ,lrms:0.22A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA3015S1R5NT
Power Inductors,3015(3.0*3.0mm),1.5uH,±30%,lsat:2.3A ,lrms:1.7A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4030S8R2MT
Power Inductors,4030(4.0*4.0mm),8.2uH,±20%,lsat:2.1A ,lrms:1.6A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA3012S390MT
Power Inductors,3012(3.0*3.0mm),39uH,±20%,lsat:0.3A ,lrms:0.37A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA3015S100MT
Power Inductors,3015(3.0*3.0mm),10uH,±20%,lsat:0.72A ,lrms:0.77A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4020S101MT
Power Inductors,4020(4.0*4.0mm),100uH,±20%,lsat:0.48A ,lrms:0.31A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA3015S680MT
Power Inductors,3015(3.0*3.0mm),68uH,±20%,lsat:0.28A ,lrms:0.23A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4012S5R6NT
Power Inductors,4012(4.0*4.0mm),5.6uH,±30%,lsat:1A ,lrms:1A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA3010S220MT
Power Inductors,3010(3.0*3.0*1.0mm),22uH,±20%,lsat:0.35A ,lrms:0.38A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

MPH160809S3R3MT
Power Inductors,0603(1.6*0.8mm),3.3uH,±20%,lsat:0.125A ,lrms:0.7A,Chip SMD,SUNLORD-MPH
$0.000000 More

WPN201610H4R7MT
Power Inductors ,201610 ,4.7uH ,±20% ,- ,Chip SMD ,SUNLORD-WPN
$0.026075 More

SWPA5020S1R5NT
Power Inductors,5020(5.0*5.0mm),1.5uH,±30%,lsat:4.1A ,lrms:3.2A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4030S5R6MT
Power Inductors,4030(4.0*4.0mm),5.6uH,±20%,lsat:2.6A ,lrms:1.95A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA3015S1R5MT
Wire Wound Chip Inductors ,3015(3.0*3.0mm) ,1.5uH ,±20% ,2A ,Chip SMD ,SUNLORD-SWPA
$0.026319 More

SWPA3015S101MT
Power Inductors,3015(3.0*3.0mm),100uH,±20%,lsat:0.23A ,lrms:0.21A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA5012S100MT
Power Inductors,5012(5.0*5.0mm),10uH,±20%,lsat:1.4A ,lrms:0.85A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA5012S2R2NT
Power Inductors,5012(5.0*5.0mm),2.2uH,±30%,lsat:3.1A ,lrms:1.7A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More
No account,Create an account
Already a member,Sign in