| Product number: | L12-30101R5N0000SSA |
| Manufacturer Product Number: | SWPA3010S1R5NT |
| Manufacturer : | SUNLORD |
| Series : | SUNLORD-SWPA |
| Type : | Power Inductors |
| Size : | 3010(3.0*3.0*1.0mm) |
| Value : | 1.5uH |
| Tolerance : | ±30% |
| Heat Rating Current : | 1.3A |
| DC Resistance : | 1.27A |
| Description: | Power Inductors,3010(3.0*3.0*1.0mm),1.5uH,±30%,lsat:1.27A ,lrms:1.3A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA |
| Attribute Name | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer | SUNLORD |
| Product Series | SUNLORD-SWPA |
| Product Type | Power Inductors |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
| File Type | File Name |
|---|---|
| Data Sheet | SWPA.pdf |
Lead time: Estimated delivery date 2026-07-01

MPH201610S4R7NT
Power Inductors,0806(2.0*1.6mm),4.7uH,±30%,lsat:0.18A ,lrms:1.1A,Chip SMD,SUNLORD-MPH
$0.000000 More

SWPA4018S680MT
Power Inductors,4018(4.0*4.0mm),68uH,±20%,lsat:0.47A ,lrms:0.32A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4030S7R5MT
Power Inductors,4030(4.0*4.0mm),7.5uH,±20%,lsat:2.2A ,lrms:1.65A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4012S5R6NT
Power Inductors,4012(4.0*4.0mm),5.6uH,±30%,lsat:1A ,lrms:1A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

MPH160809S1R8NT
Power Inductors,0603(1.6*0.8mm),1.8uH,±30%,lsat:0.3A ,lrms:0.8A,Chip SMD,SUNLORD-MPH
$0.000000 More

SWPA3012S2R7NT
Power Inductors,3012(3.0*3.0mm),2.7uH,±30%,lsat:1.14A ,lrms:1.48A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4018S221MT
Power Inductors,4018(4.0*4.0mm),220uH,±20%,lsat:0.27A ,lrms:0.17A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA5012S1R5NT
Power Inductors,5012(5.0*5.0mm),1.5uH,±30%,lsat:3.7A ,lrms:1.9A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA3012S1R0NT
Power Inductors,3012(3.0*3.0mm),1uH,±30%,lsat:1.87A ,lrms:2.2A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA3012S1R8NT
Power Inductors,3012(3.0*3.0mm),1.8uH,±30%,lsat:1.3A ,lrms:1.65A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA6045S102MT
Wire Wound Chip Inductors ,6045(6.0*6.0mm) ,1000uH ,±20% ,- ,Chip SMD ,SUNLORD-SWPA
$0.112099 More

MPH201210SR56MT
Power Inductors,0805(2.0*1.2mm),560nH,±20%,lsat:1.2A ,lrms:1.3A,Chip SMD,SUNLORD-MPH
$0.000000 More

MPH201610S4R7MT
Power Inductors,0806(2.0*1.6mm),4.7uH,±20%,lsat:0.18A ,lrms:1.1A,Chip SMD,SUNLORD-MPH
$0.000000 More

SWPA3012S3R6MT
Power Inductors,3012(3.0*3.0mm),3.6uH,±20%,lsat:1.05A ,lrms:1.36A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA3012S270MT
Power Inductors,3012(3.0*3.0mm),27uH,±20%,lsat:0.35A ,lrms:0.47A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

MPH201610S2R2NT
Power Inductors,0806(2.0*1.6mm),2.2uH,±30%,lsat:0.42A ,lrms:1.2A,Chip SMD,SUNLORD-MPH
$0.000000 More

SWPA4030S680MT
Power Inductors,4030(4.0*4.0mm),68uH,±20%,lsat:0.72A ,lrms:0.52A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

SWPA4018S330MT
Power Inductors,4018(4.0*4.0mm),33uH,±20%,lsat:0.56A ,lrms:0.49A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More

MPH201610SR47MT
Power Inductors,0806(2.0*1.6mm),470nH,±20%,lsat:1.35A ,lrms:1.5A,Chip SMD,SUNLORD-MPH
$0.000000 More

SWPA3012S560MT
Power Inductors,3012(3.0*3.0mm),56uH,±20%,lsat:0.26A ,lrms:0.28A,Chip SMD,SUNLORD-SWPA
$0.000000 More
No account,Create an account
Already a member,Sign in