✖
The image is for reference only, please refer to the drawing for details
| Product number: | L12-3010-1R5N1A30033SLN |
| Manufacturer Product Number: | ESRN31S1R5NT |
| Manufacturer : | ELLON |
| Series : | ELLON-ESRN |
| Type : | Power Inductors |
| Size : | 3010(3.0*3.0*1.0mm) |
| Value : | 1.5uH |
| Tolerance : | ±30% |
| Heat Rating Current : | 1.3A |
| DC Resistance : | 0.08R |
| Description: | Power Inductors ,3010(3.0*3.0mm) ,1.5uH ,±30% ,1.3A ,0.08R ,Chip SMD |
| Attribute Name | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer | ELLON |
| Product Series | ELLON-ESRN |
| Product Type | Wire Wound Chip Inductors |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
| File Type | File Name |
|---|---|
| Data Sheet | ESRN _Rev_6_1.pdf |
Lead time: Estimated delivery date 2026-06-12

ESRN22S6R8MT
Power Inductors ,251(2.5*2.0*1.2mm) ,6.8UH ,±20% ,0.75A ,0.607R,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN20S1R5NT
Power Inductors ,2510(2.5*2.0*1.0mm) ,1.5UH ,±30% ,1.42A ,0.182R ,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN32S3R3MT
Power Inductors ,3012(3.0*3.0mm) 3.3UH ,±20% ,1.36A ,0.1R ,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN41S680MT
Wire Wound Chip Inductors ,4012(4.0*4.0mm) ,68uH ,±20% ,0.31A ,1.46R,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN48SR68NT
Wire Wound Chip Inductors ,4018(4.0*4.0mm) ,680nH ,±30% ,3.3A ,0.02R ,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN32S1R0NT
Power Inductors ,3012(3.0*3.0mm) ,1UH ,±30% ,2.2A ,0.04R ,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN20S4R7MT
Power Inductors ,2510(2.5*2.0*1.0mm) ,4.7UH ,±20% ,0.76A ,0.563R ,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN22S4R7MT
Power Inductors ,251(2.5*2.0*1.2mm) ,4.7UH ,±20% ,0.92A ,0.401R,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN35S390MT
Power Inductors ,3015(3.0*3.0mm) ,39UH ,±20% ,0.39A ,0.995R,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN40S100MT
Power Inductors ,4010(4.0*4.0mm) ,10uH ,±20% ,0.75A ,0.3R ,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN40S6R8MT
Power Inductors ,4010(4.0*4.0mm) ,6.8uH ,±20% ,1A ,0.2R ,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN48S1R8NT
Wire Wound Chip Inductors ,4018(4.0*4.0mm) ,1.8uH ,±30% ,2A ,0.034R ,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN35S3R9MT
Power Inductors ,3015(3.0*3.0mm) ,3.9UH ,±20% ,1.2A ,0.105R,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN20S5R6MT
Power Inductors ,2510(2.5*2.0*1.0mm) ,5.6UH ,±20% ,0.8A ,0.563R ,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN35SR50NT
Power Inductors ,3015(3.0*3.0mm) ,500nH ,±30% ,2.6A ,0.03R ,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN20S1R0NT
Power Inductors ,2510(2.5*2.0*1.0mm) ,1UH ,±30% ,1.8A ,0.108R ,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN41S470MT
Wire Wound Chip Inductors ,4012(4.0*4.0mm) ,47uH ,±20% ,0.37A ,1.1R,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN20SR47NT
Power Inductors ,2510(2.5*2.0*1.0mm) ,470nH ,±30% ,2.35A ,- ,0.061R ,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN31S2R2NT
Power Inductors ,3010(3.0*3.0mm) ,2.2uH ,±30% ,1.09A ,0.11R ,Chip SMD
$0.000000 More

ESRN22S9R1MT
Power Inductors ,251(2.5*2.0*1.2mm) ,9.1UH ,±20% ,0.68A ,0.69R,Chip SMD
$0.000000 More
No account,Create an account
Already a member,Sign in