| Product number: | L12-30101R0N0000SSA |
| Manufacturer Product Number: | SWPA3010S1R0NT |
| Manufacturer : | SUNLORD |
| Series : | SUNLORD-SWPA |
| Type : | Power Inductors |
| Size : | 3010(3.0*3.0*1.0mm) |
| Value : | 1uH |
| Tolerance : | ±30% |
| Heat Rating Current : | 1.45A |
| DC Resistance : | 1.4A |
| Description: | Power Inductors,3010(3.0*3.0*1.0mm),1uH,±30%,lsat:1.4A ,lrms:1.45A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA |
| Attribute Name | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer | SUNLORD |
| Product Series | SUNLORD-SWPA |
| Product Type | Power Inductors |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
| File Type | File Name |
|---|---|
| Data Sheet | SWPA.pdf |
Lead time: Estimated delivery date 2026-07-01

SWPA3010S390MT
Power Inductors,3010(3.0*3.0*1.0mm),39uH,±20%,lsat:0.28A ,lrms:0.28A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA3012S101MT
Power Inductors,3012(3.0*3.0mm),100uH,±20%,lsat:0.21A ,lrms:0.25A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

WPN252010H1R0MT
Power Inductors ,2520(2.5*2.0mm) ,1uH ,±20% ,2.5A ,Chip SMD ,SUNLORD-WPN
$0.025588 More

SWPA4012S470MT
Power Inductors,4012(4.0*4.0mm),47uH,±20%,lsat:0.35A ,lrms:0.37A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4030S121MT
Power Inductors,4030(4.0*4.0mm),120uH,±20%,lsat:0.55A ,lrms:0.42A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

MPH201610S2R2MT
Power Inductors,0806(2.0*1.6mm),2.2uH,±20%,lsat:0.42A ,lrms:1.2A,Chip SMD,SUNLORD-MPH
$0.000000 More

SWPA4012SR82NT
Power Inductors,4012(4.0*4.0mm),820nH,±30%,lsat:3.02A ,lrms:1.65A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA3012S1R2NT
Power Inductors,3012(3.0*3.0mm),1.2uH,±30%,lsat:2.22A ,lrms:2.01A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA3012S1R0NT
Power Inductors,3012(3.0*3.0mm),1uH,±30%,lsat:1.87A ,lrms:2.2A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA3012S4R7MT
Power Inductors,3012(3.0*3.0mm),4.7uH,±20%,lsat:0.9A ,lrms:1.24A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA252012S8R2MT
Power Inductors,2520(2.5*2.0*1.2mm),8.2uH,±20%,lsat:0.98A ,lrms:0.65A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

MPH201206SR22NT
Power Inductors,0805(2.0*1.2mm),220nH,±30%,lsat:1.2A ,lrms:1.6A,Chip SMD,SUNLORD-MPH
$0.000000 More

SWPA5012S2R2NT
Power Inductors,5012(5.0*5.0mm),2.2uH,±30%,lsat:3.1A ,lrms:1.7A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4030S2R2NT
Power Inductors,4030(4.0*4.0mm),2.2uH,±30%,lsat:4.9A ,lrms:2.95A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA6045S681MT
Wire Wound Chip Inductors ,6045(6.0*6.0mm) ,680uH ,330mA ,±20% ,- ,Chip SMD ,SUNLORD-SWPA
$0.042646 More

SWPA4030S3R9MT
Power Inductors,4030(4.0*4.0mm),3.9uH,±20%,lsat:3A ,lrms:2.1A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA3010S510MT
Power Inductors,3010(3.0*3.0mm),51uH,±20%,lsat:0.21A ,lrms:0.25A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA252010S2R2NT
Power Inductors,2520(2.5*2.0*1.0mm),2.2uH,±30%,lsat:1.2A ,lrms:1.2A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA3010S3R6MT
Power Inductors,3010(3.0*3.0*1.0mm),3.6uH,±20%,lsat:0.95A ,lrms:0.9A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA3015S4R3MT
Power Inductors,3015(3.0*3.0mm),4.3uH,±20%,lsat:1.2A ,lrms:1.14A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More
No account,Create an account
Already a member,Sign in